Подлога за чистење четки за шминка, силиконска четка, преносна патна козметичка чинија за миење четки спречи излевање на вода, 3-во-1 алатка за чистење

Подлога за чистење четки за шминка, силиконска четка, преносна патна козметичка чинија за миење четки спречи излевање на вода,

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

【3 во 1 сад за чистење четка за шминка】 садот за чистење на козметичката четка има 3 функции. Едната страна се користи за чистење на четката, а другата страна се користи за сушење или складирање на четката. Умен дизајн на бајонет во средина е да спречи прашина и да ја чува четката за шминка по чистењето. 【Премиум силиконски материјали】 Мат за чистење на козметичка четка е изработена од пријателска за животната средина и силиконски. без мирис, еднократно, лесен за чистење и не е лесен за деформирање. 【Повеќе дизајни за жито】 Постојат 5 конвексни области со различни големини од двете страни на подлогата за чистење на козметичката четка, кои се погодни за четки со различни големини, како што се четка за лице, четка за очи, четка во прав, итн. 【Одличен подарок】 Ова Мултифункционалната подлога за чистење на силикони е прекрасна и елегантна, преносна. Тоа е совршен подарок за жени, тинејџери или луѓе кои имаат потреба. 【Користејќи го чекор】 Истурете малку раствор за чистење на подлогата за чистење, нежно преместете ја четката за шминка, а потоа исплакнете со вода. Повторете доколку е потребно.

Избор на клиент

Bling Toman Cosmetic Chrush Switch Switch Armband Cleange Arm Sponge и Silicon Makeup Brush Cleaning Mat 2 во 1 сет Новак
Bling Toman Cosmetic Chrush Switch Switch Armband Cleange Arm Sponge и Silicon Makeup Brush Cleaning Mat 2 во 1 сет

Придобивки : Повеќе не грижете се за четката за шминка не е доволна Овој сунѓер за чистење четка ви овозм

DEN 159.84
Веме од 1 пар Новак
Веме од 1 пар

силикон Организатор на четки за боја : Погоден за складирање четки за шминка, а исто така и за сушење чет�

DEN 2.67
Штата за сушење четка за шминка со 26 дупки Новак
Штата за сушење четка за шминка со 26 дупки

Пакет за четки за шминка : држачите за четки за шминка за склопување се совршени за четки за сушење по ми�

DEN 1.33
Rose 2-во-1 силиконска четка за шминка чистач и држач од козметика за кралска нега Новак
Rose 2-во-1 силиконска четка за шминка чистач и држач од козметика за кралска нега

Обратната страна се користи за сушење четка за шминка и дневно складирање Оваа алатка за чистење четки �

DEN 0.33
Држач за сунѓер за сунѓер за шминка за 2 парчиња Новак
Држач за сунѓер за сунѓер за шминка за 2 парчиња

Пакет : држач за четка за шминка 1 парчиња и држач за сунѓер за шминка 1 парчиња Држач на четка за шминка : �

DEN 1.33
ФОРПРО ШАМПУВАЕ НА ШАМПОТ за шминка, отстранува шминка, масло и нечистотии од четки, 6,6 fl oz Новак
ФОРПРО ШАМПУВАЕ НА ШАМПОТ за шминка, отстранува шминка, масло и нечистотии од четки, 6,6 fl oz

Вода, без груби хемикалии Невесело формула, остава апликатори и четки природни и слични Хипоалергичен и

DEN 2.33