Полн Круг Фомо Пена Издавање Сад Четка За Полнење, Во собата на 2, Сива

Полн Круг Фомо Пена Издавање Сад Четка За Полнење, Во собата на 2, Сива

DEN 145.12

Новак

Достапно за нарачка

Наполнете ја четката за садови за издавање пена. Лесно за замена. Одлично за чистење садови. Заменлива глава за четка фомо. Ја проширува употребата на четката ФОМО додека го минимизирате отпадот. Четири пријатели. Рационален решавач на проблеми, визионерски дизајнер, сигурен конектор и еко-свесен лидер со единствена визија : целосно да го трансформира начинот на кој луѓето размислуваат за производите што ги користат секој ден. Производите не треба да бидат само функционални.. убаво е да се погледне или.. еколошки свесни.. тие треба да бидат сите три (и повеќе). Откријте го интелигентниот избор во миењето садови. Еко-свесниот сапун за пенење се здружува со цврсти влакна за без напор да нападне маснотии и нечистотија. Паметен е, стенд-ап дизајнот ветува брзо сушење и врвно чистење.

Избор на клиент

Вежба Четка Ултрастиф Четка За Чистење Новак
Вежба Четка Ултрастиф Четка За Чистење

Издржливи, Најлонски Влакна За Чистење Оваа четка има вратило за брзо менување од четвртина инчи Одличн

DEN 1.33
Бафало Стоматолошки 06102 Абот-Робинсон кс Четки, 11 Х-Вкочанети, 11/16 Дијаметар, Црна Новак
Бафало Стоматолошки 06102 Абот-Робинсон кс Четки, 11 Х-Вкочанети, 11/16 Дијаметар, Црна

Трајни карактеристики на дизајнот трајно прикачени влакна за подобрени перформанси и продолжен век на

DEN 2122.40
Зора Кујна Јадење Четка, 1-Пакет Новак Попуст
Зора Кујна Јадење Четка, 1-Пакет

ТЕЖОК СТИСОК : Без разлика дали миете садови или чистите подови, врежаниот стисок на дланката цврсто се �

DEN 87.20
уксел 5 парчиња Пластична Рачка Долга 18 см Најлонска Четка За Чистење Црно Бело Новак
уксел 5 парчиња Пластична Рачка Долга 18 см Најлонска Четка За Чистење Црно Бело

Содржина на пакетот : 5 х Најлонска Четка; Име На Производот : Најлонска Четка Нето Тежина : 53гр; Материјал

DEN 1.67
казино 187 ОЕМ 3 х Поставува Наежвам &засилувач; Флексибилни Тепач Четка Во Собата За Roomba 600 700 Серија 614 618 620 621 Новак
Ле Салон Најважен Комбо Четка За Кучиња, Мали Новак
Ле Салон Најважен Комбо Четка За Кучиња, Мали

Ефективна комбинирана четка 2во1 Ги отстранува мртвите влакна Ја крева нечистотијата и остатоците Пром�

DEN 1.67
Многу ЕГЗ00368 Дијамантски Честички, Лесен И Силен Отстранувач На Мов, Произведен Во Јапонија Новак
Многу ЕГЗ00368 Дијамантски Честички, Лесен И Силен Отстранувач На Мов, Произведен Во Јапонија

Земја На Производство : Јапонија 2,7 х 4,3 х 1,0 инчи (68 х 11 Земја На Производство : Јапонија 2,7 х 4,3 х 1,0 инчи (68 х

DEN 3.00
LQ Индустриски Бакарни Цевки Почиста 4 во 1 Бакар Цевки Четка Батерија Пост Чистење Четка Алатка Црвена Новак
LQ Индустриски Бакарни Цевки Почиста 4 во 1 Бакар Цевки Четка Батерија Пост Чистење Четка Алатка Црвена

Материјал : пластика + нерѓосувачки челик жица Пакување : 1 ПАРЧИЊА Димензии : должина 195мм( 7,68 инчи), ширин

DEN 2.33
Главна Четка Hztyyier, Четка За Тркалање Со Правосмукалка Заменски Делови Со Високи Перформанси ЗА Bsv2020g BSV2020P Новак