АНЖУФЕМ челзи чизми мажи облечи чевли за мажи се лизга на чевли за мажи машки обични чевли

АНЖУФЕМ челзи чизми мажи облечи чевли за мажи се лизга на чевли за мажи машки обични чевли

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

ЛИЗГАЊЕ : Истегнете ленти со добра еластичност и повлечете го јазичето за лесно вклучување и исклучување. УДОБЕН МАТЕРИЈАЛ : Супериорен материјал, рачно изработена, софистицирана техника и 100% задоволство услуги на клиентите. АНТИ-ЛИЗГАЊЕ : мека тпр надворешна ѓон што ги прави чизмите за фустани доволно стабилни и издржливи. КЛАСИЧЕН СТИЛ : Класичен стил На Челзи исклучително разноврсен и може да се носи и со свечена и со секојдневна облека. РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : Без разлика на забава, работа, датум, овој производ е ваш избор. Материјалот од велур е мек и ветроупорен и ве одржува топло во зима.

Избор на клиент

Чизми за палуби на машка количка на машка количка за колички Новак
Чизми за палуби на машка количка на машка количка за колички

Направени во САД или увезени Гума ѓон Водоотпорни чизми Xtratuf Воланината е верзија на комерцијална оцен�

DEN 1.33
Скечери Машки Незадоволство - Корвер Челзи Подигање Страна Поштенски Пешачење Новак
Скечери Машки Незадоволство - Корвер Челзи Подигање Страна Поштенски Пешачење

Увезени Гумен ѓон Вратилото мери приближно до глуждот од лакот Увезени Човекот Направен единствен Стан

DEN 3.00
Жифенсе Машки Фустан Чизми | Менс Чизми | Менс Челзи Чизми | Обични Борбени Чизми Новак
Жифенсе Машки Фустан Чизми | Менс Чизми | Менс Челзи Чизми | Обични Борбени Чизми

Кожен ѓон Кожа Насликани со рака е транзиции природно и подобро слоевитост Чизмите на челзи можат да од�

DEN 1368.00