ШАВИВ 29020 Б20 Цврсти Карбидни Сечила

ШАВИВ 29020 Б20 Цврсти Карбидни Сечила

DEN 255.52

Новак

Достапно за нарачка

Б20 геометриско сечило кое ротира во насока на стрелките на часовникот и спротивно од стрелките на часовникот направено со цврст карбид. Дебурс материјали со спирални чипови. Одлично за апликации Со Директен Раб и Раб На Дупка. Добро за употреба На Месинг, Леано Железо, Нерѓосувачки Челик и Пластика. 3 BB20-C. ШАВИВ Од Варгус е оригиналната алатка за отстранување раце на пазарот од 1960-тите и денес е дистрибуирана низ целиот свет. ШАВИВ е одговорот на несаканите бруси на широк спектар на материјали како метал, пластика, дрво и многу повеќе. Каде и да е брусот, ШАВИВ ја има алатката во својот широк опсег за да го реши вашиот проблем. Побарајте од шавив алатките за да ги направите проблемите со завршувањето со кои машината едноставно не може да се справи. СО ШАВИВ нема застој, па ја зголемувате вашата продуктивност. Шавив Дел 29020 е нашето сечило Б20С кое ја карактеризира геометријата Б20 и ротира во насока на стрелките на часовникот и спротивно од стрелките на часовникот. Направен е Со Цврст Карбид.

Избор на клиент

Шавив 90076 Манго Кликнете е в/Е100, Е200 &засилувач; Е350 Ножеви Новак
Шавив 90076 Манго Кликнете е в/Е100, Е200 &засилувач; Е350 Ножеви

Комплетот Манго Клик е сечило ја содржи нашата класична рачка За Манго со 1 е100, Е200 И е350 сечила Се одлику�

DEN 1.00
7 парчиња Пластика брусење Брус Алатка Флеш Тример Пластични Делови Брус Стругалка Летање Работ Брус Нож Новак
Xmomx 3 Видови На Сечилото Со Голема Брзина Челик За Метални Пластични Алуминиумски Бакарни Цевки Дрво Новак
Xmomx 3 Видови На Сечилото Со Голема Брзина Челик За Метални Пластични Алуминиумски Бакарни Цевки Дрво

Постојат 3 Видови Челик со Голема Брзина за вашиот избор да ги исполни вашите различни барања Тие би мож�

DEN 1.67
Бришење Алатка Битови Шамфер Вежба Надворешен Брус Про Нерѓосувачки Челик Рака Поправка Алатки Новак
Бришење Алатка Битови Шамфер Вежба Надворешен Брус Про Нерѓосувачки Челик Рака Поправка Алатки

Брзо ги поправа оштетените завртки и ги затегнува навртките на место Го поедноставува процесот на попр�

DEN 174.24
Шавив 29280 Златен Сет Б Новак
Шавив 29280 Златен Сет Б

Содржи 1 Алуминиумска Рачка, 1 Држач За Сечила "Б" И 5 Пара различни сечила Обложени СО КАЛАЈ за широк спек�

DEN 1.33
Шавив 90073 Манго Ii Постави БУР-ЕКС Со Манго Ii Рачка Новак
Шавив 90073 Манго Ii Постави БУР-ЕКС Со Манго Ii Рачка

Сетот БурЕКС Во Шавив Манго втори го прикажува нашето сечило во стилот "F26 X" за бришење на надворешниот р

DEN 438.40
ШАВИВ 29048 Сечилото Е720 Тешки Челични Сечила Со Голема Брзина Новак
ШАВИВ 29048 Сечилото Е720 Тешки Челични Сечила Со Голема Брзина

Е720 геометрија тешко сечило кое ротира во насока на стрелките на часовникот и спротивно од стрелките на

DEN 2.33
Шавив 29051 F30 Countersink Сечилото до 1.18 Новак
Шавив 29051 F30 Countersink Сечилото до 1.18

F30 Countersink за Дупка Рабови За рабови на дупки до 1,18" (30мм) дијаметар Одлично За Апликации За Рабови На Дупки

DEN 1.67
Микро Алатка Услуга Мини Површинска Мува Машина 1 О. Д. 1/2 Стебло 125 Х .37 РАД-ФАКС-МБ6408 Новак
Микро Алатка Услуга Мини Површинска Мува Машина 1 О. Д. 1/2 Стебло 125 Х .37 РАД-ФАКС-МБ6408

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТ

DEN 1.33
Шавив 90110 Аеробур Б11п Сет Новак
Шавив 90110 Аеробур Б11п Сет

Комплетот ШАВИВ Манго ВТОРИ АЕРОБУР Б11П За воздухопловната и воздушната индустрија го карактеризира Н�

DEN 353.28