Микро-филијална леќа за печење на торај Торај Торајси А3030 G49

Микро-филијална леќа за печење на торај Торај Торајси А3030 G49

DEN 192.00

Новак

Достапно за нарачка

Направено во Јапонија. [Големина] : 30 см*30см. Направено во Јапонија. [Големина] : 30 см*30см. Toraysee е крпа со високи перформанси користејќи напредна технологија за микрофибер од „Toray“ „Toraysee“ темелно ги отстранува не само малите честички од прашина, туку и масните филмови, отпечатоци и други остатоци безбедно. „Toraysee“ се препорачува за чистење на пластични, стакло и обложени леќи; леќи за камера и камера; компактни дискови; бисер и накит; Компјутерските и ТВ-екраните и површините за кои е потребна не-строга високо полирана завршница. „Торејси“ ја одржува својата моќ за чистење по миењето, бидејќи не се потпира на импрегнирана хемикалија за чистење. Toraysee "може да се пегла со ладно железо.

Избор на клиент

Флип Видео У2120 2.0 х Телефото + Крпа За Чистење Микро-Влакна Новак
Флип Видео У2120 2.0 х Телефото + Крпа За Чистење Микро-Влакна

Оваа магнетна леќа за телеконверзија со стап е тестирана за да биде идеален додаток за Серијата Flip Video U21

DEN 2.67
Новофлекс адаптер за Т2 леќи до телото на Пентакс q Новак
Новофлекс адаптер за Т2 леќи до телото на Пентакс q

Леќи адаптер T2 леќи до Pentax Q камери Адаптерот Т2 леќи на камерите Pentax Q Направена прецизност...

DEN 214.40
- чистач за конектор од 2,5 мм Новак
- чистач за конектор од 2,5 мм

Алатка за оптички влакна : Нашите средства за чистење One Click им овозможуваат на техничарите на влакна да �

DEN 1392.16
0,21x-0.22x леќи со риба-очите со висок степен компатибилен со Sony CyberShot DSC-F707 Новак
0,21x-0.22x леќи со риба-очите со висок степен компатибилен со Sony CyberShot DSC-F707

Дигитални леќи со висока дефиниција 0.21x0.22x Изградба на челични барел Добијте пошироки погледи Мултикот�

DEN 1584.00
Чистач на миризливи екран на Philips SVC1119R/27, роза Новак
Чистач на миризливи екран на Philips SVC1119R/27, роза

Течност за чистење без низа Формула што чисти кој било екран Безбедно и темелно без линтмикрофибер крпа

DEN 111.20
Оптика 2.0 x Висока Дефиниција Телефото Конверзија Објектив За Fujifilm FinePix X100 Новак
Оптика 2.0 x Висока Дефиниција Телефото Конверзија Објектив За Fujifilm FinePix X100

2.0 х Висока Дефиниција Телефото Објектив (Црна Завршница) Сите СтаклоМултикоатирани Оптика...

DEN 607.84
Флип Видео У1120 2.0 х Телефото + Крпа За Чистење Микро-Влакна Новак
Флип Видео У1120 2.0 х Телефото + Крпа За Чистење Микро-Влакна

Оваа магнетна леќа за телеконверзија со стап е тестирана за да биде идеален додаток за Серијата Флип Ви�

DEN 1.00
Контролер Заштитна кутија со школка, торбичка за носење торбичка за PS4 PlayStation 4 Slim PS4 Pro безжичен игри со лента со Новак
Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chater за Hitachi HDC 1087E HDC 1097E + 10-во-1 USB кабел за полнење Новак
Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chater за Hitachi HDC 1087E HDC 1097E + 10-во-1 USB кабел за полнење

Ова е AC wallид и DC автомобил два во еден надворешен полнач за батерии; Не работи како адаптер за AC, кабел за

DEN 2.33