Коиус 4 парчиња Прецизни Делови За Раце Одржување Индустриски И Дрвени Алатки За Чистење Алатки За Отстранување Автомобили Додатоци За Датотеки За Заварување Авто

Коиус 4 парчиња Прецизни Делови За Раце Одржување Индустриски И Дрвени Алатки За Чистење Алатки За Отстранување Автомобили Додатоци

DEN 672.00

Новак

Достапно за нарачка

ПРЕЦИЗНА ГОЛЕМА ЧЕТКА за ДАТОТЕКИ користи чистење на забите од игла и обични бакарни датотеки. Погоден за отстранување на ' рѓа. АЛАТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ДАТОТЕКИ Изработени од врвни материјали, отпорни на абење и цврсти и долг работен век. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ЧЕТКА за ДАТОТЕКИ користи алатка за машинисти, механичари, дрводелци и за секој што користи датотека при сечење. МЕТАЛНА ЧЕТКА ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ' рѓа Четка За чистење на забите со фини рачни датотеки. Дрвена основа со рачка за зафат. ЧЕТКА за ЧИСТЕЊЕ гуми Изработени Од врвни материјали, отпорни на абење и цврсти и долг работен век. ПРЕЦИЗНА ГОЛЕМА ЧЕТКА за ДАТОТЕКИ користи чистење на забите од игла и обични бакарни датотеки. Погоден за отстранување на ' рѓа. АЛАТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ДАТОТЕКИ Изработени од врвни материјали, отпорни на абење и цврсти и долг работен век. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ЧЕТКА за ДАТОТЕКИ користи алатка за машинисти, механичари, дрводелци и за секој што користи датотека при сечење. МЕТАЛНА ЧЕТКА ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ' рѓа Четка За чистење на забите со фини рачни датотеки. Дрвена основа со рачка за зафат. ЧЕТКА за ЧИСТЕЊЕ гуми Изработени Од врвни материјали, отпорни на абење и цврсти и долг работен век. KOAIUSPackage Вклучува 4 x четкикарактеристики-Професионален и практичен дизајн со прекрасен изглед, лесен за носење и употреба жица четка вежба малку.- влакната за чистење на сите области на датотеката. Цврста дрвена рачка со четка од месинг со лесен зафат.- Чистач на датотеки кој е дизајниран да ги отстрани малите честички што ги затнуваат забите и да ја намали способноста на датотеката правилно да сече Четки за Чистење во Домаќинството.- Големина : 20, 40Х2, 70Х2, 30см/8, 02Х1, 06Х0 четка за полски гуми.- Материјал : Дрво, бакарна рачка месинг жица четка-неопходност клупа алатка, чиста датотека ќе работи најдобро чистењето на датотеката ќе го продолжи животниот век на четката од жица од нерѓосувачки челик.- Боја : Избрана Четка за Чистење Датотеки во Боја - Прецизност дизајнирана за долг век на траење и максимално отстранување по четка за поправка на гуми.Информации за стоката четка за чистење гуми алатка за машинисти, механичари, дрводелци и за секој што користи датотека во апликации за сечење, чистење и грубост.Алатка За Чистење датотеки оваа четка е монтирана на дрвена рачка за да помогне да се обезбеди сигурно држење и има бакарни влакна за чистење на сите области на датотеката.Прецизна Голема Четка За Датотеки Го Продолжува животниот век на вашиот продавач на датотеки, чистачот на датотеки е суштинска алатка за клупа, дизајнирана да ги отстрани малите честички што ги затнуваат забите и да ја намали способноста на датотеката правилно да се сече.

Избор на клиент

ВИЛФ Додатоци 12 парчиња Алатка Toolsономска Гума Мм Метално Сечење Замена Рачка Зафат На Датотеки Алатки Новак
Ротирачка Датотека 0,1 инчен Вратило Бр. Х-135 Новак
Ротирачка Датотека 0,1 инчен Вратило Бр. Х-135

("Земја На Потекло : Швајцарија : ") ("Земја На Потекло : Швајцарија : ") Ротациона Брзина : 30.000 вртежи во мину�

DEN 370.40
ајгатуру НА ПР Датотека За Обработка на Дрво Со тркалезна датотека Бр 72 4986449350554 Новак
ајгатуру НА ПР Датотека За Обработка на Дрво Со тркалезна датотека Бр 72 4986449350554

