Брави со ленти, брави со ленти за гитара од 6 пара, премиум силиконски гумени блокови од каиш, заштитник на гитара

Брави со ленти, брави со ленти за гитара од 6 пара, премиум силиконски гумени блокови од каиш, заштитник на гитара

DEN 127.84

Новак

Достапно за нарачка

Боја : црвена. Вклучете 12 парчиња брави за каиш за гитара. Овие блокови од каиш за гитара работат со повеќето копчиња за ленти. Ништо механичко да се пробие или да се истроши. Не треба да купувате посебен конектор за секоја лента и гитара. Блок за заштитник на гитара е лесен за инсталирање без потребни алатки, и тој е изработен од силиконски материјал, мек и лесен, добро е да ја заштитите вашата гитара. Боја : црвена. Вклучете 12 парчиња брави за каиш за гитара. Овие блокови од каиш за гитара работат со повеќето копчиња за ленти. Ништо механичко да се пробие или да се истроши. Не треба да купувате посебен конектор за секоја лента и гитара. Блок за заштитник на гитара е лесен за инсталирање без потребни алатки, и тој е изработен од силиконски материјал, мек и лесен, добро е да ја заштитите вашата гитара. Брави со ленти, 6 пара брави со ленти за гитара, премиум силиконски гумени ленти блокови, заштитник на гитара (црвена).

Избор на клиент

Kasteco 6 парчиња печурки за глава гитара лента за каиш каиш брави хром Новак
Kasteco 6 парчиња печурки за глава гитара лента за каиш каиш брави хром

Вклучен пакет : копче од сребрена боја 6 x, завртка од сребрена боја од 6 x, 6 x бела боја почувствувана машин

DEN 95.84