3 нивоа десерт штанд со кекс овошна плоча пластична служба на екранот за приказ за свадба роденден за бебиња туш чај украси за декории, крајбрежје на плажа

3 нивоа десерт штанд со кекс овошна плоча пластична служба на екранот за приказ за свадба роденден за бебиња туш чај украси

DEN 591.84

Новак

Достапно за нарачка

Прекрасни 3 -тини штандови - плочата за сервирање на нивото има тркалезен дизајн со убава шема на основата на плочата, златен раб и нежен сјаен метален штанд. Само вистинската големина : целокупна висина- 12,5 инчи/ 32 см. Дијаметри : Долен степен : 27 см, среден степен : 24см, горниот степен : 21 см. Добра големина, може да се користи и како решетка за складирање. Повеќекратен избор : Стенд за десерт може да ги задржи кексите и десертите, кафеавите, храна за прсти, забавни мезе или што сакате да покажете на маса. Апликација : прием за ангажман на чај, годишнина, роденденски забави, тушеви за бебиња, пекари, церемонии за дипломирање, Божиќ, подарок за Денот на благодарноста или украс за дома, убаво украсени во која било трпезарија или дневна соба!. Лесно за чување и чистење : Изработено од пластична заштита на животната средина од храна од храна, еднократно и лесна за чиста, лесна и лесна за движење наоколу. Прекрасни 3 -тини штандови - плочата за сервирање на нивото има тркалезен дизајн со убава шема на основата на плочата, златен раб и нежен сјаен метален штанд. Само вистинската големина : целокупна висина- 12,5 инчи/ 32 см. Дијаметри : Долен степен : 27 см, среден степен : 24см, горниот степен : 21 см. Добра големина, може да се користи и како решетка за складирање. Повеќекратен избор : Стенд за десерт може да ги задржи кексите и десертите, кафеавите, храна за прсти, забавни мезе или што сакате да покажете на маса. Апликација : прием за ангажман на чај, годишнина, роденденски забави, тушеви за бебиња, пекари, церемонии за дипломирање, Божиќ, подарок за Денот на благодарноста или украс за дома, убаво украсени во која било трпезарија или дневна соба!. Лесно за чување и чистење : Изработено од пластична заштита на животната средина од храна од храна, еднократно и лесна за чиста, лесна и лесна за движење наоколу. Можете да им служите на вкусни десерти на вашите пријатели или семејство со нашиот десерт штанд на свадбениот прием, бебешки туш или вечера со свеќи, чајна забава. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме известете ни, ќе ви се вратиме во рок од 24 часа. Спецификација : Материјал : Диск пластика, столб железо Севкупна висина- : 12,5 инчи/32 см од дното : 10,6 инчи/27см средно ниво : 9,5 инчи/24 см Топ Ниво : 8,3 инчи/21 см пакет вклучува : 1 сет на тркалезни десертни штандови.

Избор на клиент

Штанд за торта, штанд со кекс, десерт сет на табели, сет, лесна храна жолта шема Новак
Штанд за торта, штанд со кекс, десерт сет на табели, сет, лесна храна жолта шема

✅ Десерт е големина : Висина 32 см / 12,5 во, плочи 21 см / 8,26 in и 24 см / 9,44 in и 27 см / 10,62 ин Plate Плоча за прикажувањ�

DEN 928.00
Заградата за држачи за бестонзон 2 парчиња акрилен дисплеј стол Новак
Заградата за држачи за бестонзон 2 парчиња акрилен дисплеј стол

Акрилен дисплеј штанд за полица за кекс, јасен држач за држач за кревање за вклучена играчки фигури десе

DEN 3.33
Држач за торта со 3-часовни кекс, бувови на каки за еднократна употреба, издржана стока за тесто за тесто Новак
BeautyFlier 3 нивоа пластични кекс -штанд за десерт штанд, нивоа за сервисирање декоративни пластични фиоки за мезе за свадба, Новак Попуст