Клорокс Повеќенаменски Флекс Пилинг Рачна Четка За Чистење Со Отстранлива Рачка, Сина/Бела

Клорокс Повеќенаменски Флекс Пилинг Рачна Четка За Чистење Со Отстранлива Рачка, Сина/Бела

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Пластика. Карактеристики : Мек Зафат, Рачка За Зафат. Препорачана Површина За Чистење : Мулти-Површина. Се вклопува во вашата дланка. Пластика. Карактеристики : Мек Зафат, Рачка За Зафат. Препорачана Површина За Чистење : Мулти-Површина. Се вклопува во вашата дланка. Карактеристики : Мек Зафат, Рачка За Држење Препорачана Апликација На Производот : Повеќенаменска Препорачана Површина За Чистење : Површини Со Повеќе површини Не Се Препорачуваат : Обоени Површини, Гипс картон, Материјал За Тепих : Пластика Направена во САД или Увезена.

Избор на клиент

Живот На миленичиња Аеро-Младоженец 2-Во-1 Електронски Фен За Миленичиња И Четка За Иглички, 8,7 инчи Новак
Живот На миленичиња Аеро-Младоженец 2-Во-1 Електронски Фен За Миленичиња И Четка За Иглички, 8,7 инчи

Чешел За Сушење На АероМладоженецот и двајцата го Четкаат палтото додека ја сушат косата за неколку мин

DEN 3.33
Черс Електрична Четка За Чешлање Миленичиња За Мачки И Кучиња, Проширена Новак
Черс Електрична Четка За Чешлање Миленичиња За Мачки И Кучиња, Проширена

Електричната четка за чешлање миленичиња е изработена од материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, кој е лесен, уд�

DEN 0.33
Ткајач Добиток Бакар Влакната Четка Новак
Ткајач Добиток Бакар Влакната Четка

Произведено Во Кина Тип на производ : ЧЕТКА ЗА КОСА Димензии на пакетот : 8.0 "х 8.0 " х 5.0" Тежина на пакетот : 0

DEN 1168.00
Меко Мфг. Ко. Ад. 31107 Правоаголна Жица Оџак Четка Новак
Меко Мфг. Ко. Ад. 31107 Правоаголна Жица Оџак Четка

Четките се компактен дизајн со низок профил Придобивките од овој дизајн се четка што ги следи контурите

DEN 879.20
Brushtech 2-3/4-Инчен Дијаметар и 96-Инчен Долга Цевка И Цилиндар Четка Новак
Brushtech 2-3/4-Инчен Дијаметар и 96-Инчен Долга Цевка И Цилиндар Четка

Четки за чистење на цевки, цевки и цилиндри Димензии на четката : а=2 3 / 4инчи, б=96инчи, ц=3инчи 2 3 / 4инчен диј

DEN 396.96
Зора Кујна Јадење Четка, 1-Пакет Новак Попуст
Зора Кујна Јадење Четка, 1-Пакет

ТЕЖОК СТИСОК : Без разлика дали миете садови или чистите подови, врежаниот стисок на дланката цврсто се �

DEN 87.20
Многу ЕГЗ00368 Дијамантски Честички, Лесен И Силен Отстранувач На Мов, Произведен Во Јапонија Новак
Многу ЕГЗ00368 Дијамантски Честички, Лесен И Силен Отстранувач На Мов, Произведен Во Јапонија

Земја На Производство : Јапонија 2,7 х 4,3 х 1,0 инчи (68 х 11 Земја На Производство : Јапонија 2,7 х 4,3 х 1,0 инчи (68 х

DEN 3.00
Вежба Четка Ултрастиф Четка За Чистење Новак
Вежба Четка Ултрастиф Четка За Чистење

Издржливи, Најлонски Влакна За Чистење Оваа четка има вратило за брзо менување од четвртина инчи...

DEN 1.33
Полн Круг Фомо Пена Издавање Сад Четка За Полнење, Во собата на 2, Сива Новак
Полн Круг Фомо Пена Издавање Сад Четка За Полнење, Во собата на 2, Сива

Наполнете ја четката за садови за издавање пена Лесно за замена Одлично за чистење садови Заменлива гла

DEN 145.12