Пјаиксф Четка За Мачки, Самочистечка Четка За Чешлање За Пролевање Чешел За Крзно Од Хаи За Чешлање Долга коса &засилувач; Кусокоси Кучиња Мачки

Пјаиксф Четка За Мачки, Самочистечка Четка За Чешлање За Пролевање Чешел За Крзно Од Хаи За Чешлање Долга коса &засилувач; Кусокоси

DEN 1054.40

Новак

Достапно за нарачка

60° ПРИЛАГОДЛИВО ТЕЛО НА ИГЛАТА : телото на иглата е еднократно формирано, виткањето од 60° може да се прилагоди, масирајте ја површината на иглата, искривете ја косата, цврста и издржлива. РАЧКА ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ : рачката е изработена од тпе/пп материјал, дизајнот против лизгање е поудобен за држење, анти-лизгањето е мазно, едноставно и убаво. РАЗУМНА ВИСИНА НА КЛУЧОТ : држете ја површината на чешелот и главата на чешелот рамна, нема потреба да го правите тоа, еден клуч за отстранување на влакната. Висечка ДУПКА : дизајнот на висечката дупка на опашката е погоден за складирање, линијата на рачката, дизајнот на ergономската структура, удобен за држење. ОДГОВАРА НА сите МИЛЕНИЧИЊА : ние ја дизајниравме оваа четка за мачки и кучиња знаејќи дека миленичињата доаѓаат во сите форми и големини, должини на палтото, а нашите четки за кучиња за чешлање се погодни за мазни, кадрави, двојни, свилени, волна и кој било друг капут. Чистење со еден клик прилагодлив иглерунд комбнон-лизгачка рачкаелескопски дизајнон-кликнете отстранување на влакна за да заштедите време и напор)Име На Производ : Четка За Чешлање На Мачки име На Производ : комбсајз за самочистење на домашни миленици : 19, 5х10, 5цмпроизвод име : материјал за самочистење на домашни миленици : АБС/ТПР челична игла боја на производот : сина/розова/ширина на сивата игла : околу 4,5 cmapplicable објект : мачка и куче општа должина на иглата : околу 8,5 cmpackage : четка за чешлање мачки x1pyaixf : Компанијата Е Основана Во 2006 Година, Придржувајќи се кон деловната филозофија на "фокус, извонредност и заштита на животната средина", ангажирање во различни истражувања и дизајн, обезбедување детали и квалитет на производот и обезбедување КВАЛИТЕТНИ УСЛУГИ ЗА ЈАВНОСТА.

Избор на клиент

Brushtech 2-3/4-Инчен Дијаметар и 96-Инчен Долга Цевка И Цилиндар Четка Новак
Brushtech 2-3/4-Инчен Дијаметар и 96-Инчен Долга Цевка И Цилиндар Четка

Четки за чистење на цевки, цевки и цилиндри Димензии на четката : а=2 3 / 4инчи, б=96инчи, ц=3инчи...

DEN 396.96
казино 187 ОЕМ 3 х Поставува Наежвам &засилувач; Флексибилни Тепач Четка Во Собата За Roomba 600 700 Серија 614 618 620 621 Новак
Черс Електрична Четка За Чешлање Миленичиња За Мачки И Кучиња, Проширена Новак
Черс Електрична Четка За Чешлање Миленичиња За Мачки И Кучиња, Проширена

Електричната четка за чешлање миленичиња е изработена од материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, кој е лесен, уд�

DEN 0.33
Ајкула|Нинџа Вистинска Ајкула Прецизна Прашина ЗА HV301 HV322 HV381 NV651 NV752 NV801 NV833 UV480 ZS351 Zu560 Вакуум Новак
Ајкула|Нинџа Вистинска Ајкула Прецизна Прашина ЗА HV301 HV322 HV381 NV651 NV752 NV801 NV833 UV480 ZS351 Zu560 Вакуум

За Ајкула HV300 HV301 HV302 HV303 HV305 HV306 HV308 HV310 HV320 HV321 HV322 HV324 HV325 ZS350 ZS352 HV345 UV345 CCO HV320 HV321 HV322 HV324 HV325 NP320 LA400 NP317 W NP319 NP320 W NR

DEN 208.00
Многу ЕГЗ00368 Дијамантски Честички, Лесен И Силен Отстранувач На Мов, Произведен Во Јапонија Новак
Многу ЕГЗ00368 Дијамантски Честички, Лесен И Силен Отстранувач На Мов, Произведен Во Јапонија

Земја На Производство : Јапонија 2,7 х 4,3 х 1,0 инчи (68 х 11 Земја На Производство : Јапонија 2,7 х 4,3 х 1,0 инчи (68 х

DEN 3.00
Клорокс Повеќенаменски Флекс Пилинг Рачна Четка За Чистење Со Отстранлива Рачка, Сина/Бела Новак
Клорокс Повеќенаменски Флекс Пилинг Рачна Четка За Чистење Со Отстранлива Рачка, Сина/Бела

Пластика Карактеристики : Мек Зафат, Рачка За Зафат Препорачана Површина За Чистење : МултиПовршина...

DEN 1.00
LQ Индустриски Бакарни Цевки Почиста 4 во 1 Бакар Цевки Четка Батерија Пост Чистење Четка Алатка Црвена Новак
LQ Индустриски Бакарни Цевки Почиста 4 во 1 Бакар Цевки Четка Батерија Пост Чистење Четка Алатка Црвена

Материјал : пластика + нерѓосувачки челик жица Пакување : 1 ПАРЧИЊА Димензии : должина 195мм( 7,68 инчи), ширин

DEN 2.33
Главна Четка Hztyyier, Четка За Тркалање Со Правосмукалка Заменски Делови Со Високи Перформанси ЗА Bsv2020g BSV2020P Новак