Scixiti Ноќта на вештерките црна череп розова розова кафеана кригла керамика 11 мл за жени мажи подароци големи рачки керамички чај чаши за кампување канцеларија

Scixiti Ноќта на вештерките црна череп розова розова кафеана кригла керамика 11 мл за жени мажи подароци големи рачки керамички

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

【Големина】 3,9 инчи x 3,3 инчи, 11 fl oz, што може целосно да ја исполни вашата дневна употреба. 【Нанесете】 Направено за топло или ладно пијалоци, совршени за кафе, чај, млеко, топло какао, можете да ја користите оваа кафе кригла во канцеларијата, семејството или други прилики. 【Безбеден материјал】 Направен од премиум порцелан, густ и силен порцелан за извонредна издржливост. Микробранова безбедна, исто така се вклопува во рерната и замрзнувачот. 【Дизајн】 Устата на чашата е тркалезна и мазна, нормално е дека некои области од левата и десната страна на рачката се оставени празни. Одликувајќи се со едноставна и традиционална рачка со криви чаши, лесна за зафаќање, заварувањето е во ред и не ги гребе рацете. 【Идеален подарок】 Оваа кригла за кафе се спакувани во добро завиткана кутија, посебен подарок за вашите пријатели и семејство на домаќинство, свадбена забава, Ден на мајките, Ден на татковците, Божиќ и Нова Година. Дијаметар од 3,3 инчи, висок 3,9 инчи, 11 унца капацитет на капацитет и издржлива мазна глазура за завршување на глазурата од страна на Scixiti кои ќе ја направат вашата утринска рутина да се чувствува екстра специјално. Топол начин да го започнете денот со вашиот омилен пијалок. Изгледа и чувство на кригла. Капацитет совршен за чај, кафе, латети или топло чоколадо. Секое парче прибор за јадење е мултифункционално, микробранова безбедна, доказ за докажување на рерна и замрзнувач, со што опсегот е совршен за опуштени оброци со семејството и пријателите, како и за специјални прилики. Забелешка : Овој производ не може да се отпечати заради ограничената позиција на чашата. Нормално е дека некои области од левата и десната страна на рачката се оставени празни.

Избор на клиент

Најдобра баба некогаш мермерно кафе за кафе за баба igиџи Денот на мајката подароци Карамичко кафе за баба Нана Гиџи, 14 мл Новак Попуст
3drose Дерби пилиња се тркалаат со него топло розово ролери скејт и бело-два тон црна кригла, 11-унца, разнобојно Новак
Подароците на Ник Нок го добија Сомерлил? - 11oz керамичка боја рачка и внатре во чашата за кригла, црна Новак
Подароците на Ник Нок го добија Сомерлил? - 11oz керамичка боја рачка и внатре во чашата за кригла, црна

Цврсто и издржливо Нашата кригла од кафе 11oz има трајна конструкција, чист и рафиниран изглед, светло жи�

DEN 1499.20
Younique Design Unicorn Nursion Clinic Instrent Crug, 11 унци, Најдобар клинички инструктор за кафе, подароци за клинички инструктор Новак
Подароците на Ник Нок добија анхидрид? - 11oz керамичка боја рачка и внатре во чашата за кригла, црна Новак
Подароците на Ник Нок добија анхидрид? - 11oz керамичка боја рачка и внатре во чашата за кригла, црна

Цврсто и издржливо Нашата кригла од кафе 11oz има трајна конструкција, чист и рафиниран изглед, светло жи�

DEN 412.00
Најголем шеф на 3 -та светови со два тона сина кригла, 11 мл Новак
Најголем шеф на 3 -та светови со два тона сина кригла, 11 мл

Бела керамичка кригла со сина внатрешност и рачка Слика отпечатена од обете страни Ова е произведено во

DEN 203.84
Подароците на Ник Нок секако дека сум во право! Јас сум Хагглунд! - 15oz керамичко кафе, бело Новак
Подароците на Ник Нок секако дека сум во право! Јас сум Хагглунд! - 15oz керамичко кафе, бело

Цврсто и издржливо Нашата кригла со кафе 15oz има трајна конструкција, чист и рафиниран изглед, светло жи�

DEN 441.44
Пијам и знам работи - голема 15 унца керамичко кафе од кригла -тостична Новак
Пијам и знам работи - голема 15 унца керамичко кафе од кригла -тостична

Висококвалитетна керамичка кригла кафе Машината за миење садови и микробрановата безбедна 15oz (443ml) капа

DEN 255.84
Демдако Дин Крусер Волк Акварел сива боја на бела 16 унца сјајно каменило кригла со рачка Новак
Демдако Дин Крусер Волк Акварел сива боја на бела 16 унца сјајно каменило кригла со рачка

Волкот кригла е одличен начин да се внесе на отворено внатре Чаша за кафе е изработена од каменувач...

DEN 287.36
Bigtees Real Grandpas Drive Hot Rods Cafe Chafe Mugs Подарок за баба, баба на дедо топли шипки кафе чаша чаша идеи за подароци Новак
Bigtees Real Grandpas Drive Hot Rods Cafe Chafe Mugs Подарок за баба, баба на дедо топли шипки кафе чаша чаша идеи за подароци

[Совршена големина] : Достапно во големини од 11oz и 15oz [Супериорен квалитет] : Изработено од 100% чиста бела к

DEN 287.84
Подароците на Ник Нок секако дека сум во право! Јас сум Боблет! - 15oz керамичко кафе, бело Новак
Подароците на Ник Нок секако дека сум во право! Јас сум Боблет! - 15oz керамичко кафе, бело

Цврсто и издржливо Нашата кригла со кафе 15oz има трајна конструкција, чист и рафиниран изглед, светло жи�

DEN 2.67
Уникатно ох за лисицата за кафе со кафе со опционално персонализирано име! Достапно во 11oz или 15oz! Новак
Уникатно ох за лисицата за кафе со кафе со опционално персонализирано име! Достапно во 11oz или 15oz!

Еве една уникатна OH за кригла Fox Sake за да го искажете вашиот став на најсечен и најкласен начин! Достапно

DEN 1.33