Zeayea 150 пакет банана поделена бродска плоча, пластични чамци со пластична храна 8 мл, сладолед за сладолед од храна, закуска за закуска, салата, чип, чисти чинии за дес?

Zeayea 150 пакет банана поделена бродска плоча, пластични чамци со пластична храна 8 мл, сладолед за сладолед од храна, закуска

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Пакет со вредности : Во овој пакет ќе добиете 150 пакувања ПЕТ банана разделени чамци. Секој од нив мери 8.3 "L x 4" W x 1.5 "H; капацитет : 8 мл. Атрактивниот и уникатен дизајн ја прави храната да изгледа неверојатно. Материјал за миленичиња : Овие чамци за сервирање за еднократна употреба се направени од трајни пластични миленичиња, БПА бесплатно, нема да се наведнуваат или раскинете додека служите ладна или благо топла храна, за еднократна употреба, но рециклирана и пријателска за животната средина. Симпатична чинија : Овие симпатични чинии за пластика за еднократна употреба се обликувани како брод, што е супер забавно, совршено за сервирање на вашата омилена вкусна храна како десерт, закуска , салата, чип, сладолед, сундеи, итн. Мулти-употреба : Овие чинии за еднократна употреба десерт се одлични за секоја пригода, како што се роденден, свадба, забава, семејни вечери, ресторани, кафе, итн. Луѓето ќе ги сакаат овие забавни чинии во форма . Преносни : Овие чисти чинии за сервирање се лесни и преносни, удобни за употреба, заштедете време со материјали за десертни чамци, одлично и за деловните активности. Пакет со вредност : getе добиете 150 пакети ПЕТ банани разделени чамци во овој пакет. Секој мери 8.3 "L x 4" w x 1.5 "h; Капацитет : 8 мл. Атрактивниот и уникатен дизајн ја прави храната да изгледа неверојатно. Материјал за миленичиња : Овие чамци за сервирање за еднократна употреба се направени од трајни пластични миленичиња, БПА бесплатно, нема да се наведнуваат или раскинуваат додека служат ладна или благо топла храна, за еднократна употреба, но рециклирана и пријателска за животната средина. Симпатична чинија : Овие симпатични чинии за пластично сервирање за еднократна употреба се обликувани како брод, кој е супер забавен, совршен за сервирање на вашата омилена вкусна храна како десерт, закуска, салата, чип, сладолед, сундеи, итн. Мулти-употреба : овие за еднократна употреба Чашите за десерт се одлични за секоја пригода, како што се роденден, свадба, забава, семејни вечери, ресторани, кафе, итн. Луѓето ќе ги сакаат овие забавни чинии во форма. Преносни : Овие чисти чинии за сервирање се лесни и преносни, удобни за употреба, заштедете време со материјали за десертни чамци, одлично и за деловните активности. Во овој пакет ќе добиете 150 пакувања ПЕТ банана разделени чамци. Секој од нив мери 8,3 "L x 4" W x 1.5 "H; капацитет : 8 мл. Атрактивниот и уникатен дизајн ја прави храната да изгледа неверојатно.

Избор на клиент

アцトナップ пена донбури, 240мл 50個入, беж Новак
アцトナップ пена донбури, 240мл 50個入, беж

Полистирен Големина : 4,5 х 4,4 х 1,9 инчи (11,3 х 11,3 х 4,8 Материјал : Полистирен Земја На Производство : Јапонија.

DEN 0.67
Винкрафт Воените Американските Воздухопловни Сили Еден Галон Подарок Калај, Една Големина, Бројни Новак
Винкрафт Воените Американските Воздухопловни Сили Еден Галон Подарок Калај, Една Големина, Бројни

Може да се користи како калај за пуканки Користете Како Банка Одлично за корпи за подароци Произведено �

DEN 99.36
Туско производи Тркалезни садови за садови, 22-инчи, чеша Новак
Туско производи Тркалезни садови за садови, 22-инчи, чеша

Пластика обликувана со ротација Екстремно издржлив; користете затворено или надвор Отпорни на временс�

DEN 591.84
Ерусалим Дизајн Сребрена 4 Парче Хавдала Во Собата Новак
Ерусалим Дизајн Сребрена 4 Парче Хавдала Во Собата

Комплетот вклучува кула за зачини, држач за хавдала, чаша кидуш и чинија хавдала Комплетот вклучува кул�

DEN 1427.52