RJ45 Network Ethernet Splitter 1 2 Адаптер за кабел машки до 2 женски, соодветен Super CAT5-7, CMPatible со ADSL, центри, телевизори, поставени кутии, рутери, безжични уреди, компјутери, компјуте

RJ45 Network Ethernet Splitter 1 2 Адаптер за кабел машки до 2 женски, соодветен Super CAT5-7, CMPatible со ADSL, центри, телевизори,

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Конектор А : РЈ45 машки. Конектор Б : RJ45 Femaleенска порта X 2. Должина на кабелот : 1ft (вклучувајќи два краја). Овој Splitter RJ45 Ethernet им овозможува на 2 компјутери да споделуваат голема брзина DSL, кабелски модем или други портрети на Етернет.П. Реакции за употреба : Не поддржува 2 компјутери кои споделуваат Интернет во исто време. Не поддржувајте 2 компјутери кои се поврзуваат на Интернет истовремено, работи само 1 излезна порта. Може да се користи како продолжен кабел. FIXED RJ45 Femaleенски интерфејс Заштитено надворешно мешање на електромагнетниот сигнал, за да се спречи оштетување на Интернет -сигналот.R. J45 8 P8 C Сплитер е компатибилен со кабелот CAT7, CAT6, CAT5, CAT5 E Network Ethernet. Што добивате : 1x RJ45 Сплитер 1 до 2 адаптер кабел. 【RJ45 Ethernet Splitter Multi-Function】 Можете лесно да ја конвертирате врската RJ45 во два приклучоци RJ45, дозволувајќи им на два компјутери да споделуваат брз DSL, кабелски модем и пристаништа за етернет без потреба од рутер. 【Ве молиме, забележете】 Не можете да го користите овој адаптер за разделување на Ethernet RJ45 за да направите два компјутери да сурфаат на Интернет во исто време и да поддржувате еден компјутер за да се поврзете на Интернет истовремено. 【Висококвалитетен материјал PCB табла со дебелина од 2 мм е вградена во спроводливото коло за да се избегне оштетување на проводникот и истекувањето. Обезбедете подолг животен век. 【Чистата позлатена игла со позлатена бакар со осум јадра-одлична изведба и перформанси на преносот. FIXED RJ45 Femaleенски интерфејс може да заштити надворешно мешање на електромагнетниот сигнал за да спречи оштетување на Интернет -сигналот. Панелот за дупка за завртки може да се поправи на wallидниот панел. 【Одличен дизајн】 Овој RJ45 1 до 2 Splitter Ethernet го решава проблемот со избегнување на влечење кабли напред и назад. Компатибилен со CAT5/CAT5 E/CAT6/CAT7.RT Еден компјутер за да се поврзете на Интернет истовремено. 【RJ45 Ethernet Splitter Multi-Function】 Можете лесно да ја конвертирате врската RJ45 во два приклучоци RJ45, дозволувајќи им на два компјутери да споделуваат брз DSL, кабелски модем и пристаништа за етернет без потреба од рутер. 【Ве молиме, забележете】 Не можете да го користите овој адаптер за разделување на Ethernet RJ45 за да направите два компјутери да сурфаат на Интернет во исто време и да поддржувате еден компјутер за да се поврзете на Интернет истовремено. 【Висококвалитетен материјал PCB табла со дебелина од 2 мм е вградена во спроводливото коло за да се избегне оштетување на проводникот и истекувањето. Обезбедете подолг животен век. 【Чистата позлатена игла со позлатена бакар со осум јадра-одлична изведба и перформанси на преносот. FIXED RJ45 Femaleенски интерфејс може да заштити надворешно мешање на електромагнетниот сигнал за да спречи оштетување на Интернет -сигналот. Панелот за дупка за завртки може да се поправи на wallидниот панел. 【Одличен дизајн】 Овој RJ45 1 до 2 Splitter Ethernet го решава проблемот со избегнување на влечење кабли напред и назад. Компатибилен со CAT5/CAT5 E/CAT6/CAT7.RT Еден компјутер за да се поврзете на Интернет истовремено. . . Податоците не се прекинуваат и врската е стабилна. Добра изведба на пренос, силна способност за анти-мешање.

Избор на клиент

Кабел за продолжување на Ethernet Ruaeoda Ethernet 15 стапки, заштитен мрежен CAT6 продолжен кабел RJ45 жици заштитени машки Новак
VEETOP CAT7 Ethernet кабел, 10FT/3M CAT 7 мрежен кабел со голема брзина 10 Gbps Интернет кабел рамна жица со етернет со заштитени Новак
Smolink CAT 8 Flat Ethernet кабел 6 ft, Nylon Bridated Metwork Metwork LAN LAN Internet Patch Cord, 40Gbps 2000MHz SFTP RJ45 Новак
Smolink CAT 8 Flat Ethernet кабел 6 ft, Nylon Bridated Metwork Metwork LAN LAN Internet Patch Cord, 40Gbps 2000MHz SFTP RJ45

Брзи перформанси : Брз пренос на молња до 40 Gbps (4x побрзо од каблите CAT 7); Бранд на опсег до мрежниот кабел д

DEN 127.84
CAT 8 Ethernet кабел, 82ft голема брзина 40Gbps 2000MHz Morandi обоен CAT8 SFTP кабел, Gigabit Интернет мрежен LAN кабел со Новак
CAT 8 Ethernet кабел, 82ft голема брзина 40Gbps 2000MHz Morandi обоен CAT8 SFTP кабел, Gigabit Интернет мрежен LAN кабел со

Фреквенција на ширина на опсег од 2000 MHz Подобрениот мек и еколошки ПВЦ обезбедува трајна, силна кабелска

DEN 143.84
Основи на RJ45 CAT 7 со голема брзина Gigabit Ethernet Patch Internet Cable, 10Gbps, 600MHz-бело, 15-метри Новак
Основи на RJ45 CAT 7 со голема брзина Gigabit Ethernet Patch Internet Cable, 10Gbps, 600MHz-бело, 15-метри

Во полето : 15метарски RJ45 CAT 7 Ethernet Patch Интернет кабел; Бело Погодно : ги поврзува LAN уредите со локалната мр�

DEN 156.00
Duttek 90 Gegree Ethernet Cable CAT 8, 40Gbps 2000MHz со голема брзина лево агол RJ45 машки до машки кабел за етернет, компатибилен Новак
Кабел CAT8 Ethernet 65ft, Morelecs 40Gbps 2000MHz Gigabit SFTP LAN мрежни кабли за рутер, модем, PS, Xbox компатибилен со CAT7/CAT5/CAT5E/CAT6E/CAT6E Новак
UCC CAT 8 Ethernet Cable 50 ft - голема брзина CAT8 Интернет кабел 40 Gbps 2000 MHz - RJ45 конектор со златен позлатен SFTP Новак
UCC CAT 8 Ethernet Cable 50 ft - голема брзина CAT8 Интернет кабел 40 Gbps 2000 MHz - RJ45 конектор со златен позлатен SFTP

Поврзаноста со голема брзина е важна : Нашите кабли CAT8 Ethernet се изработени од 4 заштитен искривен пар бака

DEN 910.40