Toyo керамички чајник -

Toyo керамички чајник -

DEN 634.40

Новак

Достапно за нарачка

Тенџере : стакло отпорен на топлина; Чајлер на чај; Капакот : порцелан (Арита Вер). Приближно. 4,3 x 5,7 x 4,7 инчи (11 x 14,5. Симпатичната шема го прави вашиот чај време да изгледа стилски. Стаклениот чајник со инфузер на Арита Вер и капакот го прави стилски. Користете го за разновиден чај, како што се јапонски чај, чај, кинески чај , хербален чај, итн.

Избор на клиент

Bredemeijer xilin чајник, црвена, 1,25 литар Новак
Bredemeijer xilin чајник, црвена, 1,25 литар

Висококвалитетно леано железо Студирана структура / црвена боја емајлиран ентериер Рачката и зафатот н

DEN 1.33
Cosy-yy керамички чајник потопла, чај светло потопла бела, дизајн за стакло чајник, потопла база на чајници Новак
Cosy-yy керамички чајник потопла, чај светло потопла бела, дизајн за стакло чајник, потопла база на чајници

Овој загреан чајник е направен од висококвалитетен елегантен порцелан Оваа топла керамичка чајничка б�

DEN 0.33
Луко Фарбе точка Pfeife Topf Teekanne Edelstahl Wasser Topf Pfeife Topf Teekanne Gas опсег TOPF Новак
Луко Фарбе точка Pfeife Topf Teekanne Edelstahl Wasser Topf Pfeife Topf Teekanne Gas опсег TOPF

Das Gebrauchsmuster Kann Verhindern, Dass der Benutzer Beim Gießen von Heißem Wasser Durch Hitze Verletzt Wird Es pfeift, Wenn es Kocht ES Besteht AEdelstahl, Korrosionsbeständig und lang

DEN 6720.00
Луози месинг чајник занает минијатурен чајник декор рачен чајник украси микро сцена украси Новак
Луози месинг чајник занает минијатурен чајник декор рачен чајник украси микро сцена украси

Можете да го ставите во вашиот дом или канцеларија Може да се користи како декорација за ресторани и про

DEN 2.33