Tommee Tippee Суперѕвезда Изолирани Флип Топ Спорт Слама Чаша, 18m+, 11oz, 2 Пакет | Истекување И Тресење Доказ, Анти-Микробиолошки Излив

Tommee Tippee Суперѕвезда Изолирани Флип Топ Спорт Слама Чаша, 18m+, 11oz, 2 Пакет | Истекување И Тресење Доказ, Анти-Микробиолошки

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

100% Доказ За Истекување И Тресење : нашата единствена интеливалвна технологија против истекување гарантира дека оваа чаша за тренер е целосно отпорна на истекување, дури и кога чашата е превртена наопаку или протресена. Хигиенски Излив : Направен со АНТИМИКРОБНА технологија НА БАКШИЛД која ги намалува микробите до 99,9%* и го спречува растот на несаканите микроби** кои предизвикуваат деградација, промена на бојата, боење и мирис. Отпорен на залак : издржливата, долготрајна слама за пиење е нежна за малите усти, но доволно цврста за да издржи ситни заби. Изолиран двоен ѕид : изолираната основа ги одржува пијалоците ладни за да ги поттикне малите да останат хидрирани и им помага да се ладат додека играат. Лесно чистење И Без БПА : нашите шолји чаши лесно се чистат, а стерилизаторот*** и машината за миење садови се безбедни. Тие исто така се бпа, бпс, пвц, фталат и Нитрозамин слободен. Да се биде дете е жедна работа, па затоа е важно да ги одржувате хидрирани и да ги поттикнувате да пијат повеќе вода. Специјално дизајниран за малите кои се зафатени со одење, трчање и качување, Изолираниот Флип Топ Спортски Куп Tommee Tippee Superstar е совршено голем за мали раце и може да собере 11oz ладна течност. Заедно со удобен за носење и забавен за превртување капак, останувањето хидрирано никогаш не било толку забавно. Опремено со иновативна технологија против истекување наречена ИНТЕЛИВАЛВ, шишето е целосно отпорно на истекување и тресење дури и кога е превртено наопаку или протресено. Нашите уникатни заптивки на вентилите и го регулираат протокот на течност за да престанат со протекување и да обезбедат лесно пиење. Погоден за мали деца на возраст од 18 месеци и пошироко, суперѕвездениот Изолиран Флип Топ спортски куп има копче механички отвор што е лесен за употреба со една рака. Со хигиената во првите редови на умовите на сите, нашите шишиња со вода додаваат дополнителен слој на уверување бидејќи силиконскиот излив за пиење содржи антимикробна ТЕХНОЛОГИЈА НА БАКШИЛД што ги намалува микробите до 99,9%*. БАКШИЛД е најчесто користена, сребрено-јонска технологија која обезбедува антимикробна заштита од несакани микроби**. Работи така што го спречува растот на микробите кои можат да предизвикаат деградација на производот, промена на бојата, боење или мирис. За дополнителна заштита од траги од каснување, издржливиот, долготраен едноделен излив е нежен за малите усти, но доволно цврст за да издржи ситни заби. Целото шише е без бпа, БПС, пвц, фталат и Нитрозамин, така што можете да бидете сигурни дека вашето малечко не е изложено на штетни материјали. Исто така е и машина за миење садови и стерилизатор*** безбеден за дополнителен мир на умот. * Ги намалува микробите До 99,9% - Независното лабораториско тестирање покажа 99,9% намалување на микробите по 24 часа **антимикробната технологија не го штити корисникот или другите од организми кои предизвикуваат болести. Технологијата не е замена за добра хигиена на храна и/Или практики за чистење ***нашите изолирани чаши се погодни за стерилизација само со ладна вода/течен раствор.

Избор на клиент

Дизни Автомобили Формула Тркач Роденденска Забава Хартиени Чаши, Пакување Од 8, Светло Црвено, 9 Унци, Хартија Новак
Мино Опрема Традиционални Јапонски Чаши За Чај Јуноми, Среќен Був За Зелен Чај, Чај Од Мача Новак
Мино Опрема Традиционални Јапонски Чаши За Чај Јуноми, Среќен Був За Зелен Чај, Чај Од Мача

На пример, постојат надворешни градинарски материјали како што се саксии и резервоари за вода, внатрешн

DEN 1105.60
Забавно експресно сини честитки за еднократна употреба чаши за дипломирање Новак
Забавно експресно сини честитки за еднократна употреба чаши за дипломирање

: Секое парче, пакет, кутија или полибаг со шифрирано со заглавието Пластични сини чаши за еднократна уп�

DEN 1.00
Spancare Borosilicate 3.3 Стакло Чаша Дипломирање Марки, Чаши со 500 ml Новак
Spancare Borosilicate 3.3 Стакло Чаша Дипломирање Марки, Чаши со 500 ml