Големина : Вкупна Должина : 5,9 инчи (150 мм) Тежина : 2.1 мл (60 Совет Форма : Круг Спецификации : со зафат Големи�

DEN 361.28
SpeedHex 6-Инчен Тенок И Х-Тенок Датотека Во Собата, 2 Парче Новак
SpeedHex 6-Инчен Тенок И Х-Тенок Датотека Во Собата, 2 Парче

Изработени ОД ЈАГЛЕРОДЕН челик номинален АНСИ 5 / 16 инчни шестоаголни краеви на стеблото се вклопуваат в

DEN 3.33
Полумесечина Николсон 9 Компјутер. 6, 8 &засилувач; 10 Одржување Датотека Во собата-22030NN Новак
Полумесечина Николсон 9 Компјутер. 6, 8 &засилувач; 10 Одржување Датотека Во собата-22030NN

Комплет од 9 датотеки во различни форми за голем број домашни или продавници Опсег на грубост оценки за �

DEN 1275.20
Мудра Пародонтална Датотека 3с/4С Шеќер Новак
Мудра Пародонтална Датотека 3с/4С Шеќер

Интердентална датотека "повлекување" со една површина што не се сече по врв За отстранување на гранулом�

DEN 0.33
10-Парче Мини Дијамант Игла Датотека Поставена Од Калим Новак
10-Парче Мини Дијамант Игла Датотека Поставена Од Калим

МИНИ ГОЛЕМИНА6 "Вкупна Должина, 3,5" Должина На Датотека, 3мм Ширина СЕТОТ ВКЛУЧУВА Барет, Премин, Изедначу

DEN 2.67
Бахо 1-100-08-1-0 Исечете 1 Рачка На Датотеката, 8 Новак
Бахо 1-100-08-1-0 Исечете 1 Рачка На Датотеката, 8

Бахко Мил Датотеките се за поднесување рамни површини, остри агли и раменици, како и за бришење...

DEN 127.84
Aexit 9mm Врв Рачни Алатки 180mm Долга Пластична Обложена Рачка Рамна Датотека Формирање Резба Алатка Модел: 24as401qo326 Новак
Рачка На датотека со мек Зафат-за 4 -6 Датотеки-Нормален Танг ПК-10 Новак
Рачка На датотека со мек Зафат-за 4 -6 Датотеки-Нормален Танг ПК-10

● Рачка на датотека со мек ЗафатЗа 4" 6 " ДатотекиНормален Танг ПК10 ● Ставка : Рачка За Држење € Боја : Син�

DEN 0.33
Х-DREE 10 3mm x 140mm Стаклен Камен Еднаков На Рамни Дијамантски Датотеки(10 3 mm x 140 mm piedra de vidrio que iguala архивос Новак
Х-DREE 10 3mm x 140mm Стаклен Камен Еднаков На Рамни Дијамантски Датотеки(10 3 mm x 140 mm piedra de vidrio que iguala архивос

Име На Производот : Изедначување На Рамни Дијамантски Датотеки;Материјал : Дијамант, Пластика Дијаметар

DEN 2.00
Бахко 2-307-16-2-0 Тркалезна Игла датотека 16см Сече 2 Новак
Бахко 2-307-16-2-0 Тркалезна Игла датотека 16см Сече 2

Површини кои се стеснуваат до точка Двојно намалување За фино поднесување и полирање работни места...

DEN 127.84
ВИЛКАСЕ 12 парчиња Рачка За Датотеки Гумена Моторна Пила Со Две Бои Новак
ВИЛКАСЕ 12 парчиња Рачка За Датотеки Гумена Моторна Пила Со Две Бои

ДАТОТЕКИ алатки замената на дрвената рачка на датотеката е добра за поправки во домот, поправки во канц�

DEN 1003.20
Бесита 10 парчиња Игла Датотека Сет - Мини Дијамант Игла Датотека Во Собата Новак
Бесита 10 парчиња Игла Датотека Сет - Мини Дијамант Игла Датотека Во Собата

Стврднат Челик За Јачина На Легура Сетот датотеки со игла вклучува : барет, премин, изедначување, нож, чу�

DEN 143.84