Стенли класичен легендарен вакуум изолиран од не'рѓосувачки челик камп кригла, 1 броење, ноќен пад

Стенли класичен легендарен вакуум изолиран од не'рѓосувачки челик камп кригла, 1 броење, ноќен пад

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Совршена камп-кригла : Кригата за кампување Стенли е дизајнирана да биде компатибилна со производителите на кафе со една чаша; Вакуумската изолација со двојни wallидови ги одржува вашите омилени пијалоци за топли до 1,5 часа; Вашиот пијалок исто така може да остане ладен до 15 часа со мраз. Трајни и безбедни : Оваа кригла од Термос од не'рѓосувачки челик Стенли за топли пијалоци е изградена за да трае со 18-8 висококвалитетна конструкција од не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки челик, која е солидна и докажана од 'рѓа; Исто така е направено со материјали без БПА, одржувајќи ја нејзината содржина безбедна за консумирање. Лесно пиење : Оваа кригла за патување со кафе е дизајнирана со капакот на печатот Тритан, направен за лесно запис и така не треба да жртвувате ниту една капка; Ве покрива каде и да одите. Лесно за чистење : Оваа кригла на отворено камп е дизајнирана да се исчисти лесно; Секое парче од оваа термичка кригла од не'рѓосувачки челик е безбедна машина за миење садови, само врвен решетка. Изграден за живот : „Изграден за живот“ е мотото Стенли застана од 1913 година со ветување дека ќе обезбеди солидна, способна опрема, изградена за да трае цел живот; Ако вашиот Стенли не ја искористи својата легендарна репутација, ќе го направиме она што е потребно за да го направиме правилно. Совршена камп-кригла : Кригата за кампување Стенли е дизајнирана да биде компатибилна со производителите на кафе со една чаша; Вакуумската изолација со двојни wallидови ги одржува вашите омилени пијалоци за топли до 1,5 часа; Вашиот пијалок исто така може да остане ладен до 15 часа со мраз. Трајни и безбедни : Оваа кригла од Термос од не'рѓосувачки челик Стенли за топли пијалоци е изградена за да трае со 18-8 висококвалитетна конструкција од не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки челик, која е солидна и докажана од 'рѓа; Исто така е направено со материјали без БПА, одржувајќи ја нејзината содржина безбедна за консумирање. Лесно пиење : Оваа кригла за патување со кафе е дизајнирана со капакот на печатот Тритан, направен за лесно запис и така не треба да жртвувате ниту една капка; Ве покрива каде и да одите. Лесно за чистење : Оваа кригла на отворено камп е дизајнирана да се исчисти лесно; Секое парче од оваа термичка кригла од не'рѓосувачки челик е безбедна машина за миење садови, само врвен решетка. Изграден за живот : „Изграден за живот“ е мотото Стенли застана од 1913 година со ветување дека ќе обезбеди солидна, способна опрема, изградена за да трае цел живот; Ако вашиот Стенли не ја искористи својата легендарна репутација, ќе го направиме она што е потребно за да го направиме правилно. Брендот Стенли има богата историја од 100+ години. Роден од пронаоѓачот Вилијам Стенли rуниор кој засекогаш го смени начинот на кој се консумирале топли пијалоци, во 1913 година тој ја спои вакуумската изолација и јачината на челикот во едно преносно шише, измислувајќи го шише со сите челични вакуум што го знаеме и го сакаме денес. Оттогаш, неговото вакуумско шише еволуираше од концепт до икона и стана суштински дел од работните денови, патните патувања и авантурите на отворено. Брендот Стенли е дел од безброј авантури и уште повеќе споделени спомени. Стенли напојува дневни паузи за кафе и исто толку многу оброци во нивната сакана опрема за храна и пијалоци. Со секоја измината година, Стенли продолжува да се наметнува да донесе безвременски, но сепак модерни, решенија за денешната авантура на отворено. За Стенли, станува збор за засилување на вашето време на отворено со опрема на кој можете да сметате од самракот до зората, од кафе до удар, започнете го денот до духови за да ја одморите вечерта.

Избор на клиент

3drose нејзината никаква употреба се враќаше во вчера-јас бев различна личност, тогаш кригла, 1 броја, бело Новак
3drose нејзината никаква употреба се враќаше во вчера-јас бев различна личност, тогаш кригла, 1 броја, бело

Направено од бела керамика Слика отпечатена од обете страни Овој производ има висока завршница на сјај.

DEN 670.40
3drose mug_155929_1 бас плеер црвена сина скица музичар уметнички керамички кригла, 11-унца Новак
3drose mug_155929_1 бас плеер црвена сина скица музичар уметнички керамички кригла, 11-унца

Направено од бела керамика Слика отпечатена од обете страни Ова е произведено во САД Направено од бела �

DEN 841.60
3дорозен компир-керамичен кригла, 11 мл, разнобојно Новак
3дорозен компир-керамичен кригла, 11 мл, разнобојно

Совршен подарок за секоја пригода Фасцинирајте ги секој пат со откривање на тајна или изненадувачка сл�

DEN 144.00
Подароците на Ник Нок добија бутил? - 11oz керамичка боја рачка и внатре во чашата за кригла, црна Новак
Подароците на Ник Нок добија бутил? - 11oz керамичка боја рачка и внатре во чашата за кригла, црна

Цврсто и издржливо Нашата кригла од кафе 11oz има трајна конструкција, чист и рафиниран изглед, светло жи�

DEN 412.00
Армија Ренџер Кафе Кригла-3-ТИ БН Новак Попуст
Армија Ренџер Кафе Кригла-3-ТИ БН

Воена Кригла За Кафе дизајнирана од Армиски Ветеран И Сопруга Армиските Чаши За Кафе се одличен подарок

DEN 287.84
Подароци на Ник Нок Вентурин - 11oz хаштаг Керамичка боја и внатре во чашата за кригла, црна боја, црна Новак
Подароци на Ник Нок Вентурин - 11oz хаштаг Керамичка боја и внатре во чашата за кригла, црна боја, црна

Цврсто и издржливо Нашата кригла од кафе 11oz има трајна конструкција, чист и рафиниран изглед, светло жи�

DEN 1.00
Подароците на Ник Нок добија анхидрид? - 11oz керамичка боја рачка и внатре во чашата за кригла, црна Новак
Подароците на Ник Нок добија анхидрид? - 11oz керамичка боја рачка и внатре во чашата за кригла, црна

Цврсто и издржливо Нашата кригла од кафе 11oz има трајна конструкција, чист и рафиниран изглед, светло жи�

DEN 412.00
Bigtees Real Grandpas Drive Hot Rods Cafe Chafe Mugs Подарок за баба, баба на дедо топли шипки кафе чаша чаша идеи за подароци Новак
Bigtees Real Grandpas Drive Hot Rods Cafe Chafe Mugs Подарок за баба, баба на дедо топли шипки кафе чаша чаша идеи за подароци

[Совршена големина] : Достапно во големини од 11oz и 15oz [Супериорен квалитет] : Изработено од 100% чиста бела к

DEN 287.84