ВИЛКАСЕ 12 парчиња Рачка За Датотеки Гумена Моторна Пила Со Две Бои

ВИЛКАСЕ 12 парчиња Рачка За Датотеки Гумена Моторна Пила Со Две Бои

DEN 1003.20

Новак

Достапно за нарачка

ДАТОТЕКИ алатки замената на дрвената рачка на датотеката е добра за поправки во домот, поправки во канцеларија, фабрички поправки и други работи за поправка. Зафат ДАТОТЕКА РАЧКА designономски дизајн Рачка даде удобно и не-пропадна зафат чувство, подобрување на вашата работа ефикасност. Дрвена РАЧКА за ДАТОТЕКИ ЗАМЕНА REPLACОНОМСКИ Дизајн, удобен и не -, замена на рачката на датотеката се професионални додатоци за обработка на дрво. РАЧКА на ДАТОТЕКАТА рачките за замена користат врвен гумен материјал, издржлив и практичен за животниот век. РАЧКА за датотека оваа гумена рачка за датотеки е лесна за инсталирање и може лесно да се инсталира со повеќето метални датотеки без да одвоите време. ДАТОТЕКИ алатки замената на дрвената рачка на датотеката е добра за поправки во домот, поправки во канцеларија, фабрички поправки и други работи за поправка. Зафат ДАТОТЕКА РАЧКА designономски дизајн Рачка даде удобно и не-пропадна зафат чувство, подобрување на вашата работа ефикасност. Дрвена РАЧКА за ДАТОТЕКИ ЗАМЕНА REPLACОНОМСКИ Дизајн, удобен и не -, замена на рачката на датотеката се професионални додатоци за обработка на дрво. РАЧКА на ДАТОТЕКАТА рачките за замена користат врвен гумен материјал, издржлив и практичен за животниот век. РАЧКА за датотека оваа гумена рачка за датотеки е лесна за инсталирање и може лесно да се инсталира со повеќето метални датотеки без да одвоите време. Список на пакети 12 х заменски рачки Карактеристики-Материјал : гумени дрвени рачки на датотеки-Боја : Како Што Е Прикажано алатки и додатоци за обработка на дрво-Големина : 5, 00Х0, 50Х0, 50см/1, 97Х0, 20Х0 гумена рачка. - Replacономски дизајн, удобен и не- , замената на рачката на датотеката е професионална галантерија за рачки на датотеки за обработка на дрво. - Погоден за метална датотека, дрвена датотека, датотека со синџир, машина за мелење и други алатки, рачките за држење на датотеката имаат широк спектар на рачка за датотеки со апликации. - Лесен за инсталирање поради малата тежина и компактната големина, гумените рачки лесно можат да одговараат на повеќето метални датотеки зафат на рачката на датотеката. - Замената на дрвената рачка за датотеки е добра за поправки во домот, поправки во канцеларија, фабрички поправки и друга рачка за алат за сечење работи за поправка. - Усвојувајќи врвен гумен материјал, овие рачки на датотеки се добро изработени, едноставна структура, издржливи и цврсти за замена на дрвената рачка за работен век.Опис на стоката рачката На Датотеката За Држење Дизајнирана За замена на скршена или стара рачка за датотека, овие рачки на датотеката можат да ви понудат задоволување користејќи чувство.рачка За датотека овие рачки на датотеки не се лизгаат, имаат удобно држење, можете да ја почувствувате големата погодност.гумен капак На рачката Изработен од врвен гумен материјал, цврст и практичен за време за употреба.

Избор на клиент

Mdmprint Конусна Датотека, 6 во., Триаголен Новак
Mdmprint Конусна Датотека, 6 во., Триаголен

● Конусна Датотека, 6 инчи Триаголен ● Облик На Профил : Триаголен ● Должина : 6 инчи ● Апликација : Општа

DEN 1009.60
16 Восок Резба Датотеки Резбари Полимер Глина Шпатула Алатка Новак
16 Восок Резба Датотеки Резбари Полимер Глина Шпатула Алатка

Ова е нов сет од 4 восочни датотеки Има единечни исечени заби кои нема да се затнат и датотеките може да с

DEN 960.00
Квадратна Рачна Датотека, 10 Инчи, 31/33 ТПИ Новак
Квадратна Рачна Датотека, 10 Инчи, 31/33 ТПИ

● Квадратна Рачна Датотека, 10 Инчи, 31 / 33 ТПИ ● Облик На Профилот : Квадрат € Должина : 10 во ● Апликација :

DEN 590.40
Мудра Пародонтална Датотека 3с/4С Шеќер Новак
Мудра Пародонтална Датотека 3с/4С Шеќер

Интердентална датотека "повлекување" со една површина што не се сече по врв За отстранување на гранулом�

DEN 0.33
Рачки Датотека 6 Инчен Тврдо Дрво Новак
Рачки Датотека 6 Инчен Тврдо Дрво

Специјално калено челично умирање се прилагодува и цврсто го зафаќа танг од која било форма Завртки, се�

DEN 3.33
ТЕКТОН 6686 6-Инчен Мил Датотека Новак
ТЕКТОН 6686 6-Инчен Мил Датотека

Заострениот правоаголен профил ја завршува работата на струг, ги измазнува рабовите и ги изострува заб�

DEN 0.33
Х-DREE 10 3mm x 140mm Стаклен Камен Еднаков На Рамни Дијамантски Датотеки(10 3 mm x 140 mm piedra de vidrio que iguala архивос Новак
Х-DREE 10 3mm x 140mm Стаклен Камен Еднаков На Рамни Дијамантски Датотеки(10 3 mm x 140 mm piedra de vidrio que iguala архивос

Име На Производот : Изедначување На Рамни Дијамантски Датотеки;Материјал : Дијамант, Пластика Дијаметар

DEN 2.00