ZSEDP Нов Индустриски Indusоскоп 5.5 mm Рачен Борескоп 6 Led Диоди 4.3 инчен Камера 1080p Видео Автомобил Инспекција Камера Camerоскоп

ZSEDP Нов Индустриски Indusоскоп 5.5 mm Рачен Борескоп 6 Led Диоди 4.3 инчен Камера 1080p Видео Автомобил Инспекција Камера

DEN 1502.40

Новак

Достапно за нарачка

Може да се користи за автомобилска инспекција, проверка на цевководот, проверка на климатизацијата, пребарување на предмети итн. Тоа е домашен и индустриски endоскоп. ИП67 водоотпорен, што и овозможува на камерата да работи подводна инспекција. СО 8 парчиња LED светла кои се супер светли и можат јасно да го набудуваат секој детал. Литиумска батерија на полнење, која има брзо време на полнење и нема потреба да се грижите за слабата батерија. Видео запис : со функција за снимање видео, поддржете ја тф картичката (картичката не е вклучена ако не изберете). Може да се користи за автомобилска инспекција, проверка на цевководот, проверка на климатизацијата, пребарување на предмети итн. Тоа е домашен и индустриски endоскоп.ИП67 водоотпорен, што и овозможува на камерата да работи подводна инспекција.СО 8 парчиња LED светла кои се супер светли и можат јасно да го набудуваат секој детал.Литиумска батерија на полнење, која има брзо време на полнење и нема потреба да се грижите за слабата батерија.Видео запис : со функција за снимање видео, поддржете ја тф картичката (картичката не е вклучена ако не изберете).Спецификации : Материјал : АБС метал боја : блекмонитор : 4.3-инчна боја лцдкамера резолуција : 1920*1080 хоризонтален агол на гледање : 70°должина На Линијата : 3 метри-тврда линија, 5 метри-тврда линија, 10 метри-тврда линија (опционално)Фокусна должина : 4-500смводоотпорно ниво : IP67 (само за објектив/светилка)дијаметар На Објективот : 5.5 мм/ 8ммбатерија : 1 * литиумска батерија, 18650, 3,7 V, 2600mah (вклучено)работно време на батеријата : 5~7 Часа време на полнење на батеријата : 5~7 часовно светло : 5,5 mm(6 парчиња) 8mm (8 парчиња)список на пакети : 1 * рачен endоскоп(тврдо ЖИЧЕН)1 * usb кабел за полнење1 * Упатство за Употреба1 * кука1 *.

Избор на клиент

Pilarmuture 3-во-1 ТИП-C Usb Inspоскоп Инспекција Камера, Индустриски Borescope Црна HD Камера Camerоскоп, IP67 Водоотпорен Новак
Pilarmuture 3-во-1 ТИП-C Usb Inspоскоп Инспекција Камера, Индустриски Borescope Црна HD Камера Camerоскоп, IP67 Водоотпорен

3 ВО 1 УСБ designоскоп : 3 во 1 дизајн, Усвојување андроид, типц, УСБинтерфејс 3 во 1дизајн,посилна компатибилно

DEN 0.67
Аринда 5,5 мм Андроид Anоскоп 6 ЛЕД Змија Борескоп Микро УСБ Инспекциска Камера ИП67, 1м Новак
Аринда 5,5 мм Андроид Anоскоп 6 ЛЕД Змија Борескоп Микро УСБ Инспекциска Камера ИП67, 1м

Најдобро за пребарување и спасување, криминален и сопствен детектор, археолошки детектор, откривање НА

DEN 174.24
2 парчиња Игра Џојстик Чувствителен Прецизен Контролен Џојстик Отпорен На Абење Замена За Прекинувач Новак
2 парчиња Игра Џојстик Чувствителен Прецизен Контролен Џојстик Отпорен На Абење Замена За Прекинувач

ПРИМЕНЛИВИ МОДЕЛИ : џојстикот е за левиот и десниот рокер, и За Префрлување лајт Проверете го моделот за

DEN 122.56
Безжична Camerоскопска Камера 1200P HD USB Borescope Инспекциска Камера IP67 Водоотпорна Змиска Камера СО LED Светло за iPhone/Android Новак Попуст
HD WiFi Индустриски Inspоскоп Borescope Инспекција Змија Камера Автоматска Поправка Со Светлина 8mm Новак
HD WiFi Индустриски Inspоскоп Borescope Инспекција Змија Камера Автоматска Поправка Со Светлина 8mm

Квалитет100% Сосема Нов, Испорака со целосно следење и пристигнување за 820 дена Designономски Дизајнergономск

DEN 1185.60
Bhvxw Borescope; Индустриски Endоскоп/Водоотпорна Сонда Автомобилски Ремонт Индустриски Гасовод Детектор Новак
Bhvxw Borescope; Индустриски Endоскоп/Водоотпорна Сонда Автомобилски Ремонт Индустриски Гасовод Детектор

Борескоп прикажува јасни слики преку флексибилна сонда за камера Корисно е за прегледување детали за м�

DEN 8899.52
B9xxlb Индустриски Camerоскоп Камера 1080p Hd 4 3in Екран Borescope Инспекција Камера Новак
B9xxlb Индустриски Camerоскоп Камера 1080p Hd 4 3in Екран Borescope Инспекција Камера

АПС Увезени Предвремено затворање Индустриски Camerоскоп Камера 1080p Hd 4.3 Во Екранот Borescope Инспекција Камер

DEN 0.67
Вежба Вертикална Тела, Дрво Алатка Вежба Удар Водич Локатор, Вертикална Дупчење Тела Новак
Вежба Вертикална Тела, Дрво Алатка Вежба Удар Водич Локатор, Вертикална Дупчење Тела

Прецизното позиционирање го прави вашето отворање лесно и прецизно Водичот за перфорација може ефикас�

DEN 309.28
ТРИПЛЕТ БР400 Водоотпорен Борескоп Со Висока Дефиниција со Ротирачка Камера од 360° Новак
ТРИПЛЕТ БР400 Водоотпорен Борескоп Со Висока Дефиниција со Ротирачка Камера од 360°

Двојните водоотпорни (IP67) 8mm камери со 3m кабел (13,5 mm дијаметар) можат да бидат прикажани истовремено со ро

DEN 553.60
ДЕПСТЕХ Безжичен Endоскоп, Ip67 Водоотпорен WiFi Borescope Инспекција 2.0 МЕГАПИКСЕЛИ HD Змија Камера За Android И iOS Паметен Новак Попуст
Безжичен Endоскоп, 2560p HD Wifi Borescope Со Двојна Леќа, Ip67 Водоотпорен Camerоскоп Камера Со Светлина, Инспекција Камера Новак Попуст
Ldchnh 23mm 512hz Предавател Самонивелирачка Цевка Канализација Одвод Инспекција Видео Камера 7 Екран Новак
Ldchnh 23mm 512hz Предавател Самонивелирачка Цевка Канализација Одвод Инспекција Видео Камера 7 Екран

512hz цевка лоцирање(вклучуваат) Функција ЗА снимање НА ДВР(вклучи) Метар контра опција(треба да ја купите

DEN 3.00