Завртки метални занишани бакарни завртки околу главата цврста жива пареа бујдер модел реставрација гроздобер М2 М2,5 м3 м4 м4 м5 м6 м8 3мм до 40мм -

Завртки метални занишани бакарни завртки околу главата цврста жива пареа бујдер модел реставрација гроздобер М2 М2,5 м3 м4 м4

DEN 360.00

Новак

Достапно за нарачка

Должина : M2x5mm 50 парчиња. Тип на завртка : Поставете завртки. Стил на возење : Ништо. Материјал : бакар. Пакет : 50-99 п.п. Должина : M2x5mm 50 парчиња. Тип на завртка : Поставете завртки. Стил на возење : Ништо. Материјал : бакар. Пакет : 50-99 п.п. метални занишани бакарни завртки околу главата цврста жива пареа бујдер модел за реставрација гроздобер М2 М2.5 м3 м4 м4 м5 м6 м8 3мм до 40мм - суровина : бакар - дијаметар : m2/m2.5/m3/m4/m5/m6/m8 - капаче капа : Тркалезна - Должина : 3мм до 40мм - количина на лот : 50 парчиња Специфики на артиклите : Завртки Тип : Постави Стила на завртки : Неематеријал : Бакарпак : 50-99pcs Model Број : M2/M2.5/M3/M4/M5/M6/M8 Head Style Style : Brondis Customized : Дајдиј материјал : Metalworkingraw Материјал : Copper Diameter : M2/M2.5/M3/M4/M5/M6/M8 L должина : 3мм до 40ммкватентност на лот : 50 парчиња.

Избор на клиент

Заврши, круг, 1/8 диа, 5/16 л, PK250 Новак
Заврши, круг, 1/8 диа, 5/16 л, PK250

Rivet Dia : 0,125 in, висина на главата : 0,094 in, должина на заниткување : 0,3125 in Rivet Dia : 0,125 in, висина на главата : 0,094 in, �

DEN 1.00
50pcs M3 M4 M4 M6 M6 GB869 Countersunk глава на главата Алуминиум цврсто занишан HW205 Новак
50pcs M3 M4 M4 M6 M6 GB869 Countersunk глава на главата Алуминиум цврсто занишан HW205

Должина на стеблото : 5мм, број на компјутери : M3 50 PCS Спецификација : M3 M4 M5 M6 Материјал : Алуминиумска легур

DEN 0.33
3/16 СТАВЕКС ГОЛЕМО ПРИРАЧНИК ЗА РАБОТА 1/4 -3/8 Новак
3/16 СТАВЕКС ГОЛЕМО ПРИРАЧНИК ЗА РАБОТА 1/4 -3/8

Stavex Голема прирабница Rivets Diameter : 3 / 16 "Grip : 1 / 4" 3 / 8 "Дијаметар на прирабница : 5 / 8" Големина на дупката : .192.196

DEN 0.33
M3 x 10mm, DIN 660 / ISO 1051, метрички, цврсти занити, тркалезна глава, не'рѓосувачки челик А2 Новак
M3 x 10mm, DIN 660 / ISO 1051, метрички, цврсти занити, тркалезна глава, не'рѓосувачки челик А2

Цврстите навртки се едноставно вратило и глава дизајнирана да се деформира со чекан или пиштол за занит

DEN 3.33
2-100PCS GB867 [M1.5 M2 M2.5 M3 M4 M4 M6 M8] Новак
2-100PCS GB867 [M1.5 M2 M2.5 M3 M4 M4 M6 M8]

Големина : M6 5 PCS, должина : 50мм Е прилагодено : да Број на модел : GB867 Пакет : Под 50 парчиња Материјал : месинг

DEN 2.00
10/50pcs M2 M2.5 M3 M4 M4 M6 M6 GB869 Алуминиум рамен бројачи на главата на главата само-приклучоци со цврсто приклучување на Новак
M8 цврсто железо занишани рамни глави за вртење на нокти 8/10/12/11/16/19/20/25/30/35/40/40/50мм должина - Новак
M8 цврсто железо занишани рамни глави за вртење на нокти 8/10/12/11/16/19/20/25/30/35/40/40/50мм должина -

Должина на стеблото : M8x25mm 5 парчиња Материјал : железо Број на модел : 786ygee5s6rxhu7a46tr Снабдување со DIY : обрабо

DEN 2.33
M6 x 40mm, DIN 661 / ISO 1051, метрички, цврсти занити, рамна глава за шалтер, не'рѓосувачки челик А2 Новак
M6 x 40mm, DIN 661 / ISO 1051, метрички, цврсти занити, рамна глава за шалтер, не'рѓосувачки челик А2

Цврстите навртки се едноставно вратило и глава дизајнирана да се деформира со чекан или пиштол за занит

DEN 1363.20
M3 x 10mm, DIN 660 / ISO 1051, метрички, цврсти занити, тркалезна глава, не'рѓосувачки челик А4 Новак
M3 x 10mm, DIN 660 / ISO 1051, метрички, цврсти занити, тркалезна глава, не'рѓосувачки челик А4

Цврстите навртки се едноставно вратило и глава дизајнирана да се деформира со чекан или пиштол за занит

DEN 3.33