Комплет за луди крстовички бод на Јанлин, 9 x12 14 броење

Комплет за луди крстовички бод на Јанлин, 9 x12 14 броење

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Направени во Соединетите држави. Должина на пакетот : 0,3 ". Ширина на пакетот : 9.0". Висина на пакетот : 12,25 ". Комплет за вкрстени бод. Комплет за вкрстено бод. Преброен комплет за вкрстено бод, вклучува 100% памучна крпа Аида (14 брои), 100% памучен вез, игла, целосно илустрирана табела и упатства. Завршена големина 9" x 12 "x 12" x 12 "x 12" x 12 "x 12" x 12 ".

Избор на клиент

Риболов од езерото преброени комплети за вкрстени бод, 450x315Stitch, комплети за везови за везови 91x67cm DIY, комплети за Новак
Комплет за вкрстени бод на Јанлин, снежен човек со бонбони трска Новак
Комплет за вкрстени бод на Јанлин, снежен човек со бонбони трска

Пластично платно од 14 броеви 6влакно памучен конец Жица за виси Упатства на англиски, француски, германс

DEN 112.64
Комплет за украсување на скутер на Мил Хил со брадавици 2023 пролетен букет MH182313 Новак
Комплет за украсување на скутер на Мил Хил со брадавици 2023 пролетен букет MH182313

Комплетот за скутери ги вклучува сите мониста на Мил Хил стакло, богатства на Мил Хил, Мил Хил 14, наслика�

DEN 0.67
Јанлин 013-0347 Гарден Трелис Крст бод, бел Новак Попуст
Јанлин 013-0347 Гарден Трелис Крст бод, бел

100% памучен конец Големина 10 x 10 Содржи : 14броеви на ткаенина Аида, 6 влакно 100% памучен конец, графикон на и�

DEN 200.00
RTO го брои комплетот за вкрстено бод - донесувам среќа - 15,5 x 21 см Новак
RTO го брои комплетот за вкрстено бод - донесувам среќа - 15,5 x 21 см

Број на производителот : M914 Број на производителот : M914 РТО преброени вкрстени бод комплет мачки Донесув

DEN 2.00
Kindубезен снежен човек броеше комплет за вкрстено бод од орорафик Новак
Kindубезен снежен човек броеше комплет за вкрстено бод од орорафик

Комплет за вкрстено бод (полн со конец / конец, ткаенина, упатства и шема и гаранција) Голем комплет за вк�

DEN 0.67
Pegasus Originals Pekingese броеше табела за вкрстени бод Новак
Pegasus Originals Pekingese броеше табела за вкрстени бод

Студија на главата на Пекингес, Факултативна пагода во позадина Зашиена големина на 14 броење ткаенина (�

DEN 143.84
Комплет за летни букети за вкрстено бод, везови со рака Новак
Комплет за летни букети за вкрстено бод, везови со рака

Букети Диви цвеќиња Растенија и цвеќиња Букети Диви цвеќиња Растенија и цвеќиња Летниот букет DIY крст н�

DEN 3.00
MP Studia - Sonorous Robin - Counted Cross Stitch комплет 5.5 x 7,5 27 брои Линда 23 бои серија Акварел А -029 Новак
MP Studia - Sonorous Robin - Counted Cross Stitch комплет 5.5 x 7,5 27 брои Линда 23 бои серија Акварел А -029

23 бои Теми : Floss DMC Завршена големина : 1418 см (5,5 "x 7,5") Рамката не е вклучена Ткаенина : Линда 27 КТ Брошура : Та

DEN 1.00
DMC Stitch KIT 6 дијаметар-слон Новак
DMC Stitch KIT 6 дијаметар-слон

3357995015012 Стилски, трендовски дизајни за универзална привлечност! Комплети погодни за почетници...

DEN 3.33
Марусиската рерна се брои комплет за вкрстено бод, тропски растенија 2 инчи, 8 x 10 инчи Новак
Марусиската рерна се брои комплет за вкрстено бод, тропски растенија 2 инчи, 8 x 10 инчи

Број на производителот : 1315 Број на производителот : 1315 Тропски растенија за вкрстени бод на рерна 2 брои

DEN 1.00
Cross Stitch Kits 'Star Wars' - Поставете обележувачи за вез од 7 -во -1 - DIY со обрасци Новак
Cross Stitch Kits 'Star Wars' - Поставете обележувачи за вез од 7 -во -1 - DIY со обрасци

✴ Секој комплет за вкрстени бод на „Војна на Starвездите“ вклучува сè за да се создаде готов вез : шема, в�

DEN 0.67