Целосно Бамбус Дестинација Мичиген Држава Во Облик На Служење И Сечење Одбор, Вклучува Висат Вратоврска За Ѕид Дисплеј

Целосно Бамбус Дестинација Мичиген Држава Во Облик На Служење И Сечење Одбор, Вклучува Висат Вратоврска За Ѕид Дисплеј

DEN 479.84

Новак

Достапно за нарачка

УНИКАТНА ФОРМА НА БЕЛЕЗНИЦИ ВО МИЧИГЕН : Прославете го животот Во Државата На Големите Езера со оваа прекрасно изработена даска за сечење бамбус исечена на обликот на белезницата од Мичиген. ЗАБАВНИ УМЕТНИЧКИ ДЕЛА ВРЕЖАНИ СО ЛАСЕР : Карактеристики врежани уметнички дела кои ги истакнуваат врвните градови и атракции во Мичиген; одборот мери 11-3/4 "х 13-1/4 "х 5/8". ПРЕКРАСНО КАКО ЅИДЕН ДЕКОР : вклучената вратоврска за закачување го олеснува удвојувањето на таблата како ѕидна уметност; покажете ја вашата љубов кон Мичиген со виси во кујната, трпезаријата, дувлото или канцеларијата. ОДЛИЧНО ЗА СЕЧЕЊЕ превртете ја таблата на празната страна за да ја користите како висококвалитетна табла за сечење бамбус погодна за ножеви. ПОДАРЕТЕ ГО ПОДАРОКОТ НА ДОМОТ : прави извонреден подарок за секој што го сака Мичиген; совршен за родендени, домаќинства, свадби или секоја празнична пригода.

Избор на клиент

Мала Табла За Сечење Стакло Новак
Мала Табла За Сечење Стакло

Калено Стакло Лесно За Чистење Повеќе санитарни од пластични плочи за сечење, може да се користат како т

DEN 0.67
Почеток Крава Намалување Скара Одбор, 10.8 х 14.5 х 0.2 Новак
Почеток Крава Намалување Скара Одбор, 10.8 х 14.5 х 0.2

ДИЗАЈН НА КРАВИЕдуцирајте ги и импресионирајте ги гостите со оваа табла за подготовка на скара која е в�

DEN 2.67