Минималистички дизајн технологија за злато сликарство, бел порцелан златен јавор од чајници чајници

Минималистички дизајн технологија за злато сликарство, бел порцелан златен јавор од чајници чајници

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Добијте го ова елегантно, но стилски парче чај и џез по временските часови!. Практичниот прибор за кујната може да обезбеди погодност за вашиот живот. Едноставен дизајн, исклучителен изглед, можете да направите вкусен чај。. Висококвалитетните чајници можат да донесат удобно и удобно чувство во вашиот живот. Хуманизиран дизајн, ергономски оригинален, удобен и лесен за употреба. Нека додадете елеганција на вашата трпезариска табела. Име на продукција : чајник : Економски, привлечен, Durable Matery : Porcelain Size : 12.8*8.2 CMCapacity : 160 ml Одличен подарок за вашето семејство или пријатели во која било прилика, како што е роденден или фестивал. Донесете удобно и удобно чувство во вашиот живот. Хуманизиран дизајн, ергономски оригинален, удобен и лесен за употреба. Лесен за чистење и лесен за складирање, економичен и практичен котел. течности што треба да се чуваат. ви даваат удобен котел. Ако имате какви било прашања кога користите, ве молиме слободно контактирајте не по порака.

Избор на клиент

Керамички чајник за здравствени услуги на Новика, зелена, 23 мл, желка на Мајка Море ' Новак
Керамички чајник за здравствени услуги на Новика, зелена, 23 мл, желка на Мајка Море '

Големина : 7,75 "H X 6" W X 4.9 "D Автентично : Оригинален производ за трговија со фер Ноница во соработка со National G

DEN 1087.84
Bredemeijer xilin чајник, црвена, 1,25 литар Новак
Bredemeijer xilin чајник, црвена, 1,25 литар

Висококвалитетно леано железо Студирана структура / црвена боја емајлиран ентериер Рачката и зафатот н

DEN 1.33
Илјадници стари добиваат цврста форма на желка 万古 476 - 04 - 713 Новак
Илјадници стари добиваат цврста форма на желка 万古 476 - 04 - 713

Големина на производот : 3,7 инчи (9,5 см) Материјал : Керамика Земја на потекло : Банко Вер (Јапонија)...

DEN 282.88
Касароми порцелански чајник, бел со чај пријатна, сад за чај од 40 унци - 5 чаши Новак
Касароми порцелански чајник, бел со чај пријатна, сад за чај од 40 унци - 5 чаши

Чајник совршено сервисен чајник Цврста, пријатна форма, мала тежина, поголема големина од 40oz...

DEN 559.20
Јамашита Когеи 13042230 црна кал рулет Зебра меш чајник, 8,5 fl oz Новак
Јамашита Когеи 13042230 црна кал рулет Зебра меш чајник, 8,5 fl oz

Керамика Големина : 7,9 x 7,9 x 7,9 инчи (20 x 2 Материјал : Керамика Земја на потекло : Кина Керамика Големина : 7,9 x

DEN 289.44
Wionc Purple Clay Big Fun Fun Fun Fun Rain Dew Pot Zisha чајник Рачно изработено тенџере кунг-fu Teawere Purple Clay Drinkware Новак
Wionc Purple Clay Big Fun Fun Fun Fun Rain Dew Pot Zisha чајник Рачно изработено тенџере кунг-fu Teawere Purple Clay Drinkware

Држете го на дланката на вашата рака и почувствувајте ја текстурата слична на жад Тоа е многу добро како

DEN 2.33
Неколку-камонски инчи сет од 5 чајници ikiики јапонски оригинален порцелан Новак
Неколку-камонски инчи сет од 5 чајници ikiики јапонски оригинален порцелан

Порцелан Чајник Користејќи го за јапонскиот чај.Саканост е 1,2liter.Кога сакате друг чајник, можете да се за

DEN 1364.80