Јасна Водоотпорна Церада, Тешка Водоотпорна Пвц Проѕирна Церада Поли Јасна 0,45 мм Чиста Тенда Крошна Патио Шатор

Јасна Водоотпорна Церада, Тешка Водоотпорна Пвц Проѕирна Церада Поли Јасна 0,45 мм Чиста Тенда Крошна Патио Шатор

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

●Квалитетни материјали : нашата водоотпорна проѕирна церада е изработена од висококвалитетен пвц материјал, издржлив, кој ги штити вашите градинарски додатоци , скара и мебел од прекумерни сончеви зраци. €Карактеристики : транспарентен, водоотпорен, крема за сончање, отпорност на кинење, отпорност на студ, отпорност на киселина и алкали, лесен за преклопување, не е лесен за деформација, лесен за чистење, може да се користи во сите сезони. ●Големина и тежина : дебелината на церадата е 0,45 мм, тежината е 400 г/м2. Забележете дека конечната големина е малку помала од наведената големина на сечењето поради наборите на рабовите. €ТРАНСПАРЕНТЕН ТЕЖОК ВОДООТПОРЕН : оваа проѕирна церада за дожд е мека, проѕирна, ОТПОРНА НА УВ, отпорна на прашина, отпорна на временски услови и отпорна на сонце. Високо отпорен на топлина, солза, вода, сонце, временски услови и многу повеќе. ●Погоден за : градина, балкон, камиони, автомобили, бродови, дрво, станици, морски пристаништа, аеродроми, бесплатно складирање, складирање жито, настрешници, куќишта за размножување. За заштита од влага, нечистотија и временски услови. Дали ненадеен дожд некогаш го навлажнил дрвото или други работи во вашиот двор? Дали зелените растенија во вас полињата со зеленчук се сериозно погодени од силен дожд? Сакате да останете на балконот во зима, но не сакате да го почувствувате студениот ветер и снегот? Ако одговорот е да, зошто да не ја нарачаме нашата транспарентна церада за сите намени? Прирачник за производот име На Производот : Транспарентен Водоотпорен материјал Од церада : Пвц Дебелина : 0,45 мм / Тежина : 400гр / м2 содржина на Пакетот : 1 Х Големина на церада : должина х ширина големина опис : големината што ја обезбедуваме е празна големина, вистинската големина на производот е помала од купената големина што е нормална, бидејќи му треба виткање, врзување, преклопување И шиење Со топло топење висока Транспарентност церадата Е Совршена како надворешни завеси што прави се што е видливо. Идеален За Двор, Трем, Белведер, Покриви итн. СОВЕТИ И ПРЕДЛОЗИ : 1. Поради пакувањето, може да има брчки по приемот. Проблемот со брчки е брзо решен, загрејте со фен за коса !! Бидејќи пвц материјалот станува мек и рамен во топла средина. 2. Не може да се избегне дека ќе ја добиете церадата со некои мириси од оригиналниот материјал. Мирисот исчезнува кога церадата ќе циркулира на отворено 2 до 5 дена.

Избор на клиент

Церади Тешки Водоотпорен, Реверзибилен Надворешен Поли Церада Автомобил Поли Церада Гниење, 33х66фт/10х20м Новак
Купувачи Производ Мрежа Церада-7ft. х 20фт. Модел Број 3009457 Новак
Купувачи Производ Мрежа Церада-7ft. х 20фт. Модел Број 3009457

7 стапки х 20фт Мрежестата церада одговара На Производите На Купувачите Странично Монтирање И ПодножјеМ�

DEN 799.84
Балкон Церади Прозорец Проѕирна Пвц Церада Водоотпорна Згуснете Ја Надворешната Пластика Проѕирен Лим Новак
Балкон Церади Прозорец Проѕирна Пвц Церада Водоотпорна Згуснете Ја Надворешната Пластика Проѕирен Лим

Висококвалитетни материјали : пвц, Полиетилен (пластика), професионални и силни водоотпорни, мека текст�

DEN 2319.84
Брзинска Лента 12603 Црвена Камера-Заклучување Вратоврска Надолу, 1 Пакет Новак
Брзинска Лента 12603 Црвена Камера-Заклучување Вратоврска Надолу, 1 Пакет

Алуминиумската влошка овозможува одличен залак и ја одржува вратоврската цврста во подолг временски п�

DEN 223.84
5х7 Нога Повеќенаменска Водоотпорна Сина Церада, 70 ГСМ-тб-00507-86 Новак
5х7 Нога Повеќенаменска Водоотпорна Сина Церада, 70 ГСМ-тб-00507-86

* Церадата од 5 х 7 стапки е изработена од ЈП со освежувачка сина боја и има дебелина од 3 мил Алуминиумски

DEN 1.00