Базен за возрасни за мажи 58 инчи 19-20 мл Рачно изработен јаворов билијард базен знак со совети за знак за 11,8 мм 1/2 Заеднички билијард стап што се користи во училишниот

Базен за возрасни за мажи 58 инчи 19-20 мл Рачно изработен јаворов билијард базен знак со совети за знак за 11,8 мм 1/2 Заеднички

DEN 6013.44

Новак

Достапно за нарачка

Метална лак за печење 32 Заштита на буквар Светло и деликатно мазно и не адстрингентно. Големина на шипката : 147 см Дијаметар на главата : 11,8мм Тежина на вратилото : 19-20 унци Структура на вратилото : 1/2. Висок квалитет : предните страни на црниот јавор имаат голема цврстина и лесна текстура. Комбинацијата на јавор и јаглеродни влакна во голема мерка ја подобрува вкочанетоста на предните страни. Висока преносна сила : вратилото на билијардниот знак е мазна и исправена, така што секој знак има голема рамнотежа на јачината на преносот и флексибилноста што го прави поудобно за употреба. Исклучителна изработка Секој клуб е рачно изработен рачно избрана рачно полирана рачна рака со рака со рака и тестирана со рака. Секој клуб е ремек -дело!. Метална лак за печење 32 Заштита на буквар Светло и деликатно мазно и не адстрингентно. Големина на шипката : 147 см Дијаметар на главата : 11,8мм Тежина на вратилото : 19-20 унци Структура на вратилото : 1/2. Висок квалитет : предните страни на црниот јавор имаат голема цврстина и лесна текстура. Комбинацијата на јавор и јаглеродни влакна во голема мерка ја подобрува вкочанетоста на предните страни. Висока преносна сила : вратилото на билијардниот знак е мазна и исправена, така што секој знак има голема рамнотежа на јачината на преносот и флексибилноста што го прави поудобно за употреба. Исклучителна изработка Секој клуб е рачно изработен рачно избрана рачно полирана рачна рака со рака со рака и тестирана со рака. Секој клуб е ремек -дело!. Големина на шипката : 147 см Дијаметар на главата : 11,8мм Тежина на вратилото : 19-20 унци Структура на вратилото : 1/2 [топли совети]? Поради рачно мерење, грешката на производот е од 1 до 3 см во зависност од вистинскиот производ. ? Поради различните резолуции на дисплејот, боите за осветлување ќе бидат различни и производите ќе имаат одредени разлики во бојата.

Избор на клиент

ZSEDP 3/4 споен рачно изработен снукер базен знак за пепел вратило од пурпурно срце дрво за продолжување Новак
ZSEDP 3/4 споен рачно изработен снукер базен знак за пепел вратило од пурпурно срце дрво за продолжување

Секој знак на базен доаѓа со врв и браник За играчи кои го ценат квалитетот и перформансите Тој е дизајн�

DEN 1.00
Среќен базен знак од МекДермот - L28 Новак
Среќен базен знак од МекДермот - L28

Совет : Премиум кожа Ферул : Поликарбонат на големо влијание : 100% Северноамериканска одделение јавор со �

DEN 2720.00
LUCASI LHC14-18K LHC14 базен знак стап мат црна и метална сребрена уникатна уникална камуи мека, црна Новак
LUCASI LHC14-18K LHC14 базен знак стап мат црна и метална сребрена уникатна уникална камуи мека, црна

Брзо ослободување Унилок зглоб Нулта Flex Point хибридна вратило со ниска девијација со 8парчиња радијална �

DEN 2.67
Комплет за знак на базен МекДермот со бесплатен тврд случај Новак
Комплет за знак на базен МекДермот со бесплатен тврд случај

2парчиња Мичиген јавор знак 1x1 случај на цевка 4 парчиња креда Книга за правила Заеднички заштитници...

DEN 2800.00
Играчи G -4113 Cue на базен - 18oz -21oz - Политика за враќање на 30 дена! Новак
Играчи G -4113 Cue на базен - 18oz -21oz - Политика за враќање на 30 дена!

Играчи G4113 знак за базен Играчи G4113 знак за базен Повеќе од 25 години, знаците на играчи се омилени кај игр�

DEN 2765.12
MHYFC 108cm 13,5 mm врв тврд стап на јажицата со јавори со подароци Професионален знак Новак
MHYFC 108cm 13,5 mm врв тврд стап на јажицата со јавори со подароци Професионален знак

Секој знак на базен доаѓа со врв и браник За играчи кои го ценат квалитетот и перформансите Тој е дизајн�

DEN 3.33
Cuetec Gen-Tek Series 58 2-парчиња канадски јавор билијард/знак за базен Новак
Cuetec Gen-Tek Series 58 2-парчиња канадски јавор билијард/знак за базен

Тигар Еверест 10 слој ламинат врв на свињи 15 1 / 2 "Супер тенок затегнување (s.s.t.) Најдолгиот про скратен на к

DEN 1.33
Зизмх Билиард базен знак 1/2 Сплит јаворов стап Билиард Девет-топче базен Цуе 11,75/12,75мм Новак
Зизмх Билиард базен знак 1/2 Сплит јаворов стап Билиард Девет-топче базен Цуе 11,75/12,75мм

Направено од тврдо дрво Секој знак за билијард е опремен со совет и браник Погоден за играчи кои обрнува

DEN 3.33