Хартија за креда на UnityStar, 17,7 x 78,7 лепила за лепила за лепила за контакт со лепење на хартија за отстранливи wallидни налепници со 1 маркер на течна креда и 5 бои креда за

Хартија за креда на UnityStar, 17,7 x 78,7 лепила за лепила за лепила за контакт со лепење на хартија за отстранливи wallидни

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Дополнителна голема големина за бесконечни функции : со дополнителна голема големина од 17,7 "x 78,7", контактната хартија на Chalkboard на Unity Star е дизајнирана за бесконечни можности. Совршено за домашно учење, канцеларија или презентација во училницата, украсување табли со мени во ресторани, дневни соби, спални соби или правење календари за картони, распореди, списоци што треба да се прават, етикети, итн. На хартијата за поддршка, оваа декларација за blackид од табла е лесно да се намали за да се собере големината на вашиот wallид. Покрај тоа, можете само да го исечете во какви било облици што ви се допаѓаат. Самолепливо на најмногу мазни површини : со самолеплива можност, налепници на wallидот на blackидот на Unitystar Blackboard добро се држи на најмногу мазни, чисти и рамни површини како малтериран wallидови, насликани wallsидови, прозорци, огледала, countertops и дрвени врати, итн. Лесно за отстранување и отстранување на и итн. Чистете без оставање остаток : Поддржано со врвно лепило, овој винил за контакт со табла е лесен за олупеност и отстранување дури и по месеци без да ги оштетите површините. Покрај тоа, лесно е да се избрише чисто со само влажна крпа. 1 бонус маркер за креда и 5 креда се при рака : Оваа декоративна контактна хартија доаѓа со 1 маркери за бонус креда и 5 креда за да напишете и цртате. Тие се докажани дека се без киселина и безбедни за деца и за возрасни.

Избор на клиент

Blackboard xboard магнетна табла 36 x 24, табла/црна табла со 2 магнети, црна рамка за алуминиум Новак
Blackboard xboard магнетна табла 36 x 24, табла/црна табла со 2 магнети, црна рамка за алуминиум

Чалк картон е совршена за цртање, учење или оставање белешки Црната површина обезбедува одличен контра�

DEN 638.24
Уметнички алтернативи ограничено издание на површинска табла, црна Новак
Уметнички алтернативи ограничено издание на површинска табла, црна

Се одликува со цврста дрвена рамка.75 "Профил Виси го заврши уметничкото дело на wallидот без потребна рамк

DEN 3.00
Nihewoo Jean шорцеви за жени еластични дупки со секси високи половини тексас шорцеви Jeanан шорцеви за лето Новак
Nihewoo Jean шорцеви за жени еластични дупки со секси високи половини тексас шорцеви Jeanан шорцеви за лето

❤ Забрзана испорака : Обично се потребни 57 дена Стандардниот превоз обично трае 1218 дена за да се испорач

DEN 464.00
Noare Chabe Form Form Првиот и последниот ден од знакот на училишната табла -ревзибилна табла за деца -мојот 1 ден од назад Новак
4 x 6 Зелена креда со ресторан со мени за картички од дрвена база Новак
4 x 6 Зелена креда со ресторан со мени за картички од дрвена база

Зелена Табла со креда Креда Табла Дрвена основа Зелена Табла со креда Креда Табла Дрвена основа...

DEN 159.84
Nikky Home Rustic Metal Tabletop Овци креда гроздобер фарма куќа стил хонорарен знак на креда од табла мала кујна countertop Новак
Дизајн на Ајви Лејн Необјаснет знак за креда, најстрашен со чипка, слонова коска од 2 броја Новак
Дизајн на Ајви Лејн Необјаснет знак за креда, најстрашен со чипка, слонова коска од 2 броја

Сет на два фенси цветни знаци на картон Доаѓа со лента од чипка од слонова коска за лесно прикажување ка�

DEN 2.33