TJLSS алатка торба торба отпорна кожа мултифункционална алатка за електрична енергија алатка за чување алатки за складирање хардвер делови Организатор преносен

TJLSS алатка торба торба отпорна кожа мултифункционална алатка за електрична енергија алатка за чување алатки за складирање

DEN 3837.60

Новак

Достапно за нарачка

Мултифункционална торба за алатки. Материјал : Cowhide. Применливи сценарија : Складирање на додатоци за алатки. Процес : Производи од Cowhide, шиење со огноотпорна нишка за шиење. Отпорност на пожар, отпорност на гребење, отпорност на солза, силна и отпорност на абење, прилагодете се на разни груби околини. Мултифункционална торба за алатки. Материјал : Cowhide. Применливи сценарија : Складирање на додатоци за алатки. Процес : Производи од Cowhide, шиење со огноотпорна нишка за шиење. Отпорност на пожар, отпорност на гребење, отпорност на солза, силна и отпорност на абење, прилагодете се на разни груби околини. Мултифункционална алатка за алатка : Големина на кравјо : 18*7*14см Тежина : Околу 240 GAPLICABLE Сценари : Додатоци за алатки Storage Process : Производи од Cowhide, шиење со огноотпорен шиење на навој отпор, отпорност на гребење, отпорност на солза, силна и отпорност на абење, прилагодени на разни грутки околини (1 , Производот е индивидуално спакуван, исклучувајќи ги алатките прикажани на сликата.2, кожните производи ќе имаат мал мирис, за да можат да бидат поставени на вентилирано место по приемот.) Карактеристики : Сосема нови и 。Дакрон крпа, водоотпорна и абење - -Податоци за торбите со алатки можат да ви помогнат да ја подобрите работата ефикасно и внимателно да ги заштитите алатките, а повеќе да носат лесно. Влагодливи ленти за половината обезбедуваат прилагодено вклопување за различни големини на половината и височини за градинарски, келнери и работници. : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 0-1cm поради рачно мерење. PLS осигурете се дека не ви пречи пред да поставите нарачка.2. Да се ​​направи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодарам! Снимањето на светлината и различните прикази може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3см.

Избор на клиент

Arc Armour? «22“ торба за алатки за заварување, 22 џебови, црно Новак
Arc Armour? «22“ торба за алатки за заварување, 22 џебови, црно

Над 20 одделни џебови за складирање на најразлични предмети Откриена, торбата има отвор од 12 "x 18,5"...

DEN 2.67
FZZDP рачна торба Електрична алатка торба водоотпорна торба за чување торба за рамо Новак
FZZDP рачна торба Електрична алатка торба водоотпорна торба за чување торба за рамо

Прилагодлива лента за рамо, лесен за носење Оваа торба за складирање на алатки за одржување е конструир�

DEN 5267.36
CLC Custom Leathercraft 1539 Мулти-одделение 50 торба со алатки за џеб и зафат 111-10 10-инчни криви за заклучување на вилицата Новак
ygqzm алатка за алатка за рачни алатки за алатки торбички торби торба торба за чанти за чанти Новак
ygqzm алатка за алатка за рачни алатки за алатки торбички торби торба торба за чанти за чанти

Не се плаши од абразија на вода, отпорност на гребење, отпорност на солза, водоотпорен облога, долг живот

DEN 1.67