X-Dree 3 PCS 6mm x 10mm x 150mm Централни удари за работа со столарија метал (3 пиези 6 mm x 10 mm x 150 mm punzones centrales para trabajar метал

X-Dree 3 PCS 6mm x 10mm x 150mm Централни удари за работа со столарија метал (3 пиези 6 mm x 10 mm x 150 mm punzones centrales

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Име на производот : Централни удари; Материјал : Челик од хром-ванадиум. Дијаметар на врв : 6мм/ 0,24 "; хексадецимална големина : 10мм/ 0,39". Вкупна должина : 150мм/ 6 "; Боја : жолт, сребрен тон. Тежина : 253g (пезос : 253g. Содржина на пакет : 3 x Центарски удари (Contenido del Paquete : 3 x punzones Centrales. 3 парчиња 6mm x 10mm x 150mm Централни удари за центри за центри за центри за центри за центри за центри за центри за центри за центри за центри за центри за центри за центри за центар Работен метал од столарија Овој сет за удар е одлична алатка за механичка работа. Овој удар има долга, права дупчење дупка. Изработена од челик од хром-ванадиум. 10 mm x 150 mm punzones centrales para trabajar metalnombre del producto : punzones centrales; материјал : acero alloy-vanadiodiámetro de la punta : 6mm / 0.24 ''; tamaño Hexagonal : 10mm / 0,39 '' надолжно вкупно : 150 mm / 6 ''; Боја : Амарило, Тоно Плајопесо : 253 GContenido del Paquete : 3 x Punzones Centrales.

Избор на клиент

Централен удар - 5/8 x 6-1/4 Новак
Централен удар - 5/8 x 6-1/4

Центар Панч (Мејју #24004) 5 / 8 "x 61 / 4" Центар Панч (Мејју #24004) 5 / 8 "x 61 / 4" Центар Панч (Мејју #24004) 5 / 8 "x 61 / 4"...

DEN 1.67
Автоматски центар за автоматско удирање со автоматско пробивање на прозорецот за пробивање на прозорецот Новак
Општи алатки 78P точка за замена за општи алатки 78 Тешки челик автоматски центар за автоматски центар Новак
Општи алатки 78P точка за замена за општи алатки 78 Тешки челик автоматски центар за автоматски центар

Замена челична точка за автоматски центар за автоматски центар Направено од зацврстен челик со алатки..

DEN 125.60
PB Swiss Tools 710-2CN Централен удар Новак
PB Swiss Tools 710-2CN Централен удар

Максимален дијаметар на врвот : 0,1 инчи (3,6 мм) Вкупна должина : 4,7 инчи (120 мм) Големина на телото (φ) : 0,4 инчи

DEN 905.44