Соодветна пар 7-пински GE 5654W вакуумски цевки надградба за 6AK5/6J1/6ж1/EF95/6J1P

Соодветна пар 7-пински GE 5654W вакуумски цевки надградба за 6AK5/6J1/6ж1/EF95/6J1P

-140 %

DEN 303.84

Новак

Достапно за нарачка

Оштетување на засилувачот може да се случи ако го замените погрешниот вид цевка. 5654 W цевките треба да се користат само за замена на 7-пински/6ж1/6 J1/6 J1 P/6 J1 P-EB/6 ZH1 P-EV/6 AK5/6 AK5 W и EF95 цевки. Не заменувајте за кој било друг вид цевка од 7 пини. Тестираната и соодветната цевка за пар (2 парчиња) на ниско-шум со 7-пински Соединетите Држави GE 5654 W се сметаат за едно од најдобрите од семејството 5654 / 6ak5 / EF95 на цевки за аудио употреба. Овие гроздобер произведени ge цевки се мил. Спецификации. (Јан) Електронски цевки - поголема издржливост и живот. Список на пакување : 1 пар*одговара на GE 5654 цевки.

Избор на клиент

3м Тешки SKE-15/40 Крајот Капа Црна, за кабел дијаметри 0.59-1.26 во Новак
3м Тешки SKE-15/40 Крајот Капа Црна, за кабел дијаметри 0.59-1.26 во

3м.3м(ТМ) Крајните Капачиња Што се Собираат На Топлина се произведени од полукрут отпорен на пламен, вкрс�

DEN 0.33
Гудвеј ГТЦ-701-35 Флексибилни Вратило 25' Долго со За Влажна Цевка Чистење На Цевки 1/4 - 3/8 ПРОЕКТ Новак
Гудвеј ГТЦ-701-35 Флексибилни Вратило 25' Долго со За Влажна Цевка Чистење На Цевки 1/4 - 3/8 ПРОЕКТ

Обвивка отпорна на триењедолг животен век Уникатен систем за ослободување од вирусго намалува несакан�

DEN 3.33
ВЕНТРАЛНА Бакарна Цевка Тип М-Прилагодена Големина и Должина 1/2 Новак
ВЕНТРАЛНА Бакарна Цевка Тип М-Прилагодена Големина и Должина 1/2

Разновидност Стандардизирајте на бакар за супериорни перформанси во текот на целата работа Бакарот е л

DEN 0.67
5 од 6061 - Т6 Алуминиумска Цевка, Б210, 16 Мерач , Мазна Нацртана, ПРОЕКТ ЗА МЕЛНИЦА/Од - 4' Дел Новак
5 од 6061 - Т6 Алуминиумска Цевка, Б210, 16 Мерач , Мазна Нацртана, ПРОЕКТ ЗА МЕЛНИЦА/Од - 4' Дел

Цевка ОД : 5" Материјал : 6061 Т6 Алуминиум Ѕид : 0.065 "(16 Мерач) Заврши : МИЛ ПРОЕКТ / ОД Должина : 4 стапки Вероц�

DEN 2.33
БЕНД-ТОА CP6S99 5/8 Широк x 0.025 Дебели 1-1/2 Дијаметар, 201 Нерѓосувачки Челик Центар Стегач Новак
БЕНД-ТОА CP6S99 5/8 Широк x 0.025 Дебели 1-1/2 Дијаметар, 201 Нерѓосувачки Челик Центар Стегач

201 нерѓосувачки Челик нуди супериорна јачина со добра отпорност на корозија на благи хемикалии и свежа �

DEN 1123.20
8 СТАПКИ - 7/8 Анодизирани Алуминиумски Цевки .050 Ѕид 6063 Легура Т-6 Темперамент Новак
8 СТАПКИ - 7/8 Анодизирани Алуминиумски Цевки .050 Ѕид 6063 Легура Т-6 Темперамент

8 СТАПКИ7 / 8" Од Елоксирана Алуминиумска Прачка 6063 Легура Т6 Темперамент Произведено во САД Рандал произв

