GBJ 9 парчиња 60 ° Центар за вежбање на центри за вежбање на мелници за бит, поставени 1мм, 1,5мм, 2мм, 2,5 мм, 3мм, 4мм, 5мм, 6мм, 8мм Тритон не'рѓосувачки HSS за метал

GBJ 9 парчиња 60 ° Центар за вежбање на центри за вежбање на мелници за бит, поставени 1мм, 1,5мм, 2мм, 2,5 мм, 3мм, 4мм, 5мм,

DEN 313.44

Новак

Достапно за нарачка

Материјал : HSS, со наноструктурирана обвивка. 8 комплети вклучуваат : 1мм, 1,5мм, 2мм, 2,5мм, 3мм, 4мм, 5мм, 6мм, (8 парчиња/пакет). 9 комплети вклучуваат : 1мм, 1,5мм, 2мм, 2,5мм, 3мм, 4мм, 5мм, 6мм, 8мм (9 парчиња/пакет). Агол на сечење : 60 степени. Вежбајте точни центри во материјалот пред да се свртите, или користете како почетен бит за точни дупки. Добро изработка. Двата краја се достапни во употреба. Важен материјал. HSS, со наноструктурирана обвивка. Со антирустично масло, затегнете го шушкањето. Изберете тип на натпревар на центар за вежбање според типот на дупката и големината на дупката на машините. Цврстината на топлината за третман на центарот на вежбата е соодветна помеѓу 63-66 ч. Измијте ја маснотијата што е докажано од 'рѓа пред да го користите центарот на вежбата, за да избегнете да се лепите чип на работ на сечење. Површината на работното парче треба да биде мазна за да се избегне оштетување на центарот на вежбата. Централниот бит за вежба треба да ја постигне потребната точност на позицијата пред дупчење.

Избор на клиент

Bosuge, 4PCS/7PCS HSS 3 10mm Countersink Dript Bit Set Titanium обложено дрво за вежбање со дрва со хексадецимален клуч за вежбање Новак
Bosuge, 4PCS/7PCS HSS 3 10mm Countersink Dript Bit Set Titanium обложено дрво за вежбање со дрва со хексадецимален клуч за вежбање

Отворите на битките за вежба се уредни, мазни и ослободени од разбиени рабови нема да предизвикаат трев�

DEN 3.00
Челично разменување од 60/90 степени на шалтер за вежбање бит метална дупка за вежбање 1 парчиња Новак
Челично разменување од 60/90 степени на шалтер за вежбање бит метална дупка за вежбање 1 парчиња

Продажба на дупки за дупчење Карактеристика : 1 Изработено од високо квалитетен HSS 2 може да се намали раз

DEN 596.16
Челично разменување од 60/90 степени на шалтер за вежбање бит метална дупка за вежбање 1 парчиња Новак
Челично разменување од 60/90 степени на шалтер за вежбање бит метална дупка за вежбање 1 парчиња

Битови за вежбање на топење Карактеристика : 1 Изработено од високо квалитетен HSS 2 може да се намали разл

DEN 569.28
Бит за вежбање на чамфер 6.3-20,5мм 90дереги 3 флејти со броеви за вежбање бит сина обложена комора 6 п.п. Новак
Бит за вежбање на чамфер 6.3-20,5мм 90дереги 3 флејти со броеви за вежбање бит сина обложена комора 6 п.п.

Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбање Бит за вежбање на чамфер 6.320,5мм 90дереги 3 флејти шалтерск�

DEN 0.67