Стоматолошка Медовина Герзог Чекан За Подигнување Коски Ортодонција Инструменти Од Нерѓосувачки Челик

Стоматолошка Медовина Герзог Чекан За Подигнување Коски Ортодонција Инструменти Од Нерѓосувачки Челик

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Произведени од аиси 420 германски нерѓосувачки челик. Производот Е Во Согласност СО ИСО 9001, Ознака За Квалитет, ИСО 13485, Фда и други Стандарди за Квалитет. Високо полиран финиш заistanceетска и отпорност на корозија. Висок Степен на Прецизност и Флексибилност при Спроведување На Клиничката Процедура. Нерѓосувачки Челик со врвен Квалитет со Супериорна Изработка. Герзог Мид Чекан 8", Работна Должина На Крајот 2", Дијаметар 3 см, Нето Тежина 12,31 мл. : Направено со Нерѓосувачки челик Со Врвен Степен што се користи со длето за разделување на забите и/или отстранување на коските. Едноделен Градежен Чекан од Нерѓосувачки Челик нема да се оддели од рачката. Обезбедува сила и издржливост. Уникатната Форма на Рачката Создава помала сила, намалувајќи ги шансите за фрактури.

Избор на клиент

Запад 5МХ31 Секира, Градители, 28 Мл Новак
Запад 5МХ31 Секира, Градители, 28 Мл

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попус

DEN 620.64
Бон 74-921 Месинг Чекан 3 фунти Дрво Рачка Новак
Бон 74-921 Месинг Чекан 3 фунти Дрво Рачка

Фрлија месинг чекан Неискри; безбеден за употреба во близина на запалив материјал Мека месинг главата е

DEN 1040.00
ГЕДОР ЦРВЕНА Санка чекан 5кг л. 800мм пепел Новак
ГЕДОР ЦРВЕНА Санка чекан 5кг л. 800мм пепел

Чекан главата заборави, црна лакирани, впечатлива лице и болка полиран Сеопфатниот опсег на GEDORE red апели

DEN 2.00
ТОКАР Слајд Чекан Со Универзален Извлекувач На Лежишта 2/3 Нозе 120С 1 120мм Новак
ТОКАР Слајд Чекан Со Универзален Извлекувач На Лежишта 2/3 Нозе 120С 1 120мм

еден од најлесните и најефикасните начини за демонтирање на лежиштата со мала до средна големина е да к�

DEN 2304.00
Пол Х Кадифе Чекан-Виолетова Новак
Пол Х Кадифе Чекан-Виолетова

Правно Одрекување : Изјавите во врска со додатоците во исхраната НЕ се оценети од ФДА и не се наменети за

DEN 3.33
Бостич Тротоарите Чекан, 59-унца Новак
Бостич Тротоарите Чекан, 59-унца

Закосено лице за поставување на краевите на таблата и заштита на слојот за абење Меко заменливо лице за

DEN 3.00
Нуобести Дрвен Чекан,Мини Дрвен Чекан, Чекани За Деца Мали Деца, 15 парчиња Дрвен Чекан За Чоколадо/Рак/Јастог Новак
Халдер САД-Симплекс Чекан Со Суперпластични Инсерти Новак
Халдер САД-Симплекс Чекан Со Суперпластични Инсерти

СИМПЛЕКС чекан со меко лице со суперпластични влошки од двете страни (бел, средно тврд, многу издржлив)...

DEN 1092.00
АБЦ Чекани АБЦ4БВ Месинг Чекан со 15-Инчен Дрво Рачка, 4-Фунти Новак
АБЦ Чекани АБЦ4БВ Месинг Чекан со 15-Инчен Дрво Рачка, 4-Фунти

Неискри : за безбедна употреба во близина на запаливи материјали Ненарушување : Помага да се апсорбира у

DEN 1.33
Халдер САД-Симплекс Чекан Со Суперпластични Инсерти Новак
Халдер САД-Симплекс Чекан Со Суперпластични Инсерти

СИМПЛЕКС чекан со меко лице со суперпластични влошки од двете страни (бел, средно тврд, многу издржлив)...

