QJPaxl 10 комплети за четки за уметност во боја вклучуваат товарни случаи, погодни за деца, уметници, акрилик, масло, акварел и сликарство на вода

QJPaxl 10 комплети за четки за уметност во боја вклучуваат товарни случаи, погодни за деца, уметници, акрилик, масло, акварел

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Цврст и издржлив животен век. Запознајте ја вашата побарувачка за сликање. Применливо за обработка на уметнички слики, итн. Погоден за уметници, студенти, тинејџери, деца и сликари. Големиот подарок на почетници, слики. Цврст и издржлив животен век. Запознајте ја вашата побарувачка за сликање. Применливо за обработка на уметнички слики, итн. Погоден за уметници, студенти, тинејџери, деца и сликари. Големиот подарок на почетници, слики. Sturdy and durable service life.Meet your painting demand.Applicable to process art paintings, etc.Suitable for artists, students, teenagers, children and painters.The great gift of beginners, paintings.Name : Brush Set Hair materials : nylon Handle material : wood Age : > 6 години стари : 1. За рачни мерења, оставете разлика од 1-3 см.2. Due to the cause of the computer screen, the real color may be slightly different from the picture, please understand, thank you.Only sell the main product, other decorations are not sold.List : 10 * pieces brush Ideal for all artists, students, сликари одличен подарок за пријателите и семејството кои сакаат да сликаат.

Избор на клиент

Yfqhdd 3 најлонски кабел за кука за кука професионална фино зашилена четка за акрилно сликарство во боја на вода Новак
Паѓање во четки за уметност во боја, 18 бунар + 3 Мешање на просторот за мешање Тесна палета на акварел со сунѓер Новак
Yfwjd најлонска плоча четка четка четка за четка за скара за сликање лак лак дрва рачка четка уметност четка четка Новак
SDGH Castrush Suit - акварел, акрилна боја, минијатурна четка за сликање на масло од масло за четка за четка за четка Новак
TWDYC 10 парчиња четки за боја Новак
TWDYC 10 парчиња четки за боја

Нашите четки обезбедуваат 10 големини за вашите акрилни слики Изразувајте ја вашата креативност со овој

DEN 2217.76
Зем четка Златен Таклон Мулти Медиул Долги лагерски четки за четкички 20/0, 10/0, 5/0, 0 Новак
Зем четка Златен Таклон Мулти Медиул Долги лагерски четки за четкички 20/0, 10/0, 5/0, 0

Златен таклон со висок квалитет мешан синтетички четка за четкички за четкички за четки Мултимедиуми ч�

DEN 1.00