Кутани Опрема Стилски Чаша Со Капак Фузин Раиџин

Кутани Опрема Стилски Чаша Со Капак Фузин Раиџин

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Ова е чај чаша со капак Од Казами Јаки, И Казами Гром Бог. Совршен за забавни храмови и посетители. Кога ќе го отворите капакот, ќе уживате во отворот за отворање зад капакот. Капакот е помалку разигран и близок. Големина на производот (Дијаметар x Висина) : 3,9 x 3,2 инчи (9,8 x 8,1 см); Тежина : 7,9 мл( 225 g); Капацитет : 2,8 fl oz (80 ml). Ова е чај чаша со капак Од Казами Јаки, И Казами Гром Бог. Совршен за забавни храмови и посетители. Кога ќе го отворите капакот, ќе уживате во отворот за отворање зад капакот. Капакот е помалку разигран и близок. Големина на производот (Дијаметар x Висина) : 3,9 x 3,2 инчи (9,8 x 8,1 см); Тежина : 7,9 мл( 225 g); Капацитет : 2,8 fl oz (80 ml).

Избор на клиент

Дизни Автомобили Формула Тркач Роденденска Забава Хартиени Чаши, Пакување Од 8, Светло Црвено, 9 Унци, Хартија Новак
Волуметриска чаша X-Ree 500ml Мерна чаша дипломирана лабораториска чаша чиста сина боја (Copa de Medición Volumétrica de 500 Новак
Цвет Панда Сипи Чаша-Цртан Филм Бебе Сипи Чаша-Убава Сипи Чаша Новак
Цвет Панда Сипи Чаша-Цртан Филм Бебе Сипи Чаша-Убава Сипи Чаша

Малите деца можат да пијат Од Шолја За Панди од Цвеќе без да направат неред со оваа чаша Има easyономски ди

DEN 2.00
Pretyzoom 1pc коктел пијалок кригла хаваи забава вино чаша керамичка забава забава за забава Новак
Pretyzoom 1pc коктел пијалок кригла хаваи забава вино чаша керамичка забава забава за забава

Совршен за дома, ресторан, хотел, бар, кафуле и така натаму Наполнете го со омиленото пиво, виски, вода, со

DEN 308.16
амскан Бебе Девојка Цветни Пластични Чаши-25pc / 16oz, Чаши Pl Цветни Бебе, Една Големина Новак
амскан Бебе Девојка Цветни Пластични Чаши-25pc / 16oz, Чаши Pl Цветни Бебе, Една Големина

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 25 еднократна употреба цветни бебе пластични чаши 16 мл СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН : овие чаши и�

DEN 0.67
Spancare Borosilicate 3.3 Стакло Чаша Дипломирање Марки, Чаши со 500 ml Новак
Spancare Borosilicate 3.3 Стакло Чаша Дипломирање Марки, Чаши со 500 ml

Лабораториски стакларија и лабораторија боросиликатно стакло чаша 500 мл Чаши Ниска Форма Со Излив Дипл�

DEN 430.40
Кампување Живот Сипи Чаша-Кул Бебе Сипи Чаша-Текст Дизајн Сипи Чаша Новак
Кампување Живот Сипи Чаша-Кул Бебе Сипи Чаша-Текст Дизајн Сипи Чаша

Кампување Живот 12оз, Изолирани Нерѓосувачки Челик Тамблери со Завртка НА КАПАЦИ Напредна технологија з

DEN 2.33
Среќен Божиќ Сипи Чаша - Аниме Стил Бебе Сипи Чаша-Симпатична Девојка Сипи Чаша Новак
Среќен Божиќ Сипи Чаша - Аниме Стил Бебе Сипи Чаша-Симпатична Девојка Сипи Чаша

Малите деца можат да пијат Од Среќен Божиќ Голтка Чаша без правење хаос со оваа чаша Има easyономски дизај

DEN 1.33
Аексит 2 парчиња Лабораторија Од 100 мл Транспарентен Пластичен Течен Сад За Мерење Чаша Чаша Новак
Аексит 2 парчиња Лабораторија Од 100 мл Транспарентен Пластичен Течен Сад За Мерење Чаша Чаша

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика Нето Тежина : 21г; Содржина На Пакетот : 2 Парчиња х Чаша..

DEN 918.40
Пакнвуд 210ГСП25БЛ Мини Помфрит/Завиткајте Чаша-2 мл -: 1.9 Ч: 3.1 - 500 по случај Новак
Пакнвуд 210ГСП25БЛ Мини Помфрит/Завиткајте Чаша-2 мл -: 1.9 Ч: 3.1 - 500 по случај

НАПРАВЕНИ ОД ХАРТИЈА овие чаши за пржење се направени од хартија за рециклирање, и тие се отпорни на мас

DEN 3.00