DEN 2014.08
КОМПОЗИТНИ Меки Чекани За Лице-спс - 205 2 композитен чекан што не се нарушува Новак
КОМПОЗИТНИ Меки Чекани За Лице-спс - 205 2 композитен чекан што не се нарушува

Продадени Поединечно 54509505 Карактеристики : Совети продадени одделно Рачка Тип : Класичен...

DEN 1.00
Тор-110 Суровини Чекан Големина 1 130ГР 32мм Диа Новак
Тор-110 Суровини Чекан Големина 1 130ГР 32мм Диа

Опремени со овална дрвена рачка Едноделна глава Цилиндрична компресирана сурова глава Обезбедува голе

DEN 3.00
ABC Чекани StrykerPro PRO3516CP 3.5 Фунти Челик Крстот Pein Чекан со 16 Челик Армирано Гумени Рачка Новак
ABC Чекани StrykerPro PRO3516CP 3.5 Фунти Челик Крстот Pein Чекан со 16 Челик Армирано Гумени Рачка

Високо затегнувачки челични прачкирачката се состои од челични прачки со висока затегнувачка пружина,

DEN 1.00
Профериран Чекан Со Канџи, Чекан од 20 мл, Полирано Лице, Чекан За Рачка На Хикори, Т49013 Новак
Профериран Чекан Со Канџи, Чекан од 20 мл, Полирано Лице, Чекан За Рачка На Хикори, Т49013

МАТЕРИЈАЛ ЗА ГЛАВА 1055 среден ЈАГЛЕРОДЕН ЧЕЛИК целосно полиран, метален финиш ПРИРОДНА РАЧКА за КОКОШКИ

DEN 3.00
КЦ ПРОФЕСИОНАЛНИ 96630 16oz Гумени Чекан Новак
КЦ ПРОФЕСИОНАЛНИ 96630 16oz Гумени Чекан

Изработени од тубуларен челик Гумена рачка Доживотна гаранција Гумениот Чекан од 16оз Од Алатки КЦ е изр

DEN 303.84
Бери Кинг, Најлон Чекан Чекан Чекан, 16oz-48oz, Круг &засилувач; Заострените Новак
Бери Кинг, Најлон Чекан Чекан Чекан, 16oz-48oz, Круг &засилувач; Заострените

ПОРИБЕНО ОД БАКЛЕГУЈ : Подготвен за испраќање од САД веднаш НАД 19.000 ПРЕГЛЕДИ СО ПЕТ ЅВЕЗДИ : од проверени

DEN 419.20
Барко Индустрии BCO05810 10 F/G Санка Чекан Новак
Барко Индустрии BCO05810 10 F/G Санка Чекан

Комплетот содржи универзални големини длабоки 6 точки 5мм до 15мм, комплетот содржи 12 парчиња 1 / 4 површин�

DEN 979.20
ТРУПЕР МД - 10м Чекани За Санки, 36 Рачка 10 Фунти Новак
ТРУПЕР МД - 10м Чекани За Санки, 36 Рачка 10 Фунти

Трупер МД10м, октогонален чекан од 10 фунти, дрвена рачка од 36 инчи Чекан со фалсификувана челична глава с

DEN 0.67
X-DREE 1 Жолта Гума Црна Пластика Навој Круг Глави Во Собата За Чекан(1 '' Juego de cabezas redondas roscadas de plastico negro Новак
X-DREE 1 Жолта Гума Црна Пластика Навој Круг Глави Во Собата За Чекан(1 '' Juego de cabezas redondas roscadas de plastico negro

Име На Производот : Чекан Гумена Глава;Материјал : Гума, Пластика, Метал Боја : Жолта, Црна;Дијаметар На Вр

DEN 828.80
Malletech NR13R Природна Гумена Серија NR13R Рачка :dан Цврстина: Средно Тешко, Боја: Нане Новак
Malletech NR13R Природна Гумена Серија NR13R Рачка :dан Цврстина: Средно Тешко, Боја: Нане

Компанијата е основана од Малетех врз основа на богатото знаење На играчот На Маримба Л.Х Стивенс кој е �

DEN 730.40