0,3115 О.Д. HSS Chucking Reamer 6 Flute .3115 5/16 .3125 -.0010 8 mm 3D - RJ0293CP2

0,3115 О.Д. HSS Chucking Reamer 6 Flute .3115 5/16 .3125 -.0010 8 mm 3D - RJ0293CP2

DEN 912.00

Новак

Достапно за нарачка

Вие ја купувате сликата на сликар.Дод од M&J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Користено дијаметар : 0,3115 инчи, кој се претвора во 7.912 mmman Производител / Бренд : М & j алатки LLCTHANK ве -5.

Избор на клиент

1 1/4 О.Д. HSS Chucking Reamer Morse Taper 4 Shank 8 Flute MT4 11 5/8 OAL 1,25 - AR7673AN2 Новак
1 1/4 О.Д. HSS Chucking Reamer Morse Taper 4 Shank 8 Flute MT4 11 5/8 OAL 1,25 - AR7673AN2

Вие ја купувате сликата на сликар.Солд од M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Користено �

DEN 2.33
RTS .368 O.D. HSS карбид го вртеше Reamer .30 Shank Spiral 4 FL 3/8 големина U - Fax -MB6411 Новак
RTS .368 O.D. HSS карбид го вртеше Reamer .30 Shank Spiral 4 FL 3/8 големина U - Fax -MB6411

Вие го купувате сликарството Sold By M & J Tooling Llcdayton, Ohioproduct Спецификации : Состојба : Користено дијаметар : .368

DEN 1.33
Западен копачки ремиер, 0,1260 во, 4 флејта, HSS - 11v416 пакет од 5 Новак
Западен копачки ремиер, 0,1260 во, 4 флејта, HSS - 11v416 пакет од 5

Ставка Чукајќи го Reamer Шанк Објаснете го Шанк Децимална големина (ин.) 0.1260 Шанк Дија (Внатре.) Ерела помал �

DEN 658.56
Yankee 0.7344 OD HSS Reamer MT2 Shank Spiral 8 fl .7344 47/64 .7500 -.0156 - MB10673AE2 Новак
Yankee 0.7344 OD HSS Reamer MT2 Shank Spiral 8 fl .7344 47/64 .7500 -.0156 - MB10673AE2

Вие го купувате сликарството Sold By M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Користено дијамет�

DEN 2.33
Голем HSS HSS Straight & Spiral Flute Reamers Machinist Tooling Bridgeport Mill - MB9032Az2 Новак
Голем HSS HSS Straight & Spiral Flute Reamers Machinist Tooling Bridgeport Mill - MB9032Az2

Вие ги купувате Picture Tooling Lot.sold by M & J Tooling Llcdayton, спецификации на охиопродук и / или етикетирање : Состојба :

DEN 2.67
0,29 OD HSS Chucking Reamer 6 fl .29 .2900 9/32 .2813 +.0087 Преголема буква L - DW23145CP2 Новак
0,29 OD HSS Chucking Reamer 6 fl .29 .2900 9/32 .2813 +.0087 Преголема буква L - DW23145CP2

Вие ја купувате сликата на сликар.Дод од M&J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Користено ди�

DEN 1.00
uxcell Chucking Reamer, 1mm C3/K10 Tunften Carbide H7 точност за прецизност Rame Reamer 6 директно флејти секач за мелење на Новак
uxcell Chucking Reamer, 1mm C3/K10 Tunften Carbide H7 точност за прецизност Rame Reamer 6 директно флејти секач за мелење на

Chucking Reamers : Дијаметар на сечење : 1мм / 0,039 “; Класа на точност : H7; Цврстина на сечење (максимум.) : HRC45...

DEN 151.84
Chucking Reamer, 18mm, 8 флејта, HSS Новак
Chucking Reamer, 18mm, 8 флејта, HSS

✅ Chucking Reamer, 18mm, 8 флејта, HSS ✅ Големина Децимална : 18,00мм 0,7087 Type Type Shank Machining : Straight ✅ Материјал машинска о�

DEN 2.67
0,426 дијаметар карбид на карбид, чистач, 56554260 Новак
0,426 дијаметар карбид на карбид, чистач, 56554260

0,426 "Дијаметар (+.0003" / 0 ") карбид врзан расејник 7" Целокупна должина 3 / 8 "Дијаметар на шинк 4 флејти 1 3 / 4" До�

DEN 1.67
Чикаго-латроу 1/2 О.Д. HSS цевки Reamer .51 Shank Spiral 6 Flute 3 1/8 OAL .5 - MB8543Az2 Новак
Чикаго-латроу 1/2 О.Д. HSS цевки Reamer .51 Shank Spiral 6 Flute 3 1/8 OAL .5 - MB8543Az2

Вие го купувате сликарството Sold By M & J Tooling Llcdayton, Ohioproduct Спецификации : Состојба : Дијаметар за новости : Ди

DEN 1422.40
Компанија за алатки F&D 27694 Chucking Reamers, Taper Shank, Spiral Spiral, Dight Spiral, 11/32 дијаметар, 1 Morse Taper Shank Новак
Компанија за алатки F&D 27694 Chucking Reamers, Taper Shank, Spiral Spiral, Dight Spiral, 11/32 дијаметар, 1 Morse Taper Shank

Chucking Reamer Спирала од десна рака Дијаметар : 11 / 32 Морс затегнување : 1 Се користи за да се завршат постојни�

DEN 691.20
Западниот чистач на запад, 9мм, 6 флејта, HSS - 13H730 пакет од 2 Новак
Западниот чистач на запад, 9мм, 6 флејта, HSS - 13H730 пакет од 2

Ставка Чукајќи го Reamer Шанк Објаснете го Шанк Децимална големина (ин.) 0.3543 Шанк Дија (Внатре.) Ерела помал �

DEN 0.33
Bettomshin Chucking Reamer 14mm H7 HSS Lathe Machine Reamer Round Shank Shank Milling Tool Alte за метален не-ферозен метален Новак
Bettomshin Chucking Reamer 14mm H7 HSS Lathe Machine Reamer Round Shank Shank Milling Tool Alte за метален не-ферозен метален

【Спецификации】Сечење диа е 14мм / 0,55инчи, должината на сечење е 47мм / 1,85инчи, должината на шипката е 50м�

DEN 175.84