WFLNHB 4 x приколка на вратата на вратата на вратата за заклучување на вратата за заклучување на кутијата со заптивка со заптивка Т-рачка со клучеви 304 не'рѓосувачки чел

WFLNHB 4 x приколка на вратата на вратата на вратата за заклучување на вратата за заклучување на кутијата со заптивка со заптивка

-110 %

DEN 713.44

Новак

Достапно за нарачка

Заклучување на кутијата со алатки за врата од 4 x RV со бравата на рачката со заптивка со копчињата. Направено од високо квалитетен 304 не'рѓосувачки челик. Надворешни димензии : 4-3/4in x 4-7/8in. Се вклопува приближно 2-7/8in x 3-3/4in пресек на вратата. Вклучува заптивка за безбеден, водоотпорен заптивка. Трајни, подготвени да се справат со тешки околини.

Избор на клиент

uxcell Toggle Catch Lock, 38mm/48mm Ретро Стил Hasp Брава За Куфер Кутија Случај Со Завртки Сребрен Тон, Пакет од 4 Новак
uxcell Toggle Catch Lock, 38mm/48mm Ретро Стил Hasp Брава За Куфер Кутија Случај Со Завртки Сребрен Тон, Пакет од 4

Брава 1 Големина : 38 x 25 x 9mm / 1.50 "x 0.98" x 0.35 "(L*W*H); Бравата 2 Големина : 48 x 32 x 12mm / 1.89 "x 1.26" x 0.47 " (L*W*H) Изработени о

DEN 119.84
Комп Камери 648-12 Машински Челик Во собата на 12-7 Степен, 11/32, Еден Жлеб Трка Брави Новак
Комп Камери 648-12 Машински Челик Во собата на 12-7 Степен, 11/32, Еден Жлеб Трка Брави

Конкуренција Камери доверлив лидер во индустријата Земја на потекло : Сад Дизајниран за добри перформа�

DEN 1019.20
Карлајл Лопатки Лд222нла Полиетиленска Брава Собрание за Лд И Катераид Серија Пијалаци Сервер И Пан, Црна Новак
Кабинетот на Yuewo и брави од фиоки од 19мм x 35мм, безбедносен цилиндричен цилиндри со 2 клучеви Новак
Кабинетот на Yuewo и брави од фиоки од 19мм x 35мм, безбедносен цилиндричен цилиндри со 2 клучеви

Главен материјал : метал; Содржина на пакетот : 1 x заклучување на камера, 2 x копчиња, некои монтажни делов�

DEN 3.33