TWDYC 10 парчиња четки за боја

TWDYC 10 парчиња четки за боја

DEN 2217.76

Новак

Достапно за нарачка

Нашите четки обезбедуваат 10 големини за вашите акрилни слики. Изразувајте ја вашата креативност со овој сет за четки за професионален уметник. Овој сет за четки за боја има најлон влакна и дрвени рачки. Меката четка е изработена од синтетички најлон материјал, кој е флексибилен, лесен за чистење и не е лесен за паѓање. Оваа четка е многу погодна за разни уметнички занаети како што се акварел, акрилик, масло за сликање, сликарство на тело, сликање на лице, карпести сликарство и така натаму. Исто така е погоден за уметници од кое било ниво, како што се професионални сликари, студенти, занаетчии и уметници за бојадисување на телото. Овој симпатичен сет на четки е идеален подарок за почетници и уметници на разни фестивали. Нашите четки обезбедуваат 10 големини за вашите акрилни слики. Изразувајте ја вашата креативност со овој сет за четки за професионален уметник. Овој сет за четки за боја има најлонски влакна и дрвени рачки. Меката четка е изработена од синтетички најлон материјал, кој е флексибилен, лесен за чистење и не е лесен за паѓање. Оваа четка е многу погодна за разни уметнички занаети како што се акварел, акрилик, масло за сликање, сликарство на тело, сликарство на лице, карпено сликарство и така натаму. Тоа е исто така погодно за уметници од кое било ниво, како што се професионални сликари, студенти, занаетчии и уметници за бојадисување. Врбена пакет вклучуваат : 1*Материјал за сликање Имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор. Да се ​​однесуваме на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Material: nylon and wood
Package Include:
1*Painting materials:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Избор на клиент

Паѓање во четки за уметност во боја, 18 бунар + 3 Мешање на просторот за мешање Тесна палета на акварел со сунѓер Новак
Yfwjd најлонска плоча четка четка четка за четка за скара за сликање лак лак дрва рачка четка уметност четка четка Новак
Зем четка Златен Таклон Мулти Медиул Долги лагерски четки за четкички 20/0, 10/0, 5/0, 0 Новак
Зем четка Златен Таклон Мулти Медиул Долги лагерски четки за четкички 20/0, 10/0, 5/0, 0

Златен таклон со висок квалитет мешан синтетички четка за четкички за четкички за четки Мултимедиуми ч�

DEN 1.00