3/4 Флешшајлд+ Брановидни Цевки Од Нерѓосувачки Челик

3/4 Флешшајлд+ Брановидни Цевки Од Нерѓосувачки Челик

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Flash Shield+ "Систем Брановидни Цевки од Нерѓосувачки Челик (CSST)Апликација Flashshield+" Брановидни Цевки од Не ' рѓосувачки Челик (CSST) снабдува природен гас или лп гас на апаратите. Материјали / Спецификација Цевки : АСТМ А240 Тип 304 321 нерѓосувачки Челик. Јакна : електрично изолативен и отпорен на УВ полимер, во согласност со барањата НА АСТМ Е84 И МОЖЕ/УЛЦ-С102. 2 25/50. Системот за заштитна јакна е во согласност со ICC-ES PMG LC1027. Карактеристики и Придобивки електрично изолационен полимер покритие. Метално заштитени CSST. Лак-Стапица" карактеристика НА XR3 фитинг обезбедува енергија безбедно на земјата. Металниот штит слој се распаѓа и спроведува електрична енергија. Ниту еден производител не бараше поврзување. Флексибилноста значи брзи и лесни инсталации. Флешшилд+ инсталира 30-70% побрзо од традиционалните методи на цевки. Претходно обележано со стапалото, нема мерење, круто сечење или навој на цевки. Ова значи помалку отпад и помалку фитинзи. 75% помалку фитинзи во просечната инсталација значи побезбеден систем, помал потенцијал за истекување и намалени повратни повици. Flash Shield+ CSST е лесен - 250 стапки ОД 1/2 инчи CSST тежи приближно 50 фунти и може лесно да се транспортира и ракува на работа. Код/Спецификации АДС Сертификат 1009875 Мкс-Ес Извештај Бр. ПМГ 1066 и ПМГ 1155 ИАПМО : Датотека Бр. Ц-3250 И Извештај Бр.

Избор на клиент

Распоред На Пвц Цевки 80 Сива 1 Инч Сива/ПВЦ Новак
Распоред На Пвц Цевки 80 Сива 1 Инч Сива/ПВЦ

Распоред 80 пвц цевка се користи за индустриски и апликации за проток на вода под поголем притисок...

DEN 182.40
К&засилувач; С 1114 Круг Алуминиумска Цевка, 9/32 ОД х 0.014 Ѕид х 36 Долги, 5 Парчиња, Направени Во САД Новак
К&засилувач; С 1114 Круг Алуминиумска Цевка, 9/32 ОД х 0.014 Ѕид х 36 Долги, 5 Парчиња, Направени Во САД

Легура 3003Н14 Висок Квалитет; Чист Алуминиум ДОСТИГНЕ / РОХС / Опасни Минерали Во Согласност Произведено в

DEN 1.33
uxcell 6063 Алуминиумска тркалезна цевка 17мм ОД 15мм Внатрешна диа 250мм цевка со цевки со должина 2 парчиња Новак
uxcell 6063 Алуминиумска тркалезна цевка 17мм ОД 15мм Внатрешна диа 250мм цевка со цевки со должина 2 парчиња

[Материјал] 6063 Алуминиум со средна јачина, добра изведба на обработка, отпорност на корозија, висока цвр

DEN 942.40
Вокер Издувни Гасови 55484 Издувна Опашка Цевка Новак
Вокер Издувни Гасови 55484 Издувна Опашка Цевка

СЕ СПРОТИВСТАВУВА на корозија Издржлива алуминизирана челична конструкција за отпорност на корозија �

DEN 795.20
ПВЦ цевка SCH40 1-1/4 инчи бела сопствена должина - 2ft Новак
ПВЦ цевка SCH40 1-1/4 инчи бела сопствена должина - 2ft

ПВЦ цевката е широко признаена модерна алтернатива на метални цевки за пејзаж, тревник или базен и бања�

DEN 1.00
Цевка Од Јаглеродни Влакна ВО САД 3K OD 20mm-ID 14mm 16mm 17mm 18mm 19mm X 1000mm Должина Целосен Јаглероден Композитен Новак
Цевка Од Јаглеродни Влакна ВО САД 3K OD 20mm-ID 14mm 16mm 17mm 18mm 19mm X 1000mm Должина Целосен Јаглероден Композитен

100% јаглерод 100% јаглерод Должина : 1000мм Надворешен Дијаметар : 20мм Внатрешен Дијаметар : 14мм 16мм 17мм 18мм 19�

DEN 3.33
0,540 OD, Sch 40, 72 инчи, 6061-T6 алуминиумска цевка-неискористена, неотворена, непотребна ставка Новак
0,540 OD, Sch 40, 72 инчи, 6061-T6 алуминиумска цевка-неискористена, неотворена, непотребна ставка

