Дрвена Четка За Садови &засилувач; Сет За Еко сунѓер - Еколошки Производи За Чистење-Дрвена Четка За Миење Садови Со Низок Отпад-Комплет Четки За Садови со 3 Глави За

Дрвена Четка За Садови &засилувач; Сет За Еко сунѓер - Еколошки Производи За Чистење-Дрвена Четка За Миење Садови Со Низок Отпад-Комплет

DEN 255.84

Новак

Достапно за нарачка

[ ?????? ??? ??? ?????? ]- Овој комплет четки за чистење дрвени садови е задолжителен за успешна транзиција кон начин на живот со низок отпад. Направени од одговорно извори буково дрво и природни влакна, тие не само што изгледаат добро - тие прават добро! Комплетот четки за еко садови може да се рециклира и делумно да се компостира. Одлична алтернатива на четка за садови од бамбус. [ ???% ??????? ???????? ]- Нашата четка за чистење кујна без пластика содржи 100% влакна од природни влакна, одговорно добиени од растенијата Палмира и Сисал, родени во Мексико. Нашите тврдо носени влакна се совршени за дом со низок отпад. [ ????????????? ?????? ]- Нашите кујнски четки за садови не би биле комплетни без нашиот биоразградлив сунѓер за перење еко направен од растението луфа. Сунѓерот за перење за повеќекратна употреба од 7 х 11 см има памучна јамка за лесно сушење. [ ? ??????????????? ????? ]- Оваа четка за чистење садови содржи 3 заменливи глави кои ја трансформираат рачката од буково дрво во четка за чистење зеленчук за нежно чистење, дрвена четка за чистење тврдоглави тенџериња и тави, како и четка за кујна/чистење низ куќата. [ ????? & ??????????? ]- Оваа четка за чистење садови и комплетот кујнски сунѓер луфа не содржи апсолутно никакви производи од животинско потекло. Силно веруваме дека производите со низок отпад без суровост и производите без пластика се патот напред.

Избор на клиент

Многу ЕГЗ00368 Дијамантски Честички, Лесен И Силен Отстранувач На Мов, Произведен Во Јапонија Новак
Многу ЕГЗ00368 Дијамантски Честички, Лесен И Силен Отстранувач На Мов, Произведен Во Јапонија

Земја На Производство : Јапонија 2,7 х 4,3 х 1,0 инчи (68 х 11 Земја На Производство : Јапонија 2,7 х 4,3 х 1,0 инчи (68 х

DEN 3.00
Brushtech 2-3/4-Инчен Дијаметар и 96-Инчен Долга Цевка И Цилиндар Четка Новак
Brushtech 2-3/4-Инчен Дијаметар и 96-Инчен Долга Цевка И Цилиндар Четка

Четки за чистење на цевки, цевки и цилиндри Димензии на четката : а=2 3 / 4инчи, б=96инчи, ц=3инчи...

DEN 396.96
Ткајач Добиток Бакар Влакната Четка Новак
Ткајач Добиток Бакар Влакната Четка

Произведено Во Кина Тип на производ : ЧЕТКА ЗА КОСА Димензии на пакетот : 8.0 "х 8.0 " х 5.0" Тежина на пакетот : 0

DEN 1168.00
Меко Мфг. Ко. Ад. 31107 Правоаголна Жица Оџак Четка Новак
Меко Мфг. Ко. Ад. 31107 Правоаголна Жица Оџак Четка

Четките се компактен дизајн со низок профил Придобивките од овој дизајн се четка што ги следи контурите

DEN 879.20
Масомр Главна Четка Странична Четка Компатибилна Со Xiaomi MIJIA STYJ02YM Conga 3490 V2 PRO V-RVCLM21B Правосмукалка Делови Новак
Полн Круг Фомо Пена Издавање Сад Четка За Полнење, Во собата на 2, Сива Новак
Полн Круг Фомо Пена Издавање Сад Четка За Полнење, Во собата на 2, Сива

Наполнете ја четката за садови за издавање пена Лесно за замена Одлично за чистење садови Заменлива гла

DEN 145.12
Черс Електрична Четка За Чешлање Миленичиња За Мачки И Кучиња, Проширена Новак
Черс Електрична Четка За Чешлање Миленичиња За Мачки И Кучиња, Проширена

Електричната четка за чешлање миленичиња е изработена од материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, кој е лесен, уд�

DEN 0.33
Вежба Четка Ултрастиф Четка За Чистење Новак
Вежба Четка Ултрастиф Четка За Чистење

Издржливи, Најлонски Влакна За Чистење Оваа четка има вратило за брзо менување од четвртина инчи...

DEN 1.33