Лабораториски стакларија и лабораторија боросиликатно стакло чаша 500 мл Чаши Ниска Форма Со Излив Дипл�

DEN 430.40
Први Најважни од Нук Забава Костец Тешко Излив Голтка Чаша Во Различни Бои и Дезени, 9 мл., 2-Пакет Новак
Први Најважни од Нук Забава Костец Тешко Излив Голтка Чаша Во Различни Бои и Дезени, 9 мл., 2-Пакет

ЗАБЕЛЕШКА : Ова е избран производ; рекламираната боја и печатење се подложени на различни Рамен, бескори

DEN 1.33
Хонк Ако Сте Игри Sippy Чаша-Автомобил Тематските Бебе Sippy Чаша-Кул Дизајн Sippy Чаша Новак
Хонк Ако Сте Игри Sippy Чаша-Автомобил Тематските Бебе Sippy Чаша-Кул Дизајн Sippy Чаша

Хонк Ако Сте Игри 12oz, Изолирани Нерѓосувачки Челик Тамблери со Завртка НА КАПАЦИ Напредна технологија з

DEN 3.00
Гроздобер Кафе И Чај Кригла годингер Херши Рис, Чаши Путер Од Кикирики-17оз Новак
Гроздобер Кафе И Чај Кригла годингер Херши Рис, Чаши Путер Од Кикирики-17оз

Шолјите Со Путер од кикирики на рис, гроздобер Кафе И чај, сигурно ќе ви го разубават утрото Капацитет : 17

DEN 207.20
Аексит 2 парчиња Лабораторија Од 100 мл Транспарентен Пластичен Течен Сад За Мерење Чаша Чаша Новак
Аексит 2 парчиња Лабораторија Од 100 мл Транспарентен Пластичен Течен Сад За Мерење Чаша Чаша

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика Нето Тежина : 21г; Содржина На Пакетот : 2 Парчиња х Чаша..

DEN 918.40
Кутани Опрема Стилски Чаша Со Капак Фузин Раиџин Новак
Кутани Опрема Стилски Чаша Со Капак Фузин Раиџин

Ова е чај чаша со капак Од Казами Јаки, И Казами Гром Бог Совршен за забавни храмови и посетители...

DEN 3.00
Нуби 360 2 Рачка Удобност Чаша, Момче, 9 Унца, 1 Брои Новак
Нуби 360 2 Рачка Удобност Чаша, Момче, 9 Унца, 1 Брои

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 127.84
Чаша За Чај ОД Бамбус ХЕРЧР, Шолја За Чај Од Природен Бамбус Јапонски Чаши За Чај Шолја За Кафе Шолја За Вино Без Раце Чаши Новак Попуст
Форум новини пожарникар 9 мл чаши), 1 мулти боја Новак
Форум новини пожарникар 9 мл чаши), 1 мулти боја

Направено од Форум новини, лидер во костуми и новини производи повеќе од 30 години Ставете го пожарникар�

DEN 122.56
Yamashita Kogei 739836371 Bizen Style Tokadai Cup, 2,3 x 2,6 инчи, приближно. 2,4 fl oz Новак
Yamashita Kogei 739836371 Bizen Style Tokadai Cup, 2,3 x 2,6 инчи, приближно. 2,4 fl oz

Големина на производот : 2,3 x 2,6 инчи (5,8 x 6,7 см), приближно 2,4 fl oz Можете да уживате во изобилството на јапон�

DEN 415.04
Nuby Закуска N ' Sip 2 во 1 Закуска И Пијалок Чаша Новак
Nuby Закуска N ' Sip 2 во 1 Закуска И Пијалок Чаша

Чаша за ужина и пијалоци2 во 1, јадете и пијте од истиот сад чашата држи 9 унци течност, а горниот оддел држ

DEN 263.84
Тетсубин 4 мл Зелена Чаша За Чај Од Леано Железо-хобнаил-3 х 3 х 3 1/4 - 2 кутија за броење-Ресторански Прибор Новак
Тетсубин 4 мл Зелена Чаша За Чај Од Леано Железо-хобнаил-3 х 3 х 3 1/4 - 2 кутија за броење-Ресторански Прибор

ЧУВАЈТЕ ГИ ЧАЕВИТЕ ВКУСНО ТОПЛИ : Направени од висококвалитетно леано железо, овие чаши за чај ги одржув

DEN 816.16
ИЏУПОТ 4 парчиња Чаша за Чај 80мл Кинески Јиксинг Глина Зиша Куп Анаглиф Бамбус Новак
ИЏУПОТ 4 парчиња Чаша за Чај 80мл Кинески Јиксинг Глина Зиша Куп Анаглиф Бамбус

Марка : Иџупот; Капацитет : околу 2,7 мл / 80мл; Материјали : јиксинг глина; Кинески традиционални Елегантни �

DEN 284.80