DEN 3.00
Фрли најлон 6 тркалезна шипка, бела, мазна завршница, ASTM D5989, 6 OD, 4 ID, 1 Дебелина на wallидот, должина од 1 Новак
Колета за ладење на бакар тон со должина од 2,8 метри, витка цевка цевка за цевки (2,8m de longitud, тоно де cobre, frorgirdación, Новак
Bettomshin 6pcs ABS Rigid пластична цевка Правоаголна плоштад цевка 0,16 x 0,16 x 19,69 Бела пластична тврда цевка за правење Новак
САД запечатуваат најголемиот дел од ПТ-ПЕТГ-82 ПЕТГ Пластични цевки, 3/8 ID5/8 OD, 3 ft. Новак
САД запечатуваат најголемиот дел од ПТ-ПЕТГ-82 ПЕТГ Пластични цевки, 3/8 ID5/8 OD, 3 ft.

Форма : цевка; Материјал : Petg; Одделение : Стандард ID : 3 / 8 "; толеранција на лична карта : (0.008 '' +0.008 ''); OD : 5 / 8"

DEN 234.56
2 ПАРЧИЊА Ролна Завиткана Цевка Од Јаглеродни Влакна Сјајна Површина 8мм 10мм 12м 14мм 16мм 18мм 20мм 22мм Новак
2 ПАРЧИЊА Ролна Завиткана Цевка Од Јаглеродни Влакна Сјајна Површина 8мм 10мм 12м 14мм 16мм 18мм 20мм 22мм

3к Употреба На Чисти Јаглеродни Влакна За Мултикоптер, рк авион итн Должина : 330мм Количина : 2 парчиња...

DEN 207.84
平田プレス Хирата Притиснете Ph - 201 Задна Цевка Жица Кошница Новак
平田プレス Хирата Притиснете Ph - 201 Задна Цевка Жица Кошница

Надворешни Димензии : Ширина 14,8 x Длабочина 12,0 инчи (375 x 305 mm); Дното : Ширина 9,6 x Длабочина 13,2 инчи( 245 x 335 mm);

DEN 239.84
Цевка Од Јаглеродни Влакна ВО САД 3K OD 20mm-ID 14mm 16mm 17mm 18mm 19mm X 1000mm Должина Целосен Јаглероден Композитен Новак
Цевка Од Јаглеродни Влакна ВО САД 3K OD 20mm-ID 14mm 16mm 17mm 18mm 19mm X 1000mm Должина Целосен Јаглероден Композитен

100% јаглерод 100% јаглерод Должина : 1000мм Надворешен Дијаметар : 20мм Внатрешен Дијаметар : 14мм 16мм 17мм 18мм 19�

DEN 3.33
Континентал 26 x 1,75-2,5 Планински велосипед Внатрешна цевка - Шредер 40мм вентил Новак
Континентал 26 x 1,75-2,5 Планински велосипед Внатрешна цевка - Шредер 40мм вентил

Сет од 3 висококвалитетни континентални внатрешни цевки Дизајнирани за 26 "тркала за планински велосипе�

DEN 144.64
ЛАСКО 03-2779 17-Мерач Прирабница Опашка за 1 1/2-Инчен Мозоци, 1 1/2-Инчен х 12-Инчен, Хромиран Месинг Новак
ЛАСКО 03-2779 17-Мерач Прирабница Опашка за 1 1/2-Инчен Мозоци, 1 1/2-Инчен х 12-Инчен, Хромиран Месинг

Хромирана прирабничка опашка 1 1 / 2Инчен од х 12Инчен прирабнички опашка 17га Одговара на 1 1 / 2Инчен мозоци.

DEN 127.84
2.375 ОД,, Ш 80, 72 инчи, 316 Нерѓосувачки Челик Цевка, Беспрекорна Новак
2.375 ОД,, Ш 80, 72 инчи, 316 Нерѓосувачки Челик Цевка, Беспрекорна

316 / 316л Нерѓосувачки Челик Цевка Надворешен Дијаметар : 2,375 инчи Дебелина на ѕидот : 0,218 инчи Должина : 72 ин

DEN 431.84
ПВЦ цевка SCH40 1-1/4 инчи бела сопствена должина - 2ft Новак
ПВЦ цевка SCH40 1-1/4 инчи бела сопствена должина - 2ft

ПВЦ цевката е широко признаена модерна алтернатива на метални цевки за пејзаж, тревник или базен и бања�

DEN 1.00