МИЛИСТЕН Додатоци За Новороденчиња Силиконски Притисок Тапан Масажа Отстранувач На Спутум Чаша За Спутум Бебе Цицање За Неможноста За Искашлување И-Термин Одмор ?

МИЛИСТЕН Додатоци За Новороденчиња Силиконски Притисок Тапан Масажа Отстранувач На Спутум Чаша За Спутум Бебе Цицање За Неможноста

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Чаша за Флегма за бебиња-Погодна За икање на бебиња, повраќање млеко, надуеност итн., а може да се користи и за грбни тапкања за постари лица. Масажер за грб-чаша за искашлување На Спутум е основна медицинска сестра за слаба кашлица, долготраен одмор во кревет и прекумерен спутум. Е да се ископа спутумот на дишните патишта и да се промовира проодноста на дишните патишта. Овој производ го заменува ударот на дланката и исфрлањето на флегмата, што ја прави работата за решавање флегма поефикасна и побезбедна. се препорачува да се користи 30 минути пред јадење или 2 часа после јадење, тапкајте го спутумот на секои 2 часа и тапкајте го секој дел 1 до 2 минути. Помогнете му на бебето да ика по хранењето и лесно пуштете го воздухот, што е практично.

Избор на клиент

Њујорк Тематските Sippy Чаша - Цитати Бебе Sippy Чаша-Најдобар Дизајн Sippy Чаша Новак
Њујорк Тематските Sippy Чаша - Цитати Бебе Sippy Чаша-Најдобар Дизајн Sippy Чаша

Малите деца можат да пијат Од Њујоршката Тематска Шолја Без да прават неред со оваа чаша Има easyономски д

DEN 1308.80
Форум новини пожарникар 9 мл чаши), 1 мулти боја Новак
Форум новини пожарникар 9 мл чаши), 1 мулти боја

Направено од Форум новини, лидер во костуми и новини производи повеќе од 30 години Ставете го пожарникар�

DEN 122.56
Нуби 360 2 Рачка Удобност Чаша, Момче, 9 Унца, 1 Брои Новак
Нуби 360 2 Рачка Удобност Чаша, Момче, 9 Унца, 1 Брои

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 127.84
Студио Керамика Керамика Кулхад Чаша Кулад Кригла Кафе &засилувач; Чаи Кулад Чаши За Чај Во собата на 6 Новак
Студио Керамика Керамика Кулхад Чаша Кулад Кригла Кафе &засилувач; Чаи Кулад Чаши За Чај Во собата на 6

Куладите се безбедни за микробранова печка и машина за миење садови и се без олово ВОЛУМЕН : 180 МЛ, СОДРЖИ

DEN 0.33
Хонк Ако Сте Игри Sippy Чаша-Автомобил Тематските Бебе Sippy Чаша-Кул Дизајн Sippy Чаша Новак
Хонк Ако Сте Игри Sippy Чаша-Автомобил Тематските Бебе Sippy Чаша-Кул Дизајн Sippy Чаша

Хонк Ако Сте Игри 12oz, Изолирани Нерѓосувачки Челик Тамблери со Завртка НА КАПАЦИ Напредна технологија з

DEN 3.00
Yamashita Kogei 739836371 Bizen Style Tokadai Cup, 2,3 x 2,6 инчи, приближно. 2,4 fl oz Новак
Yamashita Kogei 739836371 Bizen Style Tokadai Cup, 2,3 x 2,6 инчи, приближно. 2,4 fl oz

Големина на производот : 2,3 x 2,6 инчи (5,8 x 6,7 см), приближно 2,4 fl oz Можете да уживате во изобилството на јапон�

DEN 415.04