Sclubber на скалпот Doitool 10 парчиња Масажа чешел рачен четка за чистење на косата пластична дланка шампон четки за коса маса масажа на главата масажер

Sclubber на скалпот Doitool 10 парчиња Масажа чешел рачен четка за чистење на косата пластична дланка шампон четки за коса маса

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Овој чешел може да го масира скалпот и да промовира проток на крв. Преносен и дизајн со мини големина, лесен за употреба и зафат. Идеално за сите препарати за коса и не е лошо за вашата коса. Овие чешли за сите во вашето домаќинство што ќе ги задоволат потребите за стајлинг за сите. Може да се примени добро за повеќето видови на влакна, особено кратка и кадрава коса. Овој чешел може да го масира скалпот и да промовира проток на крв. Преносен и дизајн со мини големина, лесен за употреба и зафат. Идеално за сите препарати за коса и не е лошо за вашата коса. Овие чешли за сите во вашето домаќинство што ќе ги задоволат потребите за стајлинг за сите. Може да се примени добро за повеќето видови на влакна, особено кратка и кадрава коса. Опис Масаж чешел е дизајниран да обезбеди прецизно чешлање и мазно за супериорна нега на коса. Совршено ќе ги отстрани мртвите и паднатите коса и да се скрати. За вас е лесно да се зафатите и да користите. Тоа е одлична домашна масажа за коса и чешел за перење коса. Функција- Боја : Случајна. - Материјал : стр. - Големина : околу 10 x 8 x 1cm/ 3. 94x3. 15x0. 39 инчи. - Идеално за сите препарати за коса и не е лошо за вашата коса. - Овој чешел може да го масира скалпот и да промовира проток на крв. - Може да се примени добро за повеќето видови влакна, особено кратка и кадрава коса. - Овие чешли за сите во вашето домаќинство што ќе ги задоволат потребите за стајлинг за сите. - Преносен и дизајн со мини големина, лесен за употреба и зафат. Пакет, вклучувајќи 10 x Масажа за коса чешли.

Избор на клиент

Микро рамна четка VOLARE E08 Новак
Микро рамна четка VOLARE E08

Густи влакна, мека природна коса, а не груба на кожата Преносот на шминка ефикасно, непречено ја примену�

DEN 955.20
Бас Четки Мали Овални Бамбус Четка, 1 E Новак
Бас Четки Мали Овални Бамбус Четка, 1 E

100% Природно И Одржливо Премиум Бамбус Игла + Бамбус Рачка Вегански Одобрени Иглички што Не Се Топат За Н�

DEN 0.67
Црн череп глава четка за коса симпатична четка за четка за перниче за перничиња за мажи, женски подарок за коса Новак
Неизмиете Широк Чешел За Отплеткување Заби Новак
Неизмиете Широк Чешел За Отплеткување Заби

Оваа ултрахидратантна и хранлива формула ги враќа природните масла и екстракти ја надополнуваат витал�

DEN 0.33
Nuanchu 12 парчиња скалпот Sclubber Hair Massager Massager Shampoo Shampoo Четка мека силиконска скала мажествена глава за мијалник Новак
Четка за деца со влажна четка Детрандлер - Шеврон 1 компјутер Новак
Четка за деца со влажна четка Детрандлер - Шеврон 1 компјутер

Богатство во вода брзина на сув дизајн : четка што се нурка длабоко за да се разоткрие дури и бравите на Н

DEN 0.67
Влажна четка Оригинална четка Detangler - Thrabback, Gnarly - Сите типови на коса - ултра -меки Intelliflex влакнести летаат Новак Попуст