Бафало Стоматолошки 06102 Абот-Робинсон кс Четки, #11 Х-Вкочанети, 11/16 Дијаметар, Црна

Бафало Стоматолошки 06102 Абот-Робинсон кс Четки, 11 Х-Вкочанети, 11/16 Дијаметар, Црна

DEN 2122.40

Новак

Достапно за нарачка

Трајни карактеристики на дизајнот трајно прикачени влакна за подобрени перформанси и продолжен век на траење без палење. Достапно Во Меки, Стандардни Вкочанети и Дополнителни Вкочанети влакна за употреба во сите задачи за полирање, завршна обработка и чистење. Цврст јаглерод-челик позлатени hp копач за одлично вклопување и издржливост. Земја На потекло : Австралија.

Избор на клиент

HTS 101N5 5 Компјутер 3.5 Мини Најлон Влакната Тутун Цевка/Тетоважа Пиштол Чистење Четка Во Собата Новак
HTS 101N5 5 Компјутер 3.5 Мини Најлон Влакната Тутун Цевка/Тетоважа Пиштол Чистење Четка Во Собата

Најлонските влакна не се вадат 3,5 " / 92мм вкупна должина 5 различни дијаметар четка глави Флексибилни ра�

DEN 1.33
Меко Мфг. Ко. Ад. 31107 Правоаголна Жица Оџак Четка Новак
Меко Мфг. Ко. Ад. 31107 Правоаголна Жица Оџак Четка

Четките се компактен дизајн со низок профил Придобивките од овој дизајн се четка што ги следи контурите

DEN 879.20
Бања Кат Ѕид Плочка Чистење Четка Сунѓер Дното Кујна Чистење Четка Машина За Миење Садови Новак
Бања Кат Ѕид Плочка Чистење Четка Сунѓер Дното Кујна Чистење Четка Машина За Миење Садови

Тип На Средство За Чистење : Сите Намени Количина : 1 парчиња Име На Производот : Четка За Чистење Високок�

DEN 0.67
Зора Кујна Јадење Четка, 1-Пакет Новак Попуст
Зора Кујна Јадење Четка, 1-Пакет

ТЕЖОК СТИСОК : Без разлика дали миете садови или чистите подови, врежаниот стисок на дланката цврсто се �

DEN 87.20