Осунгbфс-И Силиконски Бур Стојат, Жолта

Осунгbфс-И Силиконски Бур Стојат, Жолта

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Автоклав На пареа НА 132 °C (270 ° F) 15 минути; Може Да се користи И Сува топлина. Може да ја намали оваа должина на штандот за брусење за да се направи сопствен штанд за брусење. Направено е со медицински силикон. Опис На Производот Силиконски Брус Стојат-Жолта. Можете да ја исечете оваа брусница посакувана должина за да направите сопствен штанд за брусење. Постојат 40 дупки на штандот за бруси со голема или мала брзина. Дупката цврсто го зграпчува затоа не треба повеќе да се грижите дали ќе изгубите бруси. Направен е со медицински силикон и е автоклавибилен. Доаѓа во три различни бои-Сина, Црвена и Жолта. Производителот Контакт Информации 3128951773.

Избор на клиент

1 ЕЕЗ Стоматолошки Отвор Бур Блок Автоклавибилна Кутија За Дезинфекција Б034 Виолетова За Продажба Новак
1 ЕЕЗ Стоматолошки Отвор Бур Блок Автоклавибилна Кутија За Дезинфекција Б034 Виолетова За Продажба

Список за пакување 1пц Виолетова за продажба број На Производ : б034 име На Производ : Отворање Бур Кутија �

DEN 3.33
КВАЛИТЕТНИ БУР БЛОК БК-600-Б 15 Дупки Бур Блокови Долги Директно Стебло, Алуминиум, Виолетова Новак
КВАЛИТЕТНИ БУР БЛОК БК-600-Б 15 Дупки Бур Блокови Долги Директно Стебло, Алуминиум, Виолетова

Највисок Квалитет Алуминиум, Автоклав Повеќекратна Употреба Димензии на пакетот : 2.5" L x 3" W x 3 " H Bur Блок О�

DEN 606.40
1 ПАРЧИЊА 48 Дупки Забен Автоклав Држач За Брус Со Мала Брзина Блок Силиконска Гумена Глава Сина Новак
1 ПАРЧИЊА 48 Дупки Забен Автоклав Држач За Брус Со Мала Брзина Блок Силиконска Гумена Глава Сина

АВТОКЛАВ 100% сосема нова И висококвалитетна Големина : 48 дупки *70мм*60мм (W*H) Диа на дупка : Боја од 2,5 мм : Син

DEN 768.00