Епски Лизгалки Супер Нитро Виолетова Четири Брзина Лизгалки

Епски Лизгалки Супер Нитро Виолетова Четири Брзина Лизгалки

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Вклучува запирања на прстите и приклучоци за прсти и два пара врвки (Розова И Црна). Епски супер Нитро чизми-Црна Со Сребрена облога-удобна поместена јака-Класичен дизајн на скејт со брзина со ремен за брзина - вештачки горни делови. Епски Нитро затворен надворешен брзина скејт тркала-Виолетова Со Црни центри. ЕПСКИ ЛЕЖИШТА ЗА прецизна брзина АБЕК-5 8мм. Епски најлонски плочи со камиони со двојно дејство. Епски Супер Нитро Квад Брзински Ролери Се фантастични лизгалки за почетници и деца на средно ниво и млади возрасни. Конечно, можете да добиете квалитет и сигурност во прифатлив скејт со четири брзини. Супер Нитро линијата на лизгалки со четири брзини на епот има класичен дизајн со прилагодлив ремен за брзина и поместена јака, создавајќи совршена комбинација на удобност и поддршка. Супер Нитро Лизгалките се стандардни со внатрешни/надворешни тркала и ЛЕЖИШТА АБЕК 5 што го олеснува преминот од лизгање на локалното лизгалиште до удирање на тротоарот за скејт на отворено.