Подахо Алатка За Чистење Комплет За CPAP Почиста И Дезинфекција Дезинфекција Машина или CPAP Машина &Засилувач; Црево

Подахо Алатка За Чистење Комплет За CPAP Почиста И Дезинфекција Дезинфекција Машина или CPAP Машина &Засилувач; Црево

DEN 2695.20

Новак

Достапно за нарачка

ЕДЕН ЧЕКОР Лесен За Ракување : стартување со едно копче, автоматско исклучување по завршувањето на чистењето. Заштедете време и енергија. Циклусот на чистење по целосно полнење е 10-12 пати, а излезот е 30мг на час. ЕДЕН За Сите Ефикасно Отстранување На Мирисите : Три работи ви помагаат лесно да уживате во свеж воздух. ЛЕСЕН За Употреба Пренослив и На Полнење : чистачот Со Компактна големина со торба за носење ви овозможува да го носите и користите насекаде. Полнењето Тип-Ц нуди целосно полнење на брзината и ви помага да заштедите повеќе време. Сите во Еден ПАКЕТ 100% Гаранција За Задоволство : обезбедуваме 30 дена гаранција за враќање на парите и 6 месеци политика за враќање доколку има дефект. Комплет Алатка За Чистење.

Избор на клиент

Kfd Dc Адаптер Автомобил Полнач За Remed S10 Серија, Remed Airsense 10 S10 Aircurve 10 СЕРИЈА CPAP И BiPAP Машина, 90W Remed Новак
Kfd Dc Адаптер Автомобил Полнач За Remed S10 Серија, Remed Airsense 10 S10 Aircurve 10 СЕРИЈА CPAP И BiPAP Машина, 90W Remed

Пссе емаил : : ⚠️⚠️⚠️❤1.Ако полначот на возилото работи ненормално, ве молиме отворете го неговиот пр�

DEN 2.00
CPAP Цевка Од Snugell | 6-Метарски Универзални CPAP Цевки | Компатибилен Со Сите Главни CPAP Машини И Повеќето CPAP, Bipap И Новак
Ремед Аеродром Н20 Перница Замена Новак
Ремед Аеродром Н20 Перница Замена

Технологијата На Бесконечност Доаѓа со адаптивен силикон кој обезбедува удобно запечатување на лицето

DEN 1.00
Шаке Медицинска Опрема Багаж Таг За Респираторни Уреди Новак
Шаке Медицинска Опрема Багаж Таг За Респираторни Уреди

Крајната медицинска ознака за багаж од 2015 година, сега достапна во погодна големина од 4 х 2,5...

DEN 127.84
Mindray Ecg Мобилност Олово Жици, 3 Олово, Предвремени, 24, Еднократно, AAMI Новак
Mindray Ecg Мобилност Олово Жици, 3 Олово, Предвремени, 24, Еднократно, AAMI

Екг Мобилност Оловни Жици, 3 Олово, Предвремени, 24" (61,0 см), Еднократно, ААМИ Компатибилен СО ДПМ 6, Дпм 7, Па�

DEN 1472.00
Филтри за CPAP Dreamstation 2 Од Snugell® / Вклучува Ултра Фини Филтри За Еднократна Употреба |Универзални Филтри За Замена Новак
KFD 24V 2.71 65w Автомобил Полнач 12v-24v Dc Адаптер За Remed AirSense 11 AirMini AutoSet Елита CPAP Напојување Remed Air11 Новак
KFD 24V 2.71 65w Автомобил Полнач 12v-24v Dc Адаптер За Remed AirSense 11 AirMini AutoSet Елита CPAP Напојување Remed Air11

Qfd производите се CE / FCC / Ro HS сертифицирани, тестирани од производителот за да одговараат и / или да ги �

DEN 0.67