Микрофибер Лента Бесплатна Крпа За Чистење Мултифункционални Крпи Без Влакненца За Повеќекратна Употреба Крпи Од Рибна Скала Лесни За Чистење Автомобил,Огледало,

Микрофибер Лента Бесплатна Крпа За Чистење Мултифункционални Крпи Без Влакненца За Повеќекратна Употреба Крпи Од Рибна Скала

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

функција : оваа риба скала крпа е доволно мекост ,добра апсорпција на вода, пролевање слободен,гребнатини слободен , без бледнее,апсорпција. ●повеќенаменски : најчесто се користи во домашни апарати, саксии, огледала, прозорци, бањи, прибор, автомобили, тв и производи од нерѓосувачки челик. €пакет : ќе имате 12 парчиња микрофибер партали со 4 бои. €боите помагаат да се назначат области за чистење за да се избегне вкрстена контаминација, како што се кујната и бањата. €погоден : оваа крпа за чистење микрофибер без влакненца може да користи секакви производи од стакло и нерѓосувачки челик што не ја гребе површината, добра способност за чистење и добар ефект на полирање. функција : оваа риба скала крпа е доволно мекост ,добра апсорпција на вода, пролевање слободен,гребнатини слободен , без бледнее,апсорпција. ●повеќенаменски : најчесто се користи во домашни апарати, саксии, огледала, прозорци, бањи, прибор, автомобили, тв и производи од нерѓосувачки челик. €пакет : ќе имате 12 парчиња микрофибер партали со 4 бои. €боите помагаат да се назначат области за чистење за да се избегне вкрстена контаминација, како што се кујната и бањата. €погоден : оваа крпа за чистење микрофибер без влакненца може да користи секакви производи од стакло и нерѓосувачки челик што не ја гребе површината, добра способност за чистење и добар ефект на полирање. Спецификација : 12,12" X15.8 " Материјал : 80% полиестер / 20% најлон, Супер абсорбента : уникатниот дизајн на дијамантско ткаење на крпата лесно може брзо да ја отстрани нечистотијата, малата тежина, силната апсорпција и брзото сушење. Овие марамчиња нема да фрлаат влакна и пената при бришење на стаклото и нема да ја изгребат површината при бришење на порцелан и нерѓосувачки челик, за да се одржи новиот сјај на површината. Повеќенаменски : овие крпи не само што можат да се користат за чистење кујна, миење садови, чаша за вино, славина, маса за чистење, чистење на бања, мијалник, огледало, стакло, туку и за чистење чајна маса, стакларија, дрвен мебел, камен, производи од нерѓосувачки челик и повеќето електронски производи, како и чистење автомобили. Супер Вредност Пакет : 1 2 супер вредност пакети осигурајте се дека имате доволно крпи за чистење при рака, кои можат безбедно да се користат за намалување на отпадот и машината за перење. Мешавина од четири бои помага да се назначат чисти области и да се избегне крстот. Крпите за чистење за повеќекратна употреба лесно се сушат природно во воздухот. Ако не сте задоволни со нашата кујна крпа, можете да не контактирате и ние ќе обезбедиме целосна наплата или бесплатна промена. Ризик бесплатно купување! Со нетрпение ја очекуваме вашата поддршка!.

12,12X15.8 :

Избор на клиент

Казабела 0 Микрофибер 12 х14 Целата Површинска Ткаенина, Пакување од 2, 1a, Зелен Пилинг, 2 Брои Новак
Казабела 0 Микрофибер 12 х14 Целата Површинска Ткаенина, Пакување од 2, 1a, Зелен Пилинг, 2 Брои

100% Микрофибер Увезени ПАКУВАЊЕ ОД 2 КРПИ за ЧИСТЕЊЕ : го олеснува одржувањето на вашите работни површини

DEN 143.20
Декорација 10 Пакување Памучна Шипка, 16 х 19 инчи, Ултра Абсорбента, Тешки Кујнски Крпи За Чистење, Избрани Бои Новак