Хартиен готвач Екстра Големи Облоги За Кекси Од Хартија/Чаши За Печење, 30-кт/Кутија, Едно Пакување, Тен

Хартиен готвач Екстра Големи Облоги За Кекси Од Хартија/Чаши За Печење, 30-кт/Кутија, Едно Пакување, Тен

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

60 Парчиња. - Нелепливи неизбелени чаши за печење, Боја : Природна. Идеално за печење со малку маснотии, Не е потребно подмачкување. Кошер За Пасха. Димензии : 2-1/8"Диа (база) 3" Диа (врвот) 2 " Д. микробранова Печка, безбедна за замрзнување и безбедна рерна до 425 Ф.Пакетот може да варира. Овие врвни нелепливи кулинарски Чаши за печење пергамент ги користат големите пекари ширум светот за да постигнат совршени резултати секој пат. Безбедна рерна на 425° F. 100% рециклиран картон, не дозволувајте Чашите да допираат отворен пламен. Не користете чаши. За употреба во конвенционални и микробранови печки.

Избор на клиент

Вилтон Супер Марио Печење Чаши 50ct Новак
Вилтон Супер Марио Печење Чаши 50ct

Фановите на супер Марио ќе ги сакаат овие облоги за кекси кои содржат ликови и икони од популарната игра

DEN 143.20
Kingzhuo 50 PCS Француски носител Новак
Kingzhuo 50 PCS Француски носител

Димензија : Секоја ставка околу 12*6cm / 4,7 ''*2.36 “, и секој пакет вклучува 50 парчиња со добар квалитет на харт

DEN 2.33
Креативно конвертирање 12 чаши за печење Полка точка, пастелно сино Новак
Креативно конвертирање 12 чаши за печење Полка точка, пастелно сино

Пакет со 12 точки од чаши за печење Полка во пастелно сина боја Секоја чаша е 1,75 x 2,5 инчи Послужете чаша, к�

DEN 125.28