0,540 OD (1 / 4 инчи NPS), Sch 40, 72 инчи (3 пакет), 6061T6 алуминиумска цевка Произведено во прецизна дебелина и големин�

DEN 1545.60
Bettomshin 6pcs ABS Rigid пластична цевка Правоаголна плоштад цевка 0,16 x 0,16 x 19,69 Бела пластична тврда цевка за правење Новак
1 компјутер 1 OD X 3/4 ID X 18 Инч долга чиста екструдирана акрилна плексиглас тркалезна цевка - 1/8 wallид Новак
1 компјутер 1 OD X 3/4 ID X 18 Инч долга чиста екструдирана акрилна плексиглас тркалезна цевка - 1/8 wallид

Јасна екструдирана акрилна PMMA цевка Купувате 1 (еден) нов дијаметар од 1 „до 18“ долга цевка на чиста екст

DEN 1.00
ВЕНТРАЛНА Бакарна Цевка Тип М-Прилагодена Големина и Должина 1/2 Новак
ВЕНТРАЛНА Бакарна Цевка Тип М-Прилагодена Големина и Должина 1/2

Разновидност Стандардизирајте на бакар за супериорни перформанси во текот на целата работа Бакарот е л

DEN 0.67
Вокер Издувни Гасови 55542 Издувна Опашка Цевка Новак
Вокер Издувни Гасови 55542 Издувна Опашка Цевка

СЕ СПРОТИВСТАВУВА на корозија Издржлива алуминизирана челична конструкција за отпорност на корозија �

DEN 1.00
Соодветна пар 7-пински GE 5654W вакуумски цевки надградба за 6AK5/6J1/6ж1/EF95/6J1P Новак Попуст
Соодветна пар 7-пински GE 5654W вакуумски цевки надградба за 6AK5/6J1/6ж1/EF95/6J1P

Оштетување на засилувачот може да се случи ако го замените погрешниот вид цевка 5654 W цевките треба да се

DEN 303.84
8 СТАПКИ - 7/8 Анодизирани Алуминиумски Цевки .050 Ѕид 6063 Легура Т-6 Темперамент Новак
8 СТАПКИ - 7/8 Анодизирани Алуминиумски Цевки .050 Ѕид 6063 Легура Т-6 Темперамент

8 СТАПКИ7 / 8" Од Елоксирана Алуминиумска Прачка 6063 Легура Т6 Темперамент Произведено во САД Рандал произв

DEN 3.00
Таста EVT8125 Кингстон Месинг можност 1-1/2 до 1-1/4 чекор-долу-опашка, должина од 8 , бронза на триење на масло Новак
Таста EVT8125 Кингстон Месинг можност 1-1/2 до 1-1/4 чекор-долу-опашка, должина од 8 , бронза на триење на масло

Висококвалитетна конструкција од месинг за да ви даде долготрајна издржливост Ова 11 / 2 "x 11 / 4" Слики за с�

DEN 3.33
3к Цевка Од Јаглеродни Влакна 500мм од 5мм х ИД 3мм За Рц Модел Сјајна Обична Површина Новак
3к Цевка Од Јаглеродни Влакна 500мм од 5мм х ИД 3мм За Рц Модел Сјајна Обична Површина

1.Be свесни дека мерењето Во Милиметри 2.Дозволете Толеранции на надворешниот дијаметар околу + / 0,2 мм.3.Ма�

DEN 1.33
Живописни Перформанси VIB13098 Енергична 45° T304 Нерѓосувачки Челик Копач Наведнуваат Цевка Новак Попуст
Живописни Перформанси VIB13098 Енергична 45° T304 Нерѓосувачки Челик Копач Наведнуваат Цевка

Димензии на пакетот : 0,254 H x 27,432 L x 10,668 W (сантиметри) Дел број : 13098 Тип на вклопување : Специфично За Возило�

DEN 591.84
2.375 ОД,, Ш 80, 72 инчи, 316 Нерѓосувачки Челик Цевка, Беспрекорна Новак
2.375 ОД,, Ш 80, 72 инчи, 316 Нерѓосувачки Челик Цевка, Беспрекорна

316 / 316л Нерѓосувачки Челик Цевка Надворешен Дијаметар : 2,375 инчи Дебелина на ѕидот : 0,218 инчи Должина : 72 ин

DEN 431.84
JMF Бакарни Ладилни Цевки, 50ft Ролна Новак
JMF Бакарни Ладилни Цевки, 50ft Ролна

Исчистени и запечатени За апликации со течна храна Се придржува до локалните Водоводни кодови за инста�

DEN 2.00