Paisley Pot [4,3 x 5,0 инчи] | Јапонски прибор за јадење

Paisley Pot [4,3 x 5,0 инчи] | Јапонски прибор за јадење

DEN 815.84

Новак

Достапно за нарачка

[10,9 x 12,6 см]. Во зависност од производот, бојата и формата на производот може да се разликуваат малку од сликата на производот. Некои производи се нарачуваат од производителот, така што времето за испорака може да биде малку поинакво. Ве молиме, бидете свесни за. Оваа ставка е параментирана, така што ќе ја спакуваме правилно, но ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. [10,9 x 12,6 см]. Во зависност од производот, бојата и формата на производот може да се разликуваат малку од сликата на производот. Некои производи се нарачуваат од производителот, така што времето за испорака може да биде малку поинакво. Ве молиме, бидете свесни за. Оваа ставка е параментирана, така што ќе ја спакуваме правилно, но ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. [4,3 x 5,0 инчи (10,9 x 12,6 см)].

Избор на клиент

Yamashita Kogei 16066090 Oirin Chrysanthemum, Anzen чај, 3,8 x 2,4 инчи Новак
Yamashita Kogei 16066090 Oirin Chrysanthemum, Anzen чај, 3,8 x 2,4 инчи

Големина : 3,8 x 3,8 x 2,4 инчи (9,7 x 9 Земја на производство : Јапонија Големина : 3,8 x 3,8 x 2,4 инчи (9,7 x 9 Земја на прои

DEN 407.84
Cozyseeker 1000ml стаклен чајник со отстранлив инфузер од не'рѓосувачки челик и потопол Новак
Cozyseeker 1000ml стаклен чајник со отстранлив инфузер од не'рѓосувачки челик и потопол

Гледајте го вашиот чај пијалак до совршенство во нашето прекрасно, кристално чисто, рачно разнесено ста

DEN 3.33
Uxzdx Виолетова глинена чајничка руда од маткадмад чај од чај од кинески зиша чај постави подароци 200 мл Новак
Uxzdx Виолетова глинена чајничка руда од маткадмад чај од чај од кинески зиша чај постави подароци 200 мл

Користете за лабави или миризливи чаеви за лежерно време за кафе Елегантна форма, миризлив чај / кафе, ме

DEN 0.33
Bredemeijer xilin чајник, црвена, 1,25 литар Новак
Bredemeijer xilin чајник, црвена, 1,25 литар

Висококвалитетно леано железо Студирана структура / црвена боја емајлиран ентериер Рачката и зафатот н

DEN 1.33
Царски / Ломоносов Порцелан Подготовка Чајник Традиционални Мотиви Новак
Царски / Ломоносов Порцелан Подготовка Чајник Традиционални Мотиви

Произведено Во : Русија Направено од : Империјална Фабрика за Порцелан Материјал : Златен Лист, Порцелан.

DEN 2.00
Toyo керамички чајник - Новак
Toyo керамички чајник -

Тенџере : стакло отпорен на топлина; Чајлер на чај; Капакот : порцелан (Арита Вер) Приближно 4,3 x 5,7 x 4,7 инчи

DEN 634.40