3-парчиња торта стои сет, панда со starвезда пластична држач за кекс на куќишта со овошје десерт за свадба роденденски чај забава

3-парчиња торта стои сет, панда со starвезда пластична држач за кекс на куќишта со овошје десерт за свадба роденденски чај забава

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

3 -тинат штанд за торта : дијаметар на решетката за торта - 8,2in, 9,6in, 10.4in. Тоа е најдобриот избор да се прикажат колачи, кекси, бонбони, колачиња, мафини, колачи и какви било други десерти. Безбедносен материјал : Нашиот сет за приказ на торта е изработен од материјал за заштита на животната средина од храна, PP материјал; Поддржувачкиот штанд е железен метал. Стабилна база, издржлива, безбедна и сигурна. Исклучителен дизајн : Луксузна златна боја и заврши со уникатен дизајн на печатење. Овие десертски дисплеи имаат мазни површини, само користете влажна крпа за да ја избришете површината кога е потребно. Лесно за инсталирање и складирање : Само заврткајте ја плочата на штандот. Стабилен во кабинетот без да заземе простор кога не е во употреба. Погодно за складирање и носење. Мулти прилики : Овој елегантен сет на штандови за торта е совршен за да ги покаже вашите омилени колачи и десерти на која било свадба, роденденска забава, туш за бебиња, годишнина, попладневен чај и кој било друг настан или посебна пригода. 3 -тинат штанд за торта : дијаметар на решетката за торта - 8,2in, 9,6in, 10.4in. Тоа е најдобриот избор да се прикажат колачи, кекси, бонбони, колачиња, мафини, колачи и какви било други десерти. Безбедносен материјал : Нашиот сет за приказ на торта е изработен од материјал за заштита на животната средина од храна, PP материјал; Поддржувачкиот штанд е железен метал. Стабилна база, издржлива, безбедна и сигурна. Исклучителен дизајн : Луксузна златна боја и заврши со уникатен дизајн на печатење. Овие десертски дисплеи имаат мазни површини, само користете влажна крпа за да ја избришете површината кога е потребно. Лесно за инсталирање и складирање : Само заврткајте ја плочата на штандот. Стабилен во кабинетот без да заземе простор кога не е во употреба. Погодно за складирање и носење. Мулти прилики : Овој елегантен сет на штандови за торта е совршен за да ги покаже вашите омилени колачи и десерти на која било свадба, роденденска забава, туш за бебиња, годишнина, попладневен чај и кој било друг настан или посебна пригода. Добра вест за попладневните loversубители на чајот Уникатниот дизајн на печатење го прави попладневниот десерт да изгледа поелегантен и модерен. Можете да го користите за да уживате во прекрасен попладневен чај и да поминете пријатно попладне со пријателите. Уживајте во вашиот слободен живот, дизајнот на тристепената структура може да држи десерти како што се колачи, сендвичи и овошје. Деликатниот прибор за јадење изгледа повеќе премија. Уживајте во вкусна храна со семејството и пријателите со среќно расположение. Совршено за секоја пригода идеална за сите видови на настани и забави, како што се свадба, ангажман, роденденска забава, попладневна забава за чај, туш за бебиња, дипломирање, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, прославата на Божиќната годишнина или за украсот за домови. Спецификации : 3-тина големина : 8.2in, 9.6in, 10.4in (21cm, 24cm, 27cm) Висина : 12.5in/31,7cm Тежина : 2.2lb Материјал : Пластичен пакет вклучува : 1 × 3-ниво на торта.

Избор на клиент

Торта штанд сет 3 нивоа за кекс -кекс стои за еднократно тесто за тесто Новак
Торта штанд сет 3 нивоа за кекс -кекс стои за еднократно тесто за тесто

✿dimension Дијаметрите на плочите се 8,2 "(21 см), 9,4" (24 см), 10,6 "(27 см) Севкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

DEN 1016.00
Штанд за торта, штанд со кекс, десерт сет на табели, сет, лесна храна жолта шема Новак
Штанд за торта, штанд со кекс, десерт сет на табели, сет, лесна храна жолта шема

✅ Десерт е големина : Висина 32 см / 12,5 во, плочи 21 см / 8,26 in и 24 см / 9,44 in и 27 см / 10,62 ин Plate Плоча за прикажувањ�

DEN 928.00
3 Ниво на кукавички штанд кула кула приказ на држач за десерт дрвја за десерт за забави Новак
3 Ниво на кукавички штанд кула кула приказ на држач за десерт дрвја за десерт за забави

✿dimension Дијаметрите на плочите се 8,2 "(21 см), 9,4" (24 см), 10,6 "(27 см) Севкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

DEN 591.84
BeautyFlier 3 нивоа пластични кекс -штанд за десерт штанд, нивоа за сервисирање декоративни пластични фиоки за мезе за свадба, Новак Попуст
Држач за торта со 3-часовни кекс, бувови на каки за еднократна употреба, издржана стока за тесто за тесто Новак
Екранот на акрилни крофни стои, јасен држач за крофни за свадбени роденденски третман, 5 парчиња Новак
Екранот на акрилни крофни стои, јасен држач за крофни за свадбени роденденски третман, 5 парчиња

Сетот вклучува две 10инчни и три 15инчни крофни дисплеи со 4,7 "тркалезна база со дијаметар Направено од чи�

DEN 1.33
Hmrovoom 2 пакувања држач за сладолед, држач за сладолед, 16 дупки акрилик сладолед, држач за сладолед за сладолед Новак
Dragonbtu 3 Tier Cupcake Stand со златна шипка пластична нивоа десерт кула фиока креативен збор здраво убаво во ред бело црни Новак