ИФДМ Прилагодлив Тренинг Аеробен Чекор Во Фитнес Вежба Чекор Платформа Тренер Чекор

ИФДМ Прилагодлив Тренинг Аеробен Чекор Во Фитнес Вежба Чекор Платформа Тренер Чекор

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Засили го тренингот! Одлично за согорување на маснотии, тонирање, стабилност на јадрото, подобрување на кардиоваскуларната и мускулната издржливост, зајакнување на издржливоста, координација и рамнотежа. Великодушно големина чекор површина мери 68,5 х 29 см и се одликува со засилен слој што не се лизга. Гумените затворачи што не се лизгаат на основата обезбедуваат цврсто држење на подот, а исто така помагаат да се минимизира бучавата за време на тренинзите. Две прилагодливи нивоа на висина-10см и 15см - ви овозможуваат да вежбате со различен интензитет. Лесно кликнете во / извлечете систем. Идеален за почетници и професионалци од сите возрасти и нивоа на фитнес дома или во теретана. корисничка тежина 150кг. Поддржува максимална корисничка тежина од 150 килограми. Одлично за сите нивоа на фитнес, од почетници до понапредни тренинзи дома или во теретана.Погоден за употреба кај повеќето типови подови-се препорачува употреба на подлога што не се лизга за употреба на помазни подови.Современиот црн/ жолт дизајн ќе изгледа добро во секој дом или теретана. Избришете ја чистата површина.Големина : 68,5 х 29 х 15см/ (висина на чекор 10см-со додаден чекор 15см). Тежина : 2,46 кг прибл.Лесен за чување и пренослив.Компактен Мини Седиште Елипсовидна.

Избор на клиент

Nybw Маица Блуза Плус Големина Ракав Печатени Маици Жени V-Вратот Кратка Женска блуза култура врвот Маица Новак
Бил Луис Мами STPF612 Пелтечење Чекор Новак
Бил Луис Мами STPF612 Пелтечење Чекор

ПОВТОРЛИВИ И УНИКАТНИ ДЕЈСТВАдвижењето на пелтечење ви овозможува да ја движите мамката напредназад в�

DEN 180.64