Четка за коса со перница од Vipsk, пластична шарена Божиќна храна, соодветна добра масажа и анти статична четка за коса за коса за сува и влажна коса, густа, кадрава или

Четка за коса со перница од Vipsk, пластична шарена Божиќна храна, соодветна добра масажа и анти статична четка за коса за коса

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени. Масажа за масажа на воздухот со перничиња со дупки за промовирање на циркулацијата на крвта и ублажување на заморот; Специјални најлонски заби со мазен чешел, ефективни точки за масажа, анти-статични; Кадравата коса не е лесна за јазол. Совршен за мажи, жени и деца со сите типови коса. За секаков вид коса, погодна за сува и влажна коса, густа, кадрава или исправена. Одлично за екстензии на коса и перики. GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени. Масажа за масажа на воздухот со перничиња со дупки за промовирање на циркулацијата на крвта и ублажување на заморот; Специјални најлонски заби со мазен чешел, ефективни точки за масажа, анти-статични; Кадравата коса не е лесна за јазол. Совршен за мажи, жени и деца со сите типови коса. За секаков вид коса, погодна за сува и влажна коса, густа, кадрава или исправена. Одлично за екстензии на коса и перики. VIPK VIPK се стреми да ги обезбеди најдобрите производи и услуги на клиентите. Нашата крајна мешавина на најубав материјал и супериорна занаетчиство обезбедува елеганција и ви нуди уникатно искуство. Brushивотен менување четка - без оглед на типот на вашата коса! Зошто оваа четка ќе биде последната четка што ја користите : - Погодна за кожа : мрсна, сува, нормална, комбинација, чувствителна - погодна за тон : фер, светлина, средна, маслинка, темна - погодна за фризура : лиснато -грб, кадрава коса , Srtaight Hair, Afro Hair, Pixie Cut 100% гаранција за задоволство во VIPSK, ние се стремиме да ги обезбедиме најдобрите производи и услуги на клиентите. Ние го гарантираме вашето 100% задоволство! Ако во рок од 30 дена не сте 100% задоволни, вратете го вашиот производ за целосна наплата! Нема поставени прашања! Нема кавга!.

Избор на клиент

Дрвена четка за влакна на „Вотерскинг верверица“ Новак
Дрвена четка за влакна на „Вотерскинг верверица“

Рачно изработена четка за коса од природно дрво Ергономска и мазна завршница за удобен зафат Ситни и тв�

DEN 321.44
Влажна четка Оригинална четка Detangler - Thrabback, Gnarly - Сите типови на коса - ултра -меки Intelliflex влакнести летаат Новак Попуст
Nuanchu 12 парчиња скалпот Sclubber Hair Massager Massager Shampoo Shampoo Четка мека силиконска скала мажествена глава за мијалник Новак
Азида „раскошно срце“ дрвена четка за коса Новак
Азида „раскошно срце“ дрвена четка за коса

Рачно изработена четка за коса од природно дрво Ергономска и мазна завршница за удобен зафат...

DEN 2.33
Мебел Џеб Четка 3 Ред Влакната Розова, 4 Брои Новак
Мебел Џеб Четка 3 Ред Влакната Розова, 4 Брои

Мебко "Џебна Четка" Чешел * 63 / 4" долги 3 / 4" заби 1" висина Одликувајќи се со карактеристични и патентирани �

DEN 157.92
Неизмиете Широк Чешел За Отплеткување Заби Новак
Неизмиете Широк Чешел За Отплеткување Заби

Оваа ултрахидратантна и хранлива формула ги враќа природните масла и екстракти ја надополнуваат витал�

DEN 0.33