Воен брод на Nojoya 3D Pop Up Card за сите прилики - Среќен роденден Поп -ап картичка, Денот на таткото, годишнината, пензиската картичка за мажи, тато, сопруг, син, брат, дедо, ш

Воен брод на Nojoya 3D Pop Up Card за сите прилики - Среќен роденден Поп -ап картичка, Денот на таткото, годишнината, пензиската

DEN 175.84

Новак

Достапно за нарачка

Поп -до 3Д честитка за воени бродови е 5,8 ”W x 7,8” H. Доаѓа со една празна плима и дополнителна паста. Празната област во внатрешноста на картичката е идеална за оставање на вашите честитки. Бродот со едра значи дека сè оди непречено без пречки. Тоа го симболизира нашиот живот, студија, работа, кариера, брак, loveубовта се одвива непречено и профитабилно. Овој воен брод се појави картичка е совршена за денот на татковците, годишнината, дипломирањето, роденденот, свадбата, Божиќ, Денот на мајките, Денот на вineубените, Денот на благодарноста. Фина хартија има добра издржливост и симетрија во боја. Усвојување на технологија за гравирање, дизајнот е исклучителен, рабовите и аглите се мазни и нивоа. Поздравите картички можат да ги искажат чувствата и да промовираат комуникација и емоции. Исклучителниот дизајн и производство се скапоцени и полни со сеќавања. Поп -до 3Д честитка за воени бродови е 5,8 ”W x 7,8” H. Доаѓа со една празна плима и дополнителна паста. Празната област во внатрешноста на картичката е идеална за оставање на вашите честитки. Бродот со едра значи дека сè оди непречено без пречки. Тоа го симболизира нашиот живот, студија, работа, кариера, брак, loveубовта се одвива непречено и профитабилно. Овој воен брод се појави картичка е совршена за денот на татковците, годишнината, дипломирањето, роденденот, свадбата, Божиќ, Денот на мајките, Денот на вineубените, Денот на благодарноста. Фина хартија има добра издржливост и симетрија во боја. Усвојување на технологија за гравирање, дизајнот е исклучителен, рабовите и аглите се мазни и нивоа. Поздравите картички можат да ги искажат чувствата и да промовираат комуникација и емоции. Исклучителниот дизајн и производство се скапоцени и полни со сеќавања. Дали сакате да ја изненадите вашата пријателка или него или неа?. Честитната картичка со 3Д -поп -воен брод е рачно изработена. Тоа не е само картичка. Тоа е неверојатна картичка за среќен роденден за мажи, тато, сопруг, татко, дедо, брат, син, внук, зет, син возрасен, внук на нивниот роденден. Тоа е смешна роденденска картичка за пријател, момче пријател, него, момче, момче, тинејџерско момче, тинејџери и совршена картичка од син до татко. Тоа е изненадувачка картичка за бродоградители, пирати, loversубители на океанот, сезонски морнари на нивниот посебен ден.

Избор на клиент

Халмарк 25450592 Внука за роденденска картичка „Прекрасна“ - Средна [Стара модел] Новак
Халмарк 25450592 Внука за роденденска картичка „Прекрасна“ - Средна [Стара модел]

Испратете роденденски желби до прекрасна внука со оваа современа картичка од Халмарк Завршува : Фолија

DEN 3.00
Соседот на бор од бор, кој се оддалечува, благодарам подарок, картичка за соседскиот пријател Новак
Соседот на бор од бор, кој се оддалечува, благодарам подарок, картичка за соседскиот пријател

Замислете ја нивната реакција кога вашиот неверојатен сосед ќе ја добие оваа картичка, кажувајќи им кол

DEN 1539.20
NewJeans - OMG [Порака картичка Ver.] 1 -ви сингл албум+подарок за продавница Новак
NewJeans - OMG [Порака картичка Ver.] 1 -ви сингл албум+подарок за продавница

Пазарот на KPOP (продавница за семејни продавници Hanteo & Gaon) ќе ја испрати вашата нарачка од Јужна Кореја...

DEN 2.00
Папирус Смешна картичка за Денот на мајката Новак
Папирус Смешна картичка за Денот на мајката

Предна порака : Ја сакам мојата едамама Внатре во пораката : многу соја! Се одликува со скапоцени камења �

DEN 3.00
Папирус Роденденска Картичка За Деца Новак
Папирус Роденденска Картичка За Деца

Предната Порака е празна Внатрешна Порака : Само Среќни Лица Денес! Имајте : ) Роденден! Роденденските ка�

DEN